mobile ENGLISH - Angielski z dojazdem do Ciebie

Ostrów Wielkopolski

Opinie o mobile ENGLISH - Angielski z dojazdem do Ciebie

Jovanka27

pracowalam w tej "szkole" przez kilka lat, ostatnio jednak spotkala mnie niespodzianka, poniewaz p."manager" zrezygnowala z prowadzenia firmy w czerwcu a raczyla mnie poinformowac o tym fakcie dopiero w sierpniu. dodam, ze przez ten czas nie otrzymywalam wynagrodzenia chociaz zajecia prowadzilam normalnie w slodkiej niewiedzy. na moje pytanie o zalegle pieniadze stwierdzila, ze mam sobie sama je sciagnac od sluchaczy, ktorzy notabene tez nic nie wiedzieli o tym, ze ME juz nie dziala. no pelen profesjonalizm!! czy ktos jeszcze z oddzialu w Ostrowie zostal w ten sposob potraktowany?

Zostaw opinię o mobile ENGLISH - Angielski z dojazdem do Ciebie - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mobile ENGLISH - Angielski z dojazdem do Ciebie