Energoautomatyka Sp. z o. o.

Rogówiec

Opinie o Energoautomatyka Sp. z o. o.

Krzysiek

Praca w tej firmie to jakaś parodia. Prezesi i szefostwu brakuje umiejętności i kultury w rozmowie z pracownikami. Atmosfera jest nerwowa każdy patrzy każdemu na ręce. Nie polecam.

GrocholiceXX

Kiepska atmosfera, przymus robienia nadgodzin za które pracownikowi przysługuje marny żołd. Wymyślone normy, które usilnie należy wyrabiać, niekompetentni kierownicy na czele ze starą zrzędząca kierowniczką. Chore zasady i obyczaje jak maszyna robiąca zdjęcia przed i po pracy każdemu pracownikowi. Przypomina to sceny z więzienia albo policyjnego rozpoznania. Komedia. Najgorsza jest drabinka, inaczej mówiąc hierarchia - prezes goni kierowników, kierownicy gnoją brygadzistów, a ci z kolei zajeżdżają ludzi. W firmie obowiązuje ciche przyzwolenie na spożywanie alkoholu.

dzidek
@GrocholiceXX 08.10.2014 21:49

A jak w tej firmie z zarobkami?Chodzi mi głównie o elektromonterów.

dzidek

Ale mniej,więcej ile na miesiąc się wyciągnie jako elektromonter??

belchatow

szefostwo bardzo kiepskie zwlaszcza dyrektorka i jeden z kierownikow nie mowiac juz o prezesie.. marnie placa ogolnie a za nadgodziny to juz wgl

Zostaw opinię o Energoautomatyka Sp. z o. o. - Rogówiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energoautomatyka Sp. z o. o.