Luxus Firma Transportowa

Kraków

Opinie o Luxus Firma Transportowa

Firme Luxus prowadza dwoch gosci ktorzy nie maja zielonego pojecia na temat ani pracy i ani wspolparcy z pracownikiem. Umawiaja sie na wyjazd na 4 tyg na UE po czym nie ma z ich strony zadnego odzewu. Zadnej umowy, zadnego telefonu, kompletnie nic. Po czym wysylaja Ci smsa o 22 w przeddzien wyjazdu. Na rozmowie kolo Ci mowi ze nie wyplaci calej kwoty zarobionych pieniedzy bo boi sie ze zrezygnujesz. Nie ma sie co dziwic kazdy by zrezygnowal. Jedziesz na 4 tyg z jedna karta paliwowa bez zadnej gotowki ani karty platniczej. Auto Ci padnie to stoisz i czekasz na zbawienie. Ogolnie NIE POLECAM!!! Szkoda Twojego zdrowia i pieniedzy!!!

Zostaw opinię o Luxus Firma Transportowa - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Luxus Firma Transportowa