Opinie o JOKER Kubica Leksowski Mosińska sp.j. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie JOKER Kubica Leksowski Mosińska sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w JOKER Kubica Leksowski Mosińska sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JOKER Kubica Leksowski Mosińska sp.j. w Ruda Śląska

Bielszowice. ul niedzieli

Witam czy firma sprawdza swoich pracowników? Na księdza niedzieli od 53 do 57 sprzątaczka nic nie robi totalny (usunięte przez administratora) klatki brudne lamperie nie myte 2 lata piwnicę nie zamiatane wcale sprzątaczka tylko potrafi pić w kamerliku na 53 sprowadza jakieś towarzystwo do picia alkoholu. Terenu wcale nie robi tylko widać ją pijaną dziennie po 8 już kończy pracę. Po prostu tragedia

@Bielszowice. ul niedzieli

Nie byłem świadkiem więc nie chcę nikogo obczerniać, wiem też że solidnie ktoś sprząta a za firaną tylko ktoś patrzy kiedy skończy to prędko leci aby na świeżo posprzątanym śmietniku wysypać coś z kubła i zrobić zdjęcie, żeby zachwytem wysłać do administracji, niby nic nie robi...hmm, może to ktoś zazdrosny o pracę...

Czy w JOKER Kubica Leksowski Mosińska sp.j. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Bielszowice. ul niedzieli

Anonim Nowy wpis
@Bielszowice. ul niedzieli

Dokładnie jestem lokatorem z klatki 53. Tą panią powini zwolnić i koleżankę z pracy. z naszej piwnicy zrobili pijalnię są dwie sprzątaczki jedna za drugą chodzi widać ewidetnie że ta sprzątaczka się męczy :) tylko kmini jak wypić koleżankę wysyła po piwa do sklepu. Co jakiś czas wychodzi na zwiad przed klatkę. Jak myją klatki to wcale nie zamiata 1 i 2 .gratuluję firmie joker pracowników xd

Mieszkaniec Nowy wpis
@Anonim

U nas na Sobieskiego to znów pani sprzątaczka robi wszystko tylko nie pracuje . Mają chyba po 6 godz pracować . Pani zaczyna pracę koło 7 kończy 10 . W tym czasie zdąży pogadać z koleżankami zrobi zakupy kawka na ławce . Wszystko tylko nie praca (usunięte przez administratora) na chodnikach nie wspomne o reszcie . Ale są układy i układziki . Nowe osoby przychodzą odchodzą bo pani na każdego coś znajdzie i donosi gdzie trzeba .

Jorguś Nowy wpis
@Bielszowice. ul niedzieli

Jakie wartości są cenione w JOKER Kubica Leksowski Mosińska sp.j.?

Czy firma JOKER Kubica Leksowski Mosińska sp.j. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jorguś

Pod koniec grudnia pytałem w kadrach czy przyjmują na staż z Urzędu Pracy, odpowiedź była krótka: nie

Aleksandra
@Jorguś

Czyli można się jedynie domyślać, dlaczego nie? Ale Ty ten staż to na którym stanowisku chciałeś odbyć, bo to też chyba istotna kwestia?

@Aleksandra

Jednak można odbywać staż z Urzędu Pracy, chciałem na stanowisko pracownika gospodarczego ale już tam wcześniej pracowałem a to ma być w odwrotnej kolejności jak już, pozdrawiam.

Brałeś udział w rekrutacji do JOKER Kubica Leksowski Mosińska sp.j.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Ruda Śląska
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.
Gabriela

Ktoś z was pracował albo aplikował na stanowisko administratora? Kojarzę, że kiedyś szukali odpowiedniej osoby, ale wtedy nie byłam zainteresowana :/ Wtedy proponowali około 3 000–3 500 zł, ale chyba stawka się coś podniosła?

Witam pracuje w tej firmie chwilę ale mogę polecić z czystym sumieniem jest to moja 3 firma sprzątająca i jest najlepsza o nic nie trzeba się prosić wszystko się dostaje do pracy .

