Opinie o Centrum onkologii im Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Co jaki czas w Centrum onkologii im Marii Skłodowskiej - Curie można ubiegać się o podwyżkę?

Anita Nowy wpis

Może znajdzie się ktoś z pracujących i podzieli się opinią o pracy?

agaa Nowy wpis
Kandydat

witam chciałam jak prace w instytucie ocenia rehabilitant??? jak wygladają warunki pracy i jaka jest atmosfera?? dzieki za wszelkie opinie

Ewa

Zdecydowanie nie warto podejmować tu pracy, uciekać i trzymać się z daleka, warunki pracy nieelastyczne, niska pensja, ludzie nieprzyjaźni i nastawieni: dajcie mi spokój

Paulina Nowy wpis
@Ewa

Dziękuję za wpis, zależało mi na jakiejś świeżej opinii o pracy w Centrum Onkologii. Napisałaś, że warunki pracy są nieelastyczne. Wyjaśnij, co masz na myśli, jak możesz. Pracowałaś też w weekendy i święta?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

rooka

wydaje mi się, zetam osoby, które trafiają mają dobrą opieke, ne mozna naparwd eniczego zarzucić personelowi z tego co wiem mają też dobre, dobrane posiłki.

Wiesz coś na temat firmy Centrum onkologii im Marii Skłodowskiej - Curie, charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum onkologii im Marii Skłodowskiej - Curie - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Centrum onkologii im Marii Skłodowskiej - Curie
0/5 Na podstawie 0 ocen.