Porwetto Finance Polska

Częstochowa

Opinie o Porwetto Finance Polska

toak
użytkownik zarejestrowany

Zawsze to można sobie dorobić jakieś pieniądze na stanowisku hostessy @wiako, z tego co wiem to wszystko jest legalnie w oparciu o umowę zlecenie także tu plus

Informator

Obecnie firma funkcjonuje jako emediator w Gliwicach.

Koko

Nie ma tam miejsca dla nikogo bo pooszukiwali i zwinęli majdan. Przejęli własne długi i kręcą lody dalej. Pensje nie popłacone pracownikom, duże ego, świat byłby lepszy gdyby osoby tego pokroju po nim nie chodziły. Wyzywanie od kretynów na forach świadczy o nadmiarze wolnego czasu i niskiej inteligencji osoby piszącej komentarze. Mam nadzieje, że kiedyś spotka ich to na co zasłużyli. Dla mnie są na tej samej półce co sprzedawcy kołder merynosowych ;)

Pracowałam 1 dzień w tej firmie i uciekłam. Zwykłe naciąganie.

Zostaw opinię o Porwetto Finance Polska - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Porwetto Finance Polska