familya

Sopot

Opinie o familya

żar

to prawda, dbają o swoich pracowników, dlatego również zgadzam się z twoją opinią, że nie ryzykowaliby takiej kompromitacji, jakby nie było. ps. z tego co wiem niedługo nawet mają się pojawić nowe miejsca pracy

blekota

A ja właśnie otrzymalam pismo z Zus ,ze moje skladki z lat 2012-13 są zakwestionowane i mogę się odwolać do sądu w Gdansku. W tym ,rzecz ze przebywam teraz za granicą ,a i na polnoc mi nie po drodze. Czyli póltora roku pracy na 'czarno'

kasia

Polecam-bardzo dobrz firma

kasia

Najlepsza firma z jaką współpracowałam,rzetelna,pieniądze wypłacane w terminie zawsze około 7-8 już były na moim koncie.Duże zainteresowanie czy mam dobrze u podopiecznych,czy nie dzieje mi sie krzywda.Naprawde polecam tą firme.

ona

Witam, czy ktoś wyjeżdżał przez tę Agencję??

Zostaw opinię o familya - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie familya