Porwetto Finance Polska

Częstochowa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 15 ocen.

Porwetto Finance Polska
2 15 6 1

Opinie o Porwetto Finance Polska

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Porwetto Finance Polska? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Gliwicanin

Bylem tak jako klient i co zamiast mi pomóc z długami to jeszcze mi ich sporo dołożyli muszę im oddać ponad 8 tys!!! A takie śmieszne pisma wysyłają ze moja siostrzenica lepiej by napisała w gimnazjum. (usunięte przez administratora) jakich mało wzbogacają się na czyjejś biedzie!!!

Administrator

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Porwetto Finance Polska? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

toak

Zawsze to można sobie dorobić jakieś pieniądze na stanowisku hostessy @wiako, z tego co wiem to wszystko jest legalnie w oparciu o umowę zlecenie także tu plus

Informator

Obecnie firma funkcjonuje jako emediator w Gliwicach.

Koko

Nie ma tam miejsca dla nikogo bo pooszukiwali i zwinęli majdan. Przejęli własne długi i kręcą lody dalej. Pensje nie popłacone pracownikom, duże ego, świat byłby lepszy gdyby osoby tego pokroju po nim nie chodziły. Wyzywanie od kretynów na forach świadczy o nadmiarze wolnego czasu i niskiej inteligencji osoby piszącej komentarze. Mam nadzieje, że kiedyś spotka ich to na co zasłużyli. Dla mnie są na tej samej półce co sprzedawcy kołder merynosowych ;)

anonim

Pracowałam 1 dzień w tej firmie i uciekłam. Zwykłe naciąganie.

Zostaw opinię o Porwetto Finance Polska - Częstochowa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Porwetto Finance Polska