sklep odziezowy ona i on

Siemianowice Śląskie

Opinie o sklep odziezowy ona i on

firma ona i on

Jak się nie mylę to opinie wystawiła pani z upadłej firmy scorpion z krakowa twierdząc ze zalegamy pieniądzę za towar chodź nadpłaty za kilkanaście miesięcy pokrywają dług za towar . Do tego dochodzą [usunięte przez moderatora]i nękanie przez telefon ubliżanie pracownikom i mi. To jest czyste [usunięte przez moderatora] pieniędzy.Z tą osobą nie da się normalnie porozmawiać. Czekam aż sprawa trafi do sadu. Dodam że wszystkie rozmowy były nagrywane.

[usunięte przez moderatora]jest nieuczciwa nie płaci za sprzedany towar. ponieważ nie odbiera telefonów od dostawców ci dzwonią na sklep i obrywa się ekspedientce, są to często nie miłe rozmowy wziązku z czym nie polecam jej jako pracodawcy ani jako osoby z którą warto prowadzić biznes

Zostaw opinię o sklep odziezowy ona i on - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sklep odziezowy ona i on