Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "TOPICAR" s.c. Tomasz Sysło, Piotr Siedlik

Tarnów

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "TOPICAR" s.c. Tomasz Sysło, Piotr Siedlik

KKKLAN

najlepszy to ten co patrzy ale nie na ciebie zwany dalej PREZES z nazwiska siedlik zwykły CHAM

anabel

Uważajcie na tą firmę skupuje uszkodzone auta w rozmowie telefonicznej wszystko pięknie ,obiecują nawet wypowiedzenie OC z korzyścia dla sprzedającego niby może ubiegać sie o zwrot ,a fakt jest taki że sami wysyłaja do ubezpieczyciela podanie z prośbą o zwrot na ich konto.Nie chodzi o te kilkaset złotych tylko o uczciwosc a panom daleko do tego.Nie trzeba zapewniać tylko jasno powiedzieć że ja biorę kasę z ubezpieczenia i wtedy nie ma tematu!!!!!

mądrala

Ogólnie na NIE. Jeśli chodzi o poziom świadczonych przez nich usług... Część bardzo jasno opisana, osoba z którą rozmawiałem zapewniła mnie, że mają taką część, nawet był to sprawdzić. Po czym przychodzi paczka i co... okazuje się, że to nie to co chciałem! Czas oczekiwania na zwrot pieniędzy oscylował w okolicach 2 tygodni!!! Właściciel firmy, to porażka... rozmawiał ze mną raz i stwierdził ,ze NIE on odpowiada za błędy swoich pracowników :D To się nazywa mieć tupet!!! Oczywiście pieniądze odzyskałem, żadnego słowa tytułem przeprosin... Moja wina bo dokonałem zakupu w tym nieszczęsnym miejscu :) Dobrze, że uczymy się na błędach!

Czy istnieje ścieżka kariery w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "TOPICAR" s.c. Tomasz Sysło, Piotr Siedlik ? Wiesz czy łatwo można awansować? Podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "TOPICAR" s.c. Tomasz Sysło, Piotr Siedlik - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "TOPICAR" s.c. Tomasz Sysło, Piotr Siedlik