Opinie o Laser-Machine Service w Imielin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Laser-Machine Service. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Laser-Machine Service na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laser-Machine Service w Imielin

Sprostowanie

Pracuję w tej firmie już kilka lat i uważam, że zamieszczone tu ostatnie opinie są bardzo krzywdzące i niesprawiedliwe, nie tylko dla pracodawcy, ale też dla nas pracowników. Dlatego też proponuję czerpać wiedzę na temat tego pracodawcy od osób aktualnie tu zatrudnionych, a nie od osób które rozstały się z pracodawcą w obliczu konfliktu i swoje nieuzasadnione pretensje wylewają w ramach zamieszczonych tu opinii. Ponadto wydaje mi się, że najlepszym świadectwem dla pracodawcy jest fakt, że zdecydowana większość jego pracowników to pracownicy długoletni, którzy raczej nie myślą o zmianie miejsca zatrudnienia.

Julipopo Nowy wpis
@Sprostowanie

Ci pracownicy długoletni ile razy dawali wypowiedzenia ? Bo z tego co wiem od znajomych to rekordy są pobijanie i to jedyny oręż w walce z Prezesem.

Tomek Nowy wpis
@Sprostowanie

Długoletni pracownicy bez ambicji i honoru????

czek Nowy wpis

Sporo usunięć fragmentów komentarzy przez administratora. Czyżby Właściciel interweniował?

Robert Nowy wpis
@czek

Fragmenty mogą być usuwane tylko wtedy, kiedy są one niezgodne z regulaminem portalu, lub zawierają treści wulgarne. Jeśli posiadasz opinie na temat zatrudnienia w Laser-Machine , to chętnie dowiem się czegoś na temat pracy w tym miejscu. Ile można tu zarobić?

Julipopo

Witam, z tego co chłopaki opowiadają to praca po 240 i więcej godzin w miesiącu, weekendy wolne, w tygodniu częste delegacje i ciągłą gonitwa i popędzanie przez Pana Prezesa który za grosz nie ma szacunku do ludzi, chamskie odzywki i wymagania z kosmosu za 3 tys na rękę, z tego co mówią to z czasem się poprawia jeśli chodzi o zarobki ale umówmy się taka praca gdzie jest ciągła presja, odpowiedzialność i brak czasu to nie za taką kwotę, trochę szacunku

Patric

Nie polecam, praca pod presją, w stresie, na oku szefa, (usunięte przez administratora) Wiekszość załogi stanowią pracownicy długo pracujący tzn. kilka lat pracy ok. 4, mający zobowiązania finansowe, długi oraz nieudaczni zawodowo. Pracują bo nie umieją znaleźć sobie innej pracy albo się boją.(usunięte przez administratora)Spotkania wigilijne są sztywniackie i z pompą, ale nikt się nie integruje bo wszyscy wilkiem patrzą na szefostwo. Idealnie do nich pasuje powiedzenie "klęczy pod figurą, a diabła ma za skórą". Nie polecam nikomu.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Laser-Machine Service? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
życzliwy

pracownicy bez doświadczenia, po ostatnim serwisie maszyna kompletnie nie działa.

Andrzej.
@życzliwy

Zgadzam się, to jakaś tragedia co teraz się dzieje.

NIck
@życzliwy

Ja osobiście nie mam zastrzeżeń co do ich serwisu. Przyjeżdżają, robią co mają zrobić, a często nawet nie muszą przyjeżdżać, bo jest od nich bardzo duża pomoc przez telefon. Mają kilku serwisantów i reagują szybko.

Wiktor

Jeśli ktoś nie jest fachowcem w tej firmie to nie powinien oceniać pracy ludzi starających się poprawić sprzęt

No name
@Wiktor

Więc rozumiem że jeśli ktoś remontuje Ci mieszkanie to nie masz prawa oceniać jak Ci majster pomalował ściany? Serwis z przyjazdu na przyjazd jest coraz gorszy.

