"D-Trans"- Daniel Żebrowski

Gorzów wielkopolski

Opinie o "D-Trans"- Daniel Żebrowski

dawid

to bardzo ciekawi i nie, bo wczesniej chcialem sie tam zatrudnic jednka dostałem propozycje w innej firmie transportowej, ale to co czytam tutaj to mnie zadziwia, raczej słyszałem dobre rekomendacje a tu czytam zupełnie coś innego.

Salamandra

Zgadzam się z "Okradzionym"...OMIJAĆ TĄ FIRMĘ Z DALEKA!!!!! Wyjątkowo nieuczciwy pracodawca. NIE! NIE! I jeszcze raz NIE! Niech te wspisy będą przestrogą dla innych.

Okradziony

Omijajcie tą firmę z daleka, nie wypłaca swoim pracownikom uczciwie zarobionych pieniędzy!!!!

kandydat
@Okradziony 12.01.2015 14:41

Możesz powiedzieć coś więcej? Zastanawiałem się nad podjęciem tam pracy... Naprawdę nie warto?

Zostaw opinię o "D-Trans"- Daniel Żebrowski - Gorzów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "D-Trans"- Daniel Żebrowski