Opinie o Andrzej Kiebus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kanplast w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Andrzej Kiebus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kanplast. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Andrzej Kiebus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kanplast o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Kiebus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kanplast w Oleśnica

KANDYDAT? Nowy wpis

Najniższa krajowa i jeszcze na 3 zmiany hahaha, najniższa krajowa z dodatkiem nocnym, Nie polecam chyba że Chcesz do końca życia być biednym

Obecny pracownik Nowy wpis

Brak szacunku, kierownik (usunięte przez administratora) brygadziści skarżą I kłamią, wypłaty nie na czas spuzniaja się, zakład do kitu, lubią wyzywać ludzi, 0 pomocy dla nowych pracowników

Pani B

Nie polecam pracy w zakładzie, bo kobiety wykorzystują. Wsadzają nie na swoje stanowisko pracy, śmierci w zakładzie ściekami, wypłaty nie wypłacają na czas.

....
@Pani B

Dlaczego pani B.G kłamie??

.X.

Kłamstwo...

Dajmon Nowy wpis
@Pani B

Wypłaty na czas, ściekami nie śmierdzi, czasem tylko szczury biegają

Stachu Nowy wpis

Z tego co pamiętam to nie było źle. wypłata na czas, weekendy dobrze płatne. Owocowy kierownik trochę czepliwy i niekiedy nic do niego nie docierało. Większość ludzi w porządku, nie przyczepiają się o byle co. Gdyby nie lepsza oferta pracy to zostałbym dalej.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Andrzej Kiebus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kanplast? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy SPAWACZ TIG (m / k) alu (106)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Elektryk / Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu
GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik sklepu CCC Oleśnica
CCC S.A.
logo firmy Opiekunka osób starszych za granicą
Oleśnica
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Wenden

Zarobki max20 brutto ludzie są różni od patologi do normalnych, pracują kobiety i mężczyźni, praca 3 zmianowa

Kikan

Zresztom wisi mi zdanie jakiegoś leszcza z takich to zawsze beka.

Kikan

Dlaaczego kłamstwa na moj temat udzie I za moimi plecami ?

O jakich kłamstwach mowa ?

Rybak

A jak tam się ma Darek G. się z działu sprzedaży ? A Jacek O. od infrastruktury jeszcze tam pracuje ?

Kacza dupa

No to zonk

Kacper

pana Krzysztofa nic nie interesuje a wszystko odklada na potem, nie wie co sie dzieje na produkcji

MAŚLANA

[usunięte przez moderatora] Zadnych podwyżek,zarobki marne (usunięte przez administratora)Atmosfera w pracy nie do zniesienia. z Kierownikiem nie da sie nic załatwic [usunięte przez moderatora] nie polecam nikomu pracy [usunięte przez moderatora] ). W zime na hali produkcyjnej znimniej niż na dworze [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Kiebus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kanplast - Oleśnica

• Jak się pracuje w Andrzej Kiebus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Kiebus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Kiebus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Andrzej Kiebus Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kanplast
4.2/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Wiejska 15
    56-400 Oleśnica