Grimes
@No name

A co to ma do opinii na temat warunków pracy w tej firmie? Przypomina to trochę wypowiedź "bo znajomy szwagra teścia mojej koleżanki z pracy mówił, że słyszał, że...". Podaj jakieś konkrety, bo inaczej można by stwierdzić, że twój post totalnie nie na temat i w na forum o czymś zupełnie innym zalatuje działaniem konkurencji.

Sprostowanie

Jack polecam poczytać czasem słownik ortograficzny zamiast opinie na temat byłych pracodawców. Mysle, ze to Cię przybliży do znalezienia idealnej pracy.

Jack

Tez pracował w tej firmie i zgadzam się z opinia , ze jest to kiepski pomysł na życie wiązać się z Lms , wśród Klientów również nie maja dobrej opii. A argumenty innych ze większość ludzi to wieloletni pracownicy , to bzdura ...po prostu ludzie bez ambicji , którzy nie potrafią znaleść innej roboty ! Odradzam każdemu prace w tej firmie !

Robert

Idealnych firm nie ma , szkoda tylko, że niektóry nie potrafią spojrzeć na wiele spraw obiektywnie!!

Niejestemhejterem

Dokładnie popieram wypowiedź mojego poprzednika. Właściciel jest niepoważnym, gburowatym człowiekiem, który traktuje kapitał ludzki jak podrzędna konieczność. Zapomina się tam, ze bez ludzi firma przestaje istnieć, a wielka szkoda bo proponowane warunki finansowe są całkiem niezłe. Cała reszta - sposób zarządzania, podejście do pracownika, wizja „rozwoju” pozostawia wiele do życzenia, gdyż z takim podejściem i myśleniem daleko nie zajdą. Jeśli ktoś chce być szanowany i doceniany, a zarazem traktowany po ludzku to odradzam Laser i pana prezesa.

fk

Firma zarządzana jest przez prywatną osobę - specyficzne poczucie humoru i naganny styl zarządzania. W holu głównym, na hali, przed drzwiami w kilku miejscach są kamery, pracownicy podpisują informację, że zgadzają się na kamerowanie w miejscu pracy. (usunięte przez administratora)Alarmy, czujki ruchu gdy właściciel wyjeżdża na całym piętrze. (usunięte przez administratora) Atmosfera wśród pracowników dobra, aczkolwiek każdy tam jest jakby wystraszony, szczególnie w relacji z właścicielem. (usunięte przez administratora)urlop wakacyjny możliwy do wykorzystania, a pozostałe dni termin do wykorzystania raczej wg sugestii właściciela. Premii brak oprócz kilku osób. Błędy, potknięcia i pomyłki pracowników są oficjalnie omawiane w holu głównym, krytyka, straszenie zakończeniem współpracy, znajomość przepisów pracy nie jest mile widziana. (usunięte przez administratora) Brak możliwości rozwoju, awansu. Brak szkoleń, możliwości zdobywania wiedzy, a każda inicjatywa pogłębienia informacji, każde zapytanie jest blokowane i jakby odbierane jak wścibskość i ciekawość i od razu jest podejrzane.(usunięte przez administratora)Pensja nie najniższa, ale przeciętna. Całkowicie nieadekwatna do pracy, warunków(usunięte przez administratora). Nie polecam.

Arkadiusz868

Witam, Ponawiam prośbę o opinie pracowników o tej firmie, bo przekopałem fora i nic nie ma.

Stukan

Jakby ktoś mógł mi pomóc to będę zobowiązany - znajomy powiedział mi, że jakiś czas temu brał udział w rekrutacji do Laser-Machine service, ale w ostatniej chwili zrezygnował i wyleciał do stanów na dużo lepiej płatny kontrakt. Tak się zastanawiam czy ktoś wie czy teraz praca się jakaś pojawi w tej firmie, bo przekopałem fora i cisza...

Zostaw merytoryczną opinię o Laser-Machine Service - Imielin

Laser-Machine Service