Lenix

Rucewo

Opinie o Lenix

Ktoś

Atmosfera terroru? Może tak kiedyś była gdy pracował tam były już kierownik psychopata ! Ale teraz mogę śmiało powiedzieć że atmosfera jest świetna tylko Troszkę trzeba popracować nad organizacją :-)

Papapa

10+

Hmm

ble
@Hmm 03.01.2016, 02:23
Kolego niżej. Może jakieś konkretniejsze info? Chciałbym złożyć podanie i czekam na opinie o tej firmie ;)...

Atmosfera niemiła, bałagan, brak zasad BHP, atmosfera terroru, poczucie jakby się było w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

NICK
@ble 15.01.2016, 22:15

BLE , nawiązując do Twojej wypowiedzi . Ja mam miłe wrażenia - atmosfera bardzo przyjemna , pracownicy wykonują prace solidnie i w miarę terminowo ! Haha atmosfera terroru ? Chyba nie wiesz co to słowo oznacza :D odchodząc od tematu w biurze pracuje niezłe ciasteczko !!! ;)

ble

Tragedia

Zostaw opinię o Lenix - Rucewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lenix