Tesco

Skierniewice

Opinie o Tesco

noga
użytkownik zarejestrowany

heja, Z tego co mi wiadomo to potrzebują naprawdę sporej ilości pracowników. Rozglądam się czasem i widzę że raczej wszystko się rozbija o pieniądze...

bąbel

Piszecie takie bzdury oraz obrażacie gościa, ponieważ pewnie macie coś na sumieniu,znam kola i pracuje z nim w pewnym sensie , długi czas , i jakoś nie zauwazyłem aby miał problemy z głową.Jak ktoś lubi jak mu się coś przyklei, lub zamiast pracować to się tylko [usunięte przez moderatora] to później najlepiej obrzucić kogoś mięsem,i jak taki jesteś (taka)to wygarnij mu wprost a nie chowasz się pisząc takie żeczy

rudy

[usunięte przez moderatora] JEST TO NAJGORSZE [usunięte przez Administratora] z BRZEZIN, to co on wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie !! TRAFI KOSA NA KAMIEŃ

Skąd oni wzięli tego nygusa [usunięte przez moderatora] kierownika ochrony?

Coś jednak jest nie tak ,skoro ucinacie litery.Czy chcecie by ludzie nie czytali poprawnie tekstów o was.Tekst j.w. napisany poprawnie po dodaniu zmienia się w bełkot.Czy to celowa robota sieci?????.dodajcie opinię a zobaczycie.

Zostaw opinię o Tesco - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco