Platinum Oil WCD sp. z.o.o.

Baranowo

Opinie o Platinum Oil WCD sp. z.o.o.

Marek

Praca jak każda inna. Kasa też choć Amazon to nie jest. Wszędzie są ludzie i ludziska. Przynajmniej płacą jak należy a nie koperty pod biurkiem jak w wielu prywatnych firmach.

as82

kasa?obiecują gruszki na wierzbie a dają ochłapy.nie daj się nabrać!!!

ko
@as82 22.08.2016 16:31
kasa?obiecują gruszki na wierzbie a dają ochłapy.nie daj się nabrać!!!

as82, podaj przykłady jeśli możesz.

Henio

Napiszę tylko o sytuacji na magazynie bo na nim krótko pracowałem. Ludzie?tak jak wszędzie są mądrzy i głupi, kierownik to jedna wielka tragedia(potrzebny tam jak d... do sr.....)zajmuje się głównie piciem kawy i niczym się nie interesuje.Wprowadzienie na magazyn-weźcie pokażcie mu co i jak bo nigdy nie jeździł wózkiem, po tym oczywiście nikt nic nie tłumaczył bo wszyscy go olali.Tak więc nic się tam nie nauczyłem oprócz zamiatania które opanowałem do perfekcji. Uważajcie na starca z ak, on nie szanuje ludzi,obrażał mnie w twarz-odzywki typu czy Heniu już czymś jeździ na porządku dziennym.Rozważam wystąpienie do sądu z oskarżeniem o mobbing bo to co napisałem to kropla w morzu co mnie tam spotkało. Najgorsza firma w jakiej pracowałem!!!

szukacz_pracy
@Henio 08.07.2016 13:38

A jak kasa? Praca na zmiany czy jak?

szukacz_pracy
@Henio 08.07.2016 13:38

A jak kasa? Praca na zmiany czy jak?

spirdyt

Miałem wątpliwą przyjemność pracy w tej firmie kilka miesięcy temu. Na produkcji,na tej zmianie, na której byłem atmosfera była fatalna. Stali pracownicy wyżywają się tam na tych z agencji pracy. Pracują tam ludzie fałszywi, nadpobudliwi i nerwowi, obwiniają innych za straty, a jak coś im się odpowie to wielka obraza majestatu. Nic nie jest tłumaczone na spokojnie, wszystko na spinie i nerwach. I trzeba uważać, o czym z kim się rozmawia, bo nagle można się dowiedzieć, że coś wyciekło "do biura". Donosicielstwo kwitnie. Proponuje omijać ten przybytek szerokim łukiem, nawet jeśli szukacie tylko pracy dorywczej.

Zostaw opinię o Platinum Oil WCD sp. z.o.o. - Baranowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Platinum Oil WCD sp. z.o.o.