Centrum Doskonalenia Kadr Anna Pleszkun

Olsztyn

Opinie o Centrum Doskonalenia Kadr Anna Pleszkun

Noc

Centrum Doskonalenia Kadr Anna Pleszkun ma się dobrze, firma naprawdę bardzo fajna, jedna z lepszych

Andrzej

Profesjonalne szkolenia. Polecam bo sam skorzystałem!!

Ula

Profesjonalni i skuteczni ! POlecam

Filip

Polecam ! Bardzo dobra firma szkoleniowa, korzystałam z ich usług już 2 razy. Polecam

Karina

Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Szkolenie było bardzo fajnie przeprowadzone.

Gosia

Pełen profesjonalizm. Duży wybór szkoleń. Świetna kadra. Korzystałam ze szkolenia z zakresu prawa podatkowego i jestem bardzo zadowolona.

Ewelina

Zamówiliśmy kilka zamkniętych szkoleń dla naszej firmy. Rewelacja, profesjonalna kadra ;)

Zostaw opinię o Centrum Doskonalenia Kadr Anna Pleszkun - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Doskonalenia Kadr Anna Pleszkun