PPH Kanplast

Oleśnica

Opinie o PPH Kanplast

Pani B

Nie polecam pracy w zakładzie, bo kobiety wykorzystują. Wsadzają nie na swoje stanowisko pracy, śmierci w zakładzie ściekami, wypłaty nie wypłacają na czas.

....
@Pani B 08.09.2017, 14:31

Dlaczego pani B.G kłamie??

.X.
@Pani B 08.09.2017, 14:31

Kłamstwo...

Rybak

A jak tam się ma Darek G. się z działu sprzedaży ? A Jacek O. od infrastruktury jeszcze tam pracuje ?

Kacza dupa

No to zonk

Kacper

pana Krzysztofa nic nie interesuje a wszystko odklada na potem, nie wie co sie dzieje na produkcji

MAŚLANA

[usunięte przez moderatora] Zadnych podwyżek,zarobki marne ( usunięte przez administratora )Atmosfera w pracy nie do zniesienia. z Kierownikiem nie da sie nic załatwic [usunięte przez moderatora] nie polecam nikomu pracy [usunięte przez moderatora] ). W zime na hali produkcyjnej znimniej niż na dworze [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o PPH Kanplast - Oleśnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH Kanplast