msservice

Kraków

Opinie o msservice

Oszukany

Chciałbym przestrzec wszystkich, ewentualnych zainteresowanych "współpracą" z tą firmą. Dlaczego ? Przede wszystkim (usunięte przez moderatora) nie płacą należnych pieniędzy, mydlą oczy i od wszelkich zobowiązań sprytnie się próbują wymigać, traktując pracownika jak idiotę ! Zwłaszcza nie należy wchodzić w układy z "panem" (usunięte przez moderatora) gdyż obiecuje "gruszki wierzbie", dużo godzin i niezłe pieniądze, a tymczasem jest zwykłym krętaczem, człowiekiem nierzetelnym i nie potrafiącym dotrzymać danego słowa ! Jeśli ktoś ma zamiar pracować u nich jako Merchandiser, niech od razu da sobie spokój, bo ta forma jest nic nie warta - zwykli (usunięte przez moderatora) . Na część należnych mi pieniędzy czekałem 5 miesięcy (a zapłacili i tylko za część, resztę uznając, że mi się nie należy) - Banda (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o msservice - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie msservice