Jorguś

Witam, mam pytanie czy wynagrodzenie zawsze jest w terminie czy jest różnie i niepewne? Byłbym wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam

Piotr 34

Mam pytanie czy jeszcze szukają ludzi do tej pracy bo szukam muj tel 531535404

Ryszard

@Anonim, @herbert3@op.pl, @mieszkańcy ul.Korczoka 89 a czy próbowaliście zgłosić swoje zastrzeżenia co do jakości pracy wykonywanej przez pracowników, bezpośrednio do "JOKER" Kubica, Leksowski, Mosińska? Informacje zostawione na forum być może nie trafią do właścicieli firmy, wskutek czego sytuacja może nie ulec poprawie. Jednocześnie bardzo proszę wszystkich pracowników, którzy zaglądają na wątek o przedstawienie swojej opinii o tej firmie jako o pracodawcy. Jak oceniacie warunki pracy i zatrudnienia? Takie wypowiedzi będą istotne dla osób, które poszukują zatrudnienia i rozważają złożenie cv do "JOKER".

Zdegustowany
@Ryszard

Ta firma to (usunięte przez administratora) dziewczyny na rejonach nie dostają wody, brak zaplecza socjalnego oraz sanitarnego. Śniadania w piwnicach, brak zabezpieczeń indywidualnych nieraz skaczą po parapetach aby umyc okna. A wystarczy drabina aluminiowa ale pewnie najpierw nieszczeście sie wydarzy to kupią.Praca nie jest lekka i często niebezpieczna. Tej firmie powinna sie dokładnie przyjrzeć Panstwowa Inspekcja Pracy. Nie polecam!

Aleksandra
@Zdegustowany

Śniadania w piwnicach? To jest nawiązanie do pomieszczenia socjalnego umieszonego na minusowym piętrze? Co do zapotrzebowania na sprzęt to było to dosadnie zgłaszane?

cxf

Bardzo bym prosił by na bykwine były kontrole częsciej między godziną 12 a 11 bo pracownicy w kantorku pija

Bercik

@POZDRAWIAM a co takiego konkretnie najbardziej ci się tu podoba?

Roaj

Będę tam pracował jak tam jest

@Roaj

JEST BARDZO SUPER.

A dużo jest kontroli nasyłanych na firmę ?

stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Zmuszają do pracy po 12 h w upale z jedną wodą mineralną.[usunięte przez admina]

Niestety tak tam jest a przed kazda kontrolą są bardzo dobrze poinformowani

Potrzebuję pracę od zaraz to gdzie mam

Dozorca.

Proszę nie szkalować,bo źle się to skończy.ostrzegam.Dosyć tych,pomówień.A co do kołnierza to nie noszę,kumasz?Mam dosyć pomówień,co do mej osoby.

Jaka jest kultura pracy w JOKER Kubica Leksowski Mosińska sp.j.? Obowiązuje typowy dress code?

POZDRAWIAM

CO SIĘ DZIWIĆ,KULTURĄ.DOZORCZYŃ.JA MIESZKAM PRZY UL,KOKOTA 162.I MIAŁEM TAKĄ SYTUACJE,NASZE DOZORCZYNI,NIE DOSYĆ ,ŻE BYŁĄ PO PROMILACH TO ,JESZCZE POD SAMĄ BIEDRONKĄ,ZACZĘŁA,SZKALOWAĆ SWĄ FIRMĘ.NIECH WIĘC ,SIĘ TA NASZA PANI ,WIĘCEJ SKUPI SIĘ NA PRACY.BO ZA TO JEJ CHYBA FIRMA PŁACI.WSTYD I HAŃBA DLA TEJ PANI.ZABRAK JEJ OSOBISTEJ KULTURY.WSTYD I HAŃBA.ALBO DLA TEJ PANI LUB FIRMY.POZOSTAWIAM DLA WAS ,MĄ OPINIĘ.

Sprzątaczka przy Piernikarczyka 6 w Bielszowicach to tylko łazi i nic nie robi na klatce od parteru po czwarte piętro jest (usunięte przez administratora) kiła i mogiła chyba wam trzeba uwagę na łeb sprowadzić to może zaczną sprzątać dzisiaj 4.06.2018 nawet palcem nie kowla można na parterze zabić się o smieci wstyd.!!!!

Yyyy
@Anonim

Przecież to bardzo dobry pracownik firmy hee pracuję tam już dłuższy czas A i