Polpiw

Łódź

Opinie o Polpiw

ilo

Mozesz sprobowac aplikować, bo ja tez chyba bede aplikwoal na Kierowce ,widzialaem ze maja ogloszenie, daja niezbedne narzedzia do pracy i umowe o pracę jednka nie wiem jak wygladaja kwestie trasy

Marcin

W Polpiwie pracuje taka fajna laska z czarnymi włosami nie pamietam jak ma na imie ale z przedstawicieli ktorzy przyjezdzaja do mnie do sklepu Ona na tle ich wszystkich wypada najlepiej . Zawsze mozna sie z Nia dogadac zawsze cos doradzi i napewno potrafi dobrze podejsc do klienta a to w tych czasach zadko spotykane ...

sebek

firma dla samobójców, którzy lubią zapieprzać od świtu do nocy za marne grosze, bez dnia wolnego, a o urlopie trzeba zapomnieć

Zostaw opinię o Polpiw - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polpiw