Laser-Machine Service

Imielin

Opinie o Laser-Machine Service

fk

Firma zarządzana jest przez prywatną osobę - specyficzne poczucie humoru i naganny styl zarządzania. W holu głównym, na hali, przed drzwiami w kilku miejscach są kamery, pracownicy podpisują informację, że zgadzają się na kamerowanie w miejscu pracy. Na komputerach "szpieg" od Szefa. Alarmy, czujki ruchu gdy właściciel wyjeżdża na całym piętrze. Właściciel na bieżąco obserwuje monitoring, podgląda pracowników na telefonie. Generalnie ma się wrażenie, że jest się non stop podejrzewanym o kradzież i non stop obserwowanym. Żarty właściciela w stylu "co wynosisz?", sprawdzanie, kontrolowanie podobno "aby nie wyrządzić szkód" na normie dziennej. Atmosfera wśród pracowników dobra, aczkolwiek każdy tam jest jakby wystraszony, szczególnie w relacji z właścicielem. Właściciel nie szanuje swojego personelu, podobnie jak tzw. Mecenas traktuje z góry swoich kolegów i wręcz podmiotowo. W firmie jest zakaz korzystania z L4-osoby korzystające zostają zwolnione, zakaz dni opieki, urlop wakacyjny możliwy do wykorzystania, a pozostałe dni termin do wykorzystania raczej wg sugestii właściciela. Premii brak oprócz kilku osób. Błędy, potknięcia i pomyłki pracowników są oficjalnie omawiane w holu głównym, krytyka, straszenie zakończeniem współpracy, znajomość przepisów pracy nie jest mile widziana. Mile wdziane jest zostawanie za darmo po godzinach pracy (do 18-19). Brak możliwości rozwoju, awansu. Brak szkoleń, możliwości zdobywania wiedzy, a każda inicjatywa pogłębienia informacji, każde zapytanie jest blokowane i jakby odbierane jak wścibskość i ciekawość i od razu jest podejrzane. Właściciel czasem sprawiał wrażenie jakby chciał utrudnić pracę nie wydając prostych komunikatów czy poleceń tylko generował niedomówienia, niedopowiedzenia, a w sytuacji pomyłki eskalował krytykę. Pensja nie najniższa, ale przeciętna. Całkowicie nieadekwatna do pracy, warunków i podłego traktowania. Nie polecam.

Arkadiusz868

Witam, Ponawiam prośbę o opinie pracowników o tej firmie, bo przekopałem fora i nic nie ma.

Stukan
użytkownik zarejestrowany

Jakby ktoś mógł mi pomóc to będę zobowiązany - znajomy powiedział mi, że jakiś czas temu brał udział w rekrutacji do Laser-Machine service, ale w ostatniej chwili zrezygnował i wyleciał do stanów na dużo lepiej płatny kontrakt. Tak się zastanawiam czy ktoś wie czy teraz praca się jakaś pojawi w tej firmie, bo przekopałem fora i cisza...

Zostaw opinię o Laser-Machine Service - Imielin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laser-Machine Service