F.H. "TRANSBUD-WULKAN"

Bytom

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 8 ocen.

F.H. "TRANSBUD-WULKAN"
2 8 6 1

Opinie o F.H. "TRANSBUD-WULKAN"

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H. "TRANSBUD-WULKAN"

Administrator

Opinie poruszające kwestie związane z pracą w F.H. "TRANSBUD-WULKAN" okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Ja wam pokażeee

Rozmowa z pracodawcą. - Chce Pan u mnie pracować? - Tak - A ile chce Pan zarabiać? - 3000 na rękę - Ok to na tyle się umawiamy. Proszę się zwolnic u siebie i widzimy się w poniedziałek -....aaale ja muszę porzucić pracę. - To chce Pan u mnie pracować? - No tak. Poniedziałek -Dzień dobry witamy w naszej firmie. Umowę podpiszemy w ciągu paru dni. Dwa tygodnie później. Panie Szefie kiedy podpiszemy umowę? - Proszę tu umowa. - Ale umawialiśmy się na 3000 na rękę. A tu jest 2000 brutto. - No i tyle Pan dostanie. Niestety w tym kraju się inaczej nie da...

kierowca

Ostrzegam wszystkich kierowców przed podjęciem pracy w tej firmie. Nie wypłaca wynagrodzenia w czasie, ludzi traktują jak smieci. Auta sa w stanie fatalnym. Omijać rodzine szerokim łukiem ...

Pracownik

Niepolecam chyba że chcesz dostawać co chwile wezwanie bo pan Wszoła zakopuje nie legalnie smieci na wyorbiskach

Były pracownik
@Pracownik 11.12.2014 11:49

Ta firma to jeden syf, Pan Wszoła ludzi traktuje jak niewolników , płaci jak chce i komu chce wyzywa od buraków itd.nie polecam tej firmy nikomu.

Zostaw opinię o F.H. "TRANSBUD-WULKAN" - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H. "TRANSBUD-WULKAN"