Opinie o Yanko Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Yanko Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Yanko Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yanko Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

@pracownik

W firmie jest totalny bałagan… Czepiają się produkcji, a to należałoby zacząć od góry porządki :) Wszystkie stanowiska lepiej płatne są zajęte przez znajomych lub rodziny wyżej postawionych w firmie :) Podobno majstrem została najbardziej toksyczna osoba w historii firmy, znana z gnębienia i uprzykrzania życia innym. Świetny pomysł! :D Trzymają w firmie osoby, które totalnie nic nie wnoszą i tylko opóźniają produkcję poprzez nieobecności bądź „humorki”. Kierownik produkcji bardzo w porządku gość, ma chęci do pracy i chce działać, lecz inne osoby których nie da się „ruszyć” pięknie mu to psują. Jeśli chcesz stracić chęci do pracy oraz zaangażowanie w dobro firmy i samorozwój „polecam” tutaj pracę :) Taką atmosferą i zarządzaniem daleko ta firma nie zajedzie, gdy 90% tych starszych osób odejdzie na emerytury ;) Bo niszczeniem psychiki i zdrowia tym niżej, daleko nie pociągnięcie.

@pracownik

sam, było to jakiś czas temu. Jak widać jest rotacja w firmie, skoro cały czas szukają

pracownikYanko

Czytam te opinie i mam wrażenie, że piszą je Osoby, które zostały zwolnione z firmy i chcą to odreagować. Pracuję w Yanko już kilka lat i jeżeli masz chęci do pracy to nie ma na co narzekać ani na atmosferę, ani na zarobki.

pracownikYanko Nowy wpis

@@pracownik

sam poszedłeś, czy cie zwolnili?

@pracownik Nowy wpis

Będę składał cv na pomocnika drukarza. W ofercie dali znać ze stawka wynosi od 35 zł brutto. Tylko napisali to od, czy faktycznie coś więcej da się ugrać? O premii coś jest, macie ją regulaminowa czy uznaniowa?

były pomocnik

premia uznaniowa, nadgodziny x2 płatne

XYZ
@były pomocnik

Kurcze liczyłem na to że jednak regulaminowa. Powiesz mi jeszcze czy skoro uznaniowo przyznają premie, to czy kombinują żeby jej nie przyznawać, czy nic z tych rzeczy?

@były pomocnik Nowy wpis
@XYZ

Przeważnie dostawałeś. Zależy to od pracy innych pomocników, jest poniekąd odpowiedzialność zbiorowa. Jeśli ktoś coś nagrabi, jest szansa że coś obetną. Nic się nie dzieje bez przyczyny. Parę razy tylko był przypadek, że zabrali „bo tak”. Jeśli nie boisz się pracy, ubrudzenia przez farbę to złóż CV, nie ma się czego bać. :))

Niedawno szukali kontrolera jakości. Praca też na trzy zmiany jak robią na produkcji? Jakie tempo roboty?Można spokojnie pracować czy jest nacisk na wyniki? Bardzo monitorują pracowników?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Yanko Sp. z o.o. na stanowisko Drukarz fleksograficzny? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno
Czarny Wilk

Witam Was koleżanki i koledzy. Wprawdzie miałem już nic nie pisać, bo to tylko moja strata czasu. Jednak po spotkaniu z jednym z Was stwierdziłem, że ostatni raz napisze co myślę. Niedawno spotkałem jednego z Was, postaliśmy, porozmawialiśmy, a pod koniec usłyszałem z jego ust „że nikt kto odszedł z firmy lub został zwolniony nie żałuje tego”. W moim przypadku też tak jest i bardzo się cieszę, że tak się potoczyło. Z perspektywy czasu mogę Wam powiedzieć, że byłem niepoprawnym optymistą – widząc co się dzieje firmie i jednocześnie okłamując się z nadzieją na zmianę. Medal już dawno wyrzuciłem do (usunięte przez administratora) Chciałem Wam powiedzieć żebyście przemyśleli wszystkie za i przeciw, rozważyli różne scenariusze, odłożyli trochę pieniędzy i szukali pracy w której będziecie się czuli szczęśliwi. Pracy, która nie będzie negatywnie oddziaływała na Was. Jesteście zbyt fajnymi ludźmi i żal patrzeć, że praca nie daje żadnej radości. Pamiętajcie, czas biegnie. Trzymam za Was kciuki. Wszystkiego najlepszego. p.s. Jeżeli ktoś chce ze mną pogadać to wie jak mnie znaleźć. Proponuję wysłać sms-a.

Jerry
@Czarny Wilk

Witaj Czarny Wilk????, poszukuje pracy i aplikowałem właśnie do firmy Yanko na stanowisko drukarz fleksograficzny, wynagrodzenie 7-8 tys brutto 3 zmiany, co mógłbyś o tym powiedzieć?

nick

X lat temu tam pracowalem sam sie zwolnilem poniewaz znalazlem lepsza prace w ktorej pracuje do dzis. Napisze wspomnienie jak Pani kadrowa przyjezdzala do domu pracownikow sprawdzac czy L4 jest prawdziwe :) oraz jak na koniec pracy pokazywala sie wszystkim w cemntralnym punkcie i patrzyla na zegarek. Czy dalej tam pracuje i tak robi ?

