hotel trawa

Koszalin

Opinie o hotel trawa

Ona 40

Nie polecam tam pracować! Wyzysk, chamstwo na porządku dziennym, szefostwo kompletnie nic z tym nie robi. Umowa tylko zlecenie ciągnie się kilka lat tak a jak maja cie dosyć to dają wypowiedzenie. Wiecznie dzwonią nawet jak się ma wolne i każą przyjść do pracy. Nie ma ze ma się wolne, tylko praca i praca. Totalny brak organizacji, grafiku, sympatii do drugiego człowieka. Jestem tam nikim- niewolnikiem. Pracujesz za 9zł na h!!! wyzysk! nie polecam nikomu tam pracować!

odpowiedź
@Ona 40 29.02.2016 12:47

Została Pani zwolniona dyscyplinarnie z pracy za picie alkoholu w pracy, który wcześniej Pani ukradła z mini-barków w pokojach hotelowych. Wszyscy potencjalni Pani pracodawcy będą w Pani ocenie negatywni, gdyż żaden nie zatrudni osoby z problemem alkoholowym.

Zostaw opinię o hotel trawa - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hotel trawa