Opinie o Mleczarnia Turek Sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mleczarnia Turek Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mleczarnia Turek Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mleczarnia Turek Sp. z o.o. w Turek

Konstanty

Bardzo dobra firma dla pracowitych ludzi z ambicjami!! Zarobki w dużym stopniu zależą od nas samych.

@Konstanty

ok a powiesz coś więcej o tych zarobkach?

pantofelek
@Marek

Kołchoz pracy , 14,30 zł na godzinę czyli 2400 brutto na rękę 1700 zł +15 % premii jak ja dostaniesz =1955 zł na rękę dla pracownika który pracuje 10 lat . Kołchoz pracy ,coraz więcej Ukraińców . Motywacja ludzi spada,atmosfera coraz gorsza naprawdę nie warto.

Sylwia
@pantofelek

Widzę, że nie odpowiada Ci pensja i atmosfera pracy w Mleczarnia Turek. A powiedz, na jakiej zasadzie przyznawane są premie? Będę wdzięczna, jak wyjaśnisz.

Luk85
@Sylwia

Premia od wynagrodzenia zadadniczego

@Konstanty

Jak zależą od nas samych zarobki. Chcą dadzą podwyżkę nie to nie dadzą.

Lulu

Polak w Polsce za byle co będzie zwolniony a obcokrajowiec będzie głaskany mimo ze naubliza kobiecie, ze siedzi po 3 godziny na telefonie, ze omija procedury za co powinien być zwolniony natychmiastowo jak by był Polak wyrzucony na (usunięte przez administratora)

Lulu

Trzeba robić swoje i proste.

Sylwia

Firma Mleczarnia Turek Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Asystent/ka w Dziale Administracji https://pracodawcy.pracuj.pl/mleczarnia-turek-sp-z-o-o,18470 Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji w firmie? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i jakie warunki zatrudnienia proponują?

Firma Mleczarnia Turek Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierownik ds. planowania popytu i produkcji. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Mee

Pare (usunięte przez administratora) posiadają, zezwolenia. Lecz są poszukiwani nowi uczestniczy

xxx

Wiecie może ile pracownik może zarobić na produkcji? Coś się zmieniło w ostatnim czasie?

Słyszałem że bądą wysokie odprawy , podobno 10 pensji , czy to prawda?

Patrycjusz

Witam serdecznie małe info propo kochanego pracodawcy francuzika!mleczarnia Turek w Głubczycach kończy produkcję i przenosi sie do Czech okolice Brna!

mała

może źle szukasz. wnioskuję z ich strony internetowej że zmienili nazwe na Naturek, i bardzo ciekawi mnie geneza tego posunięcia, dlaczego taka marka zmienia nazwę

anonim - 2011-10-10 18:33:24Ta firma to porażka, a szczególnie Zakład produkcyjny w Głubczycach,(usunięte przez administratora) zatrudniają ludzi na (usunięte przez administratora) na (usunięte przez administratora) .Człowieku uważaj na słowa, sam jesteś porażką świadczy o tym Twoja wypowiedź. Anonimowo bardzo łatwo jest kogoś opluć i pomówić. Kiepska prowokacja. Nie pozdrawiam.

Ta firma to porażka, a szczególnie Zakład produkcyjny w Głubczycach, (usunięte przez administratora) na (usunięte przez administratora)

Jaa

Ta firma to porażka. Nie polecam. Bez znajomości jesteś nikim.

Zostaw merytoryczną opinię o Mleczarnia Turek Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Mleczarnia Turek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mleczarnia Turek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mleczarnia Turek Sp. z o.o.?

Mleczarnia Turek Sp. z o.o.