BSG Marcin Kiszmanowicz

Toruń

BSG Marcin Kiszmanowicz

Opinie o BSG Marcin Kiszmanowicz

Piotr

Agent sieci Play. Zwykły cwaniaczek i oszust. Zabiera połowę prowizji dla siebie z przedłużeń itd. Sam kosi ogromną kasę, a jego Doradcy zarabiają niewiele.

BSG
@Piotr 15.11.2017 10:46

Drogi Piotrze, bardzo jesteśmy ciekawi skąd taka opinia? Po pierwsze nigdy nie mieliśmy biura w Toruniu oraz nie współpracowaliśmy z osobami z Torunia. Działamy na terenie całego kraju mamy 10 biur regionalnych, ale żadne z nich nie jest w Toruniu. W całym kraju współpracuje z nami 60 osób i pewnie gdyby było tak jak piszesz to nie byłoby ich w naszej firmie. Jeżeli chcesz porozmawiać o warunkach współpracy to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i niekoniecznie anonimowo za pomocą portali.Chętnie udzielimy Tobie wyczerpujących informacji o warunkach współpracy. Z góry dziękujemy. Pozdrawiamy Zespół BSG

Zostaw opinię o BSG Marcin Kiszmanowicz - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSG Marcin Kiszmanowicz