Interbiuro Sp. z o.o.

Opinie o Interbiuro Sp. z o.o.

Marta

@amen dostałeś to stanowisko? Bo teraz już nie ma tej oferty pracy, zatem musi być już obsadzona. Są za to oferty na cztery inne stanowiska takie jak: Architekt wnętrz, Handlowiec, Koordynator projektu / kosztorysant i Project manager http://interbiuro.pl/oferty-pracy/ Gdyby ktoś się zdecydował aplikować to odpowiedzcie mi potem na moje wcześniejsze pytania.

Marta

@amen widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy Interbiuro? I było ważne wykształcenie w budownictwie? Możesz powiedzieć o procesie rekrutacji? Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

amen

bardzo ciekawie uwas wygląda najnowsze ogłoszenie o prace na stanowisko Specjalista ds. wycen fit out - wyksztaŁCENIE WYŻSZE w budownictwie jest obowiazkowe?

Miska25

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie: faktycznie daja umowy o dzielo, a na rozmowie kwalifikacyjnej mowia o umowie o prace ( ewentualnie zlecenie), pozniej proponuja kandydatowi przejscie na wlasna dzialalnosc, nie prowadza zadnych, podkreslam zadnych szkolen, atmosfera panujaca jest za ogol nieprzyjemna, zakres obowiazkow nie jest sprecyzowany, rozstaja sie z ludzmi z dnia na dzien ( 2 moich kolegow przykladem). Jedyne co bylo ok, to terminowa wyplata. Aha, przyjscie do pracy np na 8:01 traktuja jako spoznienie. Ciekawe podejscie prawda? Ale za nadgodziny nie placa ani zlotowki ( ktore wynikaja z ich winy) Podsumowujac, goraco nie polecam - wrecz omijac z daleka

xxx

Krótko i na temat. Interbiuro to Janusze Biznesu. W każdym wymiarze odradzam.

Nolte

Zdecydowanie odradzam, obiecują umowę o prace i nie dotrzymują słowa,( usunięte przez administratora ) więc szkoda na nich czasu.

ukochana

"firma"zalegała z płatnościami bądź płaciła na raty, problemy z płynnością finansową firmy, nic konkretnego - odradzam. Atmosfera ponura, brak konretów. Potwierdzam powyższe wypowiedzi.

bez nicka

Firma rodzinna i bynajmniej nie chodzi tutaj o atmosferę...

były pracownik

podpisują z pracownikami umowy o dzieło chociaż umawiają się zupełnie inaczej odradzam współpracę

X

Genialni ludzie, ciekawa praca, ogolny balagan, brak logicznej wizji rozwoju, humorzastosc kadry zarzadzajacej, brzydki sposob rozstawania sie z ludzmi.

Zostaw opinię o Interbiuro Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interbiuro Sp. z o.o.