"JOKER" Kubica, Leksowski, Mosińska Spółka Jawna

Ruda Śląska

Opinie o "JOKER" Kubica, Leksowski, Mosińska Spółka Jawna

mieszkańcy ul.Korczoka 89

pracownicy niech wezmą się za porządną pracę bo to co wyprawia sprzątaczka w bloku przy ul.Korczoka 89 w Zabrzu to woła o pomstę do nieba !!!!!!!!!!!! pajęczyny wiszą,że trzeba omijać a sprzątaczka nie widzi,sąsiadka pokazała jej palcem a ta osoba dalej nie widziala,na każdym kroku trzeba pilnować,myje korytarz w jednym wiadrze wody !!!! wyobrażacie to sobie??? w bloku nr 85 gdzie mieszka radny miasta drzwi myte są co tydzień,zamiata,myje i pucuje tak jakby to tylko tam ma utrzymywać czystość i porządek.Następna sprawa to koszenie trawy-informacja kiedy itd to ok ale to ,że i cyt." w przypadku nie przestawienia samochodów,firma nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia i zabrudzenia" to już cios poniżej pasa.Właściciele tej firmy zapominają kto im za te marne usługi płaci ??? panowie-zapamiętajcie sobie,że jeśli będę mieć uszkodzony samochód z powodu źle wykonanego koszenia to BĘDZIECIE ODPOWIADAĆ ZA USZKODZENIE MEGO AUTA !!!!!!!!!!! i to Wam obiecuję więc trochę pokory ,nie zapominajcie kto PŁACI Wam za te pożal się Boże usługi bo możemy na najbliższym zebraniu zagłosować za inną oferta !!!!!!!!!!

hgf
użytkownik zarejestrowany

oj bez przesady uwazam ze kariere to mozna w kazdej firmie zrobic

xyz

Również odradzam pracę w tej firmie. Pracowałem tam przez kilka lat i uważam że były to najgorsze lata pracy. Sprzęt, który ta firma przekazuje pracownikom do ich codziennej pracy, zwłaszcza samochody powinny były znaleźć się na wysypisku bądź w muzeum. Pracownik zmuszany jest do pracy w niegodnych warunkach, bez odpowiedniego sprzętu ochronnego i to za zdecydowanie niską płacę bądź na umowę zlecenie. Szefostwo też pozostawia wiele do życzenia, patrzą tylko jak napchać swoje kieszenie a pracownika liniowego traktuje się jak niewolnika i złodzieja.

stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Zmuszają do pracy po 12 h w upale z jedną wodą mineralną.[usunięte przez admina]

Zostaw opinię o "JOKER" Kubica, Leksowski, Mosińska Spółka Jawna - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "JOKER" Kubica, Leksowski, Mosińska Spółka Jawna