Budimer

Katowice

Opinie o Budimer

Nakaz

Tak poszukują, wyślij CV do firmy, powinno się coś ruszyć

Rezidum

Odzyskamy pieniądze od firmy Budimer,telefon (usunięte przez administratora)

szyszka

jest jakiś numer do nich do siedziby?

snowden

Nie powiedziałbym raczej , że Budimer jest tak świetną i znaną firmą na rynku, bo akurat jeśli chodzi o wykonawstwo robót budowlanych to nie widać ich w czołówkach najlepszych firm w naszym kraju. Nie mniej pewnie mają na swoim koncie kilka realizacji które można uznać za sukces, tego im nie chcę umniejszać

M.M.

Bardzo przepraszam wszystkie osoby, instytucje oraz pracowników,które zostały poszkodowane przez spółkę.

sylwia

to by musiał pracować do końca życia i tak by ich nie odrobił

patryk

współczuje pracownikom tej firmy szef narobił już kosmicznych długów

zenek

słyszałem na mieście że mają za niedługo sprawę w sądzie a zaległe wypłaty (usunięte przez administratora)

Natalia

czytam te opinie i zastanawiam się kto doprowadził do takiej sytuacji firmy firma była całkiem dobra robili u mnie remont całego mieszkania i byłam bardzo zadowolona z początku było parę nie prawidłowości ale przyszła 2 ekipa z tej firmy i było na błysk a teraz szef się zastanawia co robić to próbuje obciążyć innych pracowników rachunkami pozdrowienia dla szefa :)

juzek

pracownicy jeszcze pewnie nawet rozliczeń nie podostawali szkoda mi tych pracowników bo ja już dawno się rozliczyłem a oni nawet jeszcze nie dostali rozliczeń do reki ciekawe czy wo gule dostaną

MARTA

ta firma jak powstała była całkiem całkiem robiła u mnie remont taki pan (usunięte przez administratora) i byłem całkiem zadowolony a teraz jak czytam te opinie to mi się płakać chce i jedyne co mogę zrobić to współczuć pracownikom tej firmy

kamil

popieram w pełni opinie (usunięte przez administratora) to jest chore ciekawe co robi teraz szef(usunięte przez administratora)

mariusz

to co mówisz jest do pomyślenia żeby do pracowników przysłać rachunki ciekawe czym się szef zajmuje czemu nie da byłym pracownikom spokoju ja bym na miejcu szefa dawno skończył z tym życiem na tym świecie a nie zwalał problem na pracowników szef narobił długów a pracownicy mają spacać to jest niepoważne

jacek190

jestem byłym pracownikiem firmy budimer i nie wiem jakim cudem przychodzą mi rachunki do prywatnej skrzynki pocztowej z nakzami zapłaty ogromnych kwot :)

piotek

firma splajtowała sprawa pracownicy sądzą sie w sądzie o zaległe wypłaty

pechowy kontrahent

Odradzam wszelkie kontakty z tą firmą - Od roku nie płacą za wynajem lokalu!!! UNIKAĆ, UNIKAĆ, UNIKAĆ....

kamil

popieram w całości opinie na temat firmy budimer nie solidna firma

niezadowolone klienty

pracownikom płaci po 1000zł Całom stolarnie sprzedał samochody a pracownicy robią za prawie że za darmo a on nic nie robi i ma z 5000zł na rękę ja się pytam za co pracowników powysyłał na urlopy a on pieniądze zgarnia jak to mówią szefowie firm czy się stoi czy się leży 5000zł się należy za co? za nie solidną robotę!!! firma pewnie zadłużona przetargu wygrać nie potrafią a jak wygrają to aby po łepkach byle żeby pieniądze zebrać powinni ich pozwalniać pracownikom dać wyprawę i dowodzenia moja opinia na temat niesolidnej firmy

xxx

mało tego płacą pracownikom po 1000 nie wypłacają 13 pensji i jubilatów. To jak ci ludzie mają miec motywację do pracy

zniepokojona tempem remontu mieszkania

co to za firma ktora 35 m kw remontuje 3 misiace i w dodatku nie zglasza sie na oddanie mieszkania gdybym to ja robila przetarg nigdy bym ich nie wybrala

ekstra

Zostaw opinię o Budimer - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budimer