POLIPLAST SP. Z O.O.

Oleśnica

Opinie o POLIPLAST SP. Z O.O.

Iwona

@knur a możesz napisać dokładniej dlaczego właśnie tak uważasz? Dla osób, które rozważają rekrutacje - to konkretne informacje, które następnie mogą sami ocenić - są najważniejsze. Wiele branżowych stron intermediowych piszę o firmie POLIPLAST, ale czy firma posiada własną witrynę?

knur

Radzę omijać tą firmę z daleka. Kuriozum na rynku pracy.

Iwona

Pracujesz w POLIPLAST? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda obecnie sytuacja w firmie.

Pewneifo

Nicoll, Poliplast: Firmę " Poliplast " w 1989 założył ś.p. Mirosław Wójciński. Jako wiodący prymat na polskim rynku systemów kanalizacyjnych zapewnił ponad 100 dobrze opłacanych miejsc pracy. W roku 2000 firma Poliplast (obecnie Nicoll Polska) została członkiem największego na świecie międzynarodowego koncernu Aliaxis. Po roku 2010 nastąpiła powolna degradacja firmy. W roku 2014 za aprobatą zarządu zostały przeprowadzone zwolnienia grupowe.

zyga

Ile zarabia tam ustawiacz formy? szukam pracy w tym kierunku.

bonifacy

Dział sprzedaży ogólnie mówiąc więcej dyrektorów niż handlowców na obecną chwilę jest to jeden do jednego + sekretarka, nie jest to do końca firma produkcyjna tylko handlowa, która musi pracować na określonych marżach. bo właściciele mają określone wymagania Naganiacze muszą jeździć po budowach i wciskać drogie produkty. Z pracy tam nie odłożysz nie wybudujesz się i nie kupisz mieszkania.

j-7

około 2300 zł, jednak teraz są cięcia redukcje i zwalniają pracowników

zyga

A ile zarabiają mechanicy? Chciałbym się tam zatrudnić.

J-7

Z tym gnębieniem ludzi psychicznie i fizycznie to lekka przesada. Pracowąłem w wielu firmach i tam było gnębienie, tu jest ok. Ale owszem jak ktoś nic nie robi trzyma ręce w kieszeni a potem się dziwi że szef na niego nakrzyczy,, to nie ma sie co dziwić.

to Ty?
@J-7 06.12.2013 08:59

kierownik?

J-7

40 złotych to dostaniesz dodatku na tydzień nocek, niestety małe są.

?

jerzy - 2013-09-16 15:12:51 Czy ta pensja 1650 złotych to jest może razem z jakimiś dodatkami czy raczej bez? No i w sumie czy są takie dodatki jakieśDodatki Brak

?

Ogólnie [usunięte przez moderatora] za 1650zł gnębienie ludzi psychicznie i fizycznie

j-7

6-14 . 14-22, 22-6. Standardowo. tak są dodatki za pracę na zmianie nocnej, jednak nie są one bardzo duże.

j-7

Praca na produkcji jest zmianowa, w zależności od zapotrzebowania 3 zmianowa jak i 4-ro brygadowa.

kto ypta nie błądzi

ogólnie powiedzcie Ci czy jest tam praca zmianowa? akie są zarobki? czy są nadgodziny? jakie warunki pracy?

kolb.

Ogólnie jest dobrze- wpłata wszystko na czas na koncie, pracuję i jestem zadowolony :)

Zostaw opinię o POLIPLAST SP. Z O.O. - Oleśnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLIPLAST SP. Z O.O.