Opinie o „Artex” Polskie Centrum BHP i Ppoż. w Wołomin

counter
1 9 15 5 1
tomatko Nowy wpis

A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na konstruktora urządzeń ciśnieniowych? Doświadczenie w pracy jako konstruktor (preferowani kandydaci z doświadczeniem przy projektowaniu wymienników ciepła, urządzeń ciśnieniowych, kotłów grzewczych lub urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych) to nie jest duży wymóg

anonim Nowy wpis

tylko ja Nowy wpis

drogi PYK tak jak pisałam wcześniej - FIRMY NIE MA. może i działa strona bo zwyczajnie nikt jej nie zatrzymał nie wykasował nie wyrzucił... nikt tym się nie zajął.. pracowałam tam do ostatniej chwili i to nie plotki.

Tak3Nie

tylko ja Nowy wpis

Firmy nie ma.

Ula

JAK TO skończył ze sobą? czy to jakieś żarty są?

tylko ja
@Ula

Tak. Skończył ze sobą.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

tylko ja

firmy już nie ma. Pan WIELKI DYREKTOR skończył ze sobą... jakie życie taka śmierć.

Tak12Nie

Tak pracowników trzyma tylko brak innych propozycji pracy. Nie wiem czy chciało by Ci się zastanawiać na koniec miesiąca czy dostaniesz całą wypłatę czy część(zarabiając najniższą krajową). Co do obowiązków nie jesteś w stanie wszystkiego wykonać. Zawsze znajdzie się coś czego nie wykonasz za co pracodawca potrąca z wynagrodzenia. Życzę Ci zebyś miał okazję się przekonać jeżeli opinie Cię nie przekonują. Na szczęście mój koszmar się zakończył.

TakNie

Pieniądze jakie zarabia się w tej firmie to najniższa krajowa. Do tego marne prowizje w zależności od stanowiska. Nie wiem czy takie pieniądze warte są twojego zdrowia psychicznego? Na rozmowie o pracę obiecywane są różne kwoty ale zawsze znajdzie się coś czego nie zdążysz wykonać wtedy dostajesz karę pieniężną. Ta firma wykorzystuje ludzi, wszędzie właścicieli firmy szuka oszczędności ale nie licz na to że sobie będzie czegoś żałował najprędzej zaoszczędzi na twojej kieszeni. Pracujący tam ludzie naprawdę dają z siebie wszystko ale najwiekszym problemem tam jest właściciel który sam często siebie nie rozumie a co maja powiedzieć pracujący tam ludzie. Co do kapitału to owszem polski z zaoszczedzonych pieniędzy pracowników. Istnieje firma od 1992 i kiedyś była cenioną firmą a teraz każdy się śmieję z tej firmy może innaczej z właściciela bo jest niekompetetną osobą. Co do ISO to jest ale to nie świadczy o firmie tylko o pracownikach w jaki sposób dokładają starań aby sprostać wymaganiom klientów.

mati

Jeśli nie chcesz zrozumieć w jaki sposób pracownik jest traktowany to już Twój problem. Jest dużo opinii na ten temat, w tym moja opinia. Zresztą skorzystaj też z drugiego linku. A jeżeli chodzi o konkrety dotyczące zarobków to po prostu zobacz listę płac, a jeszcze więcej zrozumiesz. Jeśli nie wiesz, takich danych się nie podaje nawet osobie bliskiej. Wybór należy do Ciebie. Powodzenia.

mati

Jeżeli wybierasz się tam pracować to znaczy że szczęście już Cię opuściło. Pracodawca wyssie z Ciebie wszystkie soki a i tak zawsze będzie za mało i źle, brak zahamowań żeby Cię upokorzyć, traktowany Jesteś jak śmieć i (usunięte przez administratora) dlatego przy takich stresach nikt nie ma jeszcze ochoty na opisywanie prawdy. Na popełnione błędy zawsze znajdzie winnego, natomiast wszystkie sukcesy przypisuje sobie. Mały człowieczek z dużym ego, który nie może wydać konkretnego polecenia, tysiąc odmian na minutę. Kasa uzależniona od potrzeb firmy, wyżej w opiniach opisano prawdę. Jeśli sam lubisz się umartwiać i Jesteś masochistą bardzo polecam tylko później bardzo możliwe że będziesz potrzebował specjalisty. Ale to już Twój problem. Życzę powodzenia.

iza

Na początek umowa na okres próbny 3 miesiące za najniższą krajową. Chyba że szanowny Dyrektor Naczelny (ponieważ tak należy się do niego zwracać, kompleks niższości) ma inne widzi misie. Odradzam prace w tej firmie.

PPP

Nawet nie zaczynaj tam pracy, bo i tak szybko zrezygnujesz... Szkoda czasu u nerw...

beka

Święta racja! Szanowny Dyregoektor Naczelny nie szanuje ludzi i dlatego wszyscy rezygnują z pracy... A te marne grosze, które proponuje- to ludzie więcej zarabiają roznosząc ulotki!

MC

[usunięte przez administratora] p. Dyrektora.Pracowałem tam jakiś czas. Praca ok, zespół też zgrany ale pracodawca..... masakra! Na rozmowie o pracę proponuje pewne wynagrodzenie, przy tym obiecuje że po kilku miesiącach będzie podwyżka jak się człowiek sprawdzi. Przez te pierwsze miesiące pracy dajesz z siebie wszystko, a szef stwierdza że jednak musisz się bardziej starać. Przez kolejne miesiące znowu się starasz i wypruwasz flaki żeby zasłużyć na dodatkowy grosz. Nigdy nie jesteś w stanie wyrobić się z praca bo daje 1000 zadań na minute i potem ma wymówkę że jesteś za mało wydajny. I tak w kółko!!!! Podwyżkę daje tylko jak ma koło dupy tzn jak nie ma nikogo na zastępstwo to stara się zatrzymać pracownika. Nie szanuje ludzi, na początku oczywiście żeby kogoś urobić jest milutki a potem pokazuje swoje prawdziwe oblicze!! Pracę w tej firmie odradzam!! Uciekajcie stamtąd jak najdalej.

Tak2Nie

karol

dobra firma

Zostaw merytoryczną opinię o „Artex” Polskie Centrum BHP i Ppoż. - Wołomin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad