Mleczarnia Turek

Turek

Opinie o Mleczarnia Turek

mała

może źle szukasz. wnioskuję z ich strony internetowej że zmienili nazwe na Naturek, i bardzo ciekawi mnie geneza tego posunięcia, dlaczego taka marka zmienia nazwę

anonim - 2011-10-10 18:33:24Ta firma to porażka, a szczególnie Zakład produkcyjny w Głubczycach,( usunięte przez administratora ) zatrudniają ludzi na ( usunięte przez administratora ) na ( usunięte przez administratora ) .Człowieku uważaj na słowa, sam jesteś porażką świadczy o tym Twoja wypowiedź. Anonimowo bardzo łatwo jest kogoś opluć i pomówić. Kiepska prowokacja. Nie pozdrawiam.

Ta firma to porażka, a szczególnie Zakład produkcyjny w Głubczycach, ( usunięte przez administratora ) na ( usunięte przez administratora )

Jaa

Ta firma to porażka. Nie polecam. Bez znajomości jesteś nikim.

Zostaw opinię o Mleczarnia Turek - Turek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mleczarnia Turek