AIR-TECH-BUD

Bochnia

Opinie o AIR-TECH-BUD

Spawacze z 4 szykują sie do odejścia z firmy.Zapowiada się ciekawie...

Z pewnością nic konkretnego

G4Si

Obserwuje tzw młodych.Przychodzą z papierami i nic nie potrafią.Z tobą było to samo.Dziwisz się że dali Ci na próbnym okresie minimalną stawke ?.Pomyśl że jesteś prezesem tej firmy.Byś nie zatrudniał ludzi za duże stawki w ciemno bez sprawdzenia co potrafią.W ciągu paru lat co tu pracuje tylko 3 spawaczy przyszło co potrafili pokazać że znają się na robocie.Pracują cały czas w tej firmie i nie narzekają na wysokość wypłat.Pozdrawiam

@G4Si 12.02.2017 10:41

Nie oklamuj sam siębie

G4Si
@Pracownik 12.02.2017 20:09
Nie oklamuj sam siębie

Nic konkretnego nie potrafiłeś więc nie żal się.Możesz mieć żal do samego siebie.Firma jest wporządku dla pracownika.Lecz musisz pokazać że jesteś fachowcem.

Pracowałem w wielu firmach ale ta to już porażka!!! Spawacz tig zarabia 12 zł brutto. Kierownik naprawdę nie miły dla pracowników unosi się dumą. Z tego zakładu zwalniają się spawacze z dwóch powodów: kierownik i stawka. Napewno mógł bym się tu rozpisać więcej o tej firmie ale nie ma sensu jeżeli jest ktoś zainteresowany pracą niech idzie zobaczy a się przekona. Osobiście NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!!!

a12 G4Si
@Pracownik 29.01.2017 17:29

Jaki z Ciebie był fachowiec taka stawka.Mamy dużo wyższe stawki jako spawacze.Dobrze się pracuje.Robisz robotę to będą Cię szanować.Proste jak drut do Tiga

@a12 G4Si 10.02.2017 15:41

Taka opinia jest nie tylko moja

Endriu

Chcesz pracować za 1900 zł netto oraz mieć kamere nad głową to zapraszam do ATB.Mają manie inwigilowania pracowników.Człowiek czuje się jak w big brother.Z całego serca nie polecam tej firmy.

Kosztorysant sie zwolnil,zgadnij dlaczego :)

Tak umowa o prace i mała pensja za odpowiedzialna pracę która po tobie oczekują.Prezes będzie obiecywał gruszki na wierzbie.Nowi przychodzą i odchodzą.Starzy szukają nowej pracy.Taka to jest właśnie firma.

Rolnik

O zarobkach oraz jak i o twojej premi decyduje szanowna Pani Daria.Atmosfera pracy jest dobra.Lecz stawka godzinowa nie.

Waldek

Atmosfera dobra.Kierownik(rajdowiec) super gość!!!!W każdym przypadku chodzi o kasę-zarobki,o których decyduje prezes.

sprawiedliwy

Pan (panowie) piszący post ponizej jeśli masz jakieś żale i pretensje to pisz w swoim imieniu a nie wykorzystuj sytuacji i podszywaj sie pod inna osobe

lakiernik

Wypłata 1900 zł na ręke za przepracowany miesiąc bez nadgodzin w warunkach komory gazowej.Brak BHP w pseudo lakierni.Która lakiernie udaje.Lakiernia bez solidnych wyciągów.Brak odpowiednich filtrów do maski.Jako filtry dają szmatki.Chcesz filtr węglowy.Zapomnij.Jest za drogi.Pracowałem pare miesięcy i powiedziałem dość.Zdrowie najważniejsze.U obecnych lakierników ciagłe problemy z zdrowiem.W płucach tablica mendelejewa.Na hali nr 4 (spawalnia) zapylenie jak w szlifierni odlewów żeliwnych.Warunki pracy w lakierni oraz spawalni odbiegają od najgorszych norm.Ludzie odchodzą i będą odchodzić.Nikomu nie polecam pracy w ATB z względu na warunki zdrowotne oraz wynagrodzenie miesięczne

dero

kierownik,który jezdni na rajdy ma wykształcenie wyższe i często sam stoi przy maszynie i pracuje (uczy innych i jest wyrozumiały i nie jest prawdą,że się na robocie nie zna.

do_dero
@dero 12.01.2016 17:42

Dero... kierownik który jeździ na rajdy jest wyrozumiały?? Dobre żarty. Stoi przy maszynie i pracuje? A ile kolizji miał z materiałem albo ze stołem i ile sztuk zepsuł? Na pewno premii sobie nie zabrał a jak pracownik zepsuje sztuke (czasami się zdarza bo nie jest się robotem) to od razu po premii.

pracus

5 lat przacuje w tej firmie.Na poczatku bylo dobrze.Z roku na rok jest coraz gorzej.Premie zmniejszone o 50%.Zarobek ktory daje wegetacje do nastepnej wyplaty.Jak ktos powiedzial ostatnio w szatni.Ta wyplata to byla zaliczka a nie wyplata.Pieniadze na budowe dwoch hal czy sponsoring rajdu firma ma.A dla pracownika na podwyzki juz nie.

Anti ATB.

Frayerska firma krótko. Niemiła "obsługa".

byly pracownik

Firma Cyrk.Jeden kierownik w glowie ma rajdy.Drugi kierownik mysli o motorach i quadach.Nic sie na robocie nie znaja.Przed prezesem udaja wielkich kierownikow.Sloma z butow wystaje.2 miesiace temu byly podwyzki.40gr na stawce.Prezes mowi jakie to ma straty.A jezdza bmw x6,x5 bmw seria 5 i z4.Subary impreza sti.Wycieczki wczasy.Zwolnilem sie.Praca nie daje satysfakcji finansowej.Zero perspektyw na przyszlosc.Nie polecam pracy w ATB.Do wiadomosci "szefostwa" postepujcie tak dalej a bedziecie sami pracowac na tokarkach czy spawarkach.

Tokarz

Przepracowałem pare lat.Zarobki na Obróbce zaczynają się od 11 zł brutto.Frezerzy na "czwórce" mają 19 brutto.Koledzy ślusarze stawki 11-12 brutto.Spawacze i monterzy 12-15 brutto.Chłopaki na piłach i wypalarkach 12 brutto.Ekipa budowlanców 12 brutto.Premia co miesięczna 10-20 %.Atmosfera w firmie byla wporządku.Nie nażekałem na kierownictwo.Zarobki mogły być wieksze.Coraz więcej osób między sobą narzeka na wysokość wypłat.Ludzie składają CV po innych firmach.Zwolniłem się ze wzgledu na zarobki...2 tyś zł z nadgodzinami w obecnych czasach to jest bardzo mało.Ocena jaką wystawiam Dostateczna.Ze względu na zarobki

rysiek

obiecują gruszki na wierzbie...bardzo małe zarobki...nie szanują pracowników głównie [usunięte przez moderatora]( całkowice [usunięte przez moderatora] koleś)

Zostaw opinię o AIR-TECH-BUD - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AIR-TECH-BUD