Gal anonim

Brak zleceń na woreczki euro,nie pamiętam takich czasów,oby od przyszłego roku sytuacja się poprawiła

Czy Yanko Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Jul

Niestety nie, dlatego sporo młodych nie chce tu przychodzić

Urszula
@Jul

Serio ludzie przychodziliby do pracy po benefit? A co z warunkami i kasą? To nie jest istotne?

@Jul

z tego co pamiętam to propozycja kart była kilka lat temu i nie było grupy

Natalia
@pracownik

kilka lat temu byla mała baza dostepnych miejsc gdzie mozna bylo karte wykorzystac z tego co pamietam, teraz sporo sie zmienilo w tym temacie, nie probowaliscie ponownie pogadac z pracodawca o tych kartach ?

Czarny Wilk

Przeglądając opinie o Yanko dochodzę do wniosku że trzeba coś świeżego na ten temat napisać. Odnosząc się do wypowiedzi Maćka z przed 6ciu lat, jak i pytań chętnych do pracy - firma wg mnie nie poczyniła odpowiednich kroków aby to zmienić. Otóż dlaczego: w firmie nie ma praktycznie żadnego kierownictwa podejmującego decyzje. Co tydzień ma miejsce spotkanie będące "biciem piany", nie wnoszące nic nowego do życia firmy. W strukturze, począwszy od prezesa a skończywszy na mistrzu zmianowym nie ma pomiędzy stanowiskami żadnego poparcia, ciągłości dezyzyjnej, każdy sobie rzepkę skrobie. (usunięte przez administratora) Wystarczy że wymyślicie system kontroli jakości z zapowiadanymi z bardzo dużym wyprzedzeniem kontrolami BRC. Ale nie jest to łatwe - wszystkie lukratywne stanowiska sa akurat zajęte więc możecie popracować jako szarak na produkcji utrzymując ten napuchnięty do granic możliwości system. Reasumując - nie polecam młodej osobie zaczynać kariery w tej firmie, lata świetności (o ile miały miejsce) ma już za sobą. (usunięte przez administratora)są już wiekowi, bliżej im do emerytury niż do rozwoju i podbojów na rynku. P.S. Pozdrowienia dla dziewczyn i chłopaków pracujących w Yanko.

Irena
@Czarny Wilk

Może sam się zgłoś na kierownika jak masz lepsze pomysły ;-) A co dokładnie ci nie pasuje tam? Ciężko wywnioskować co jest nie tak z tego wpisu

Witam, w jakich godzinach pracuje się w Kontroli Jakości? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Przy normalnej obsadzie w dziale praca na trzy zmiany. Jeśli ktoś jest na urlopie, to rezygnuje się z nocek.

@Anonim

A jakie są zarobki w kontroli jakości?

Artur
@Anonim

Nocki są jakoś lepiej płatne? Chyba tak, prawda?

Pexo
@Artur

Normalnie tak jest

Czy rotacja pracowników w Yanko Sp. z o.o. na Operator Maszyn i Urządzeń jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 26 września na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Było kilka zwolnień i też sami się zwalniają

Czy Yanko Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

H...

Tak

Czy często w firmie Yanko Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

A w jakim celu pytasz?

Lidia
@Anonim

Cześć, czy pracujesz może w Yanko? Już dawno nikt się nie wypowiedział na temat pracy w firmie i zależy mi na uzyskaniu jakichś świeżych informacji odnośnie tego. Czy nie będzie to dla Ciebie problemem aby coś o tym napisać?

@Lidia

Jestem pracownikiem,pytasz o awanse w firmie? jeśli tak to są

Tak.

Koko

Jak wygląda grafik pracy 3-zmianowej w firmie? W sensie, że np. przez cały jeden tydzień pracuje się na I zmianę, a kolejny na II, a kolejny na III?

Aneta
@Koko

Też bardzo chętnie bym się tego dowiedziała. To trochę dziwne, że do tej pory nie udzielił rzetelnej odpowiedzi. @Koko, od czasu zadania przez Ciebie pytania minął już jakiś czas. Czy ostatecznie zatrudniłeś się w Yanko?

Prezes

Jak dalej będzie pracował dyrektor Artur to wszystko walnie szybciej niż wam się wydaje,muszę go zwolnić.

Łysy
@Prezes

Czyli jak pracuje?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Yanko Sp. z o.o.?

Łysy

Tak całe

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Yanko Sp. z o.o.?

Kazek

I - 6:30 -14:30 II - 14:30 - 22:30 III - 22:30 - 6:30

Daria

@prezes jesteś pracownikiem tej firmy ?

Innocenty

@Staszek Może trzeba bardziej starać się w pracy a i praca w firmie wystarczy bo ja polecam tu pracę!

stefan

Jaka jest obecna sytuacja,zarobki?

Staszek
@stefan

Jak nie chodzisz po dachach i nie grosz po weselach to kutasówka

Zostaw merytoryczną opinię o Yanko Sp. z o.o. - Głogów Małopolski

• Jak się pracuje w Yanko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yanko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yanko Sp. z o.o.?

Yanko Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.

Yanko Sp. z o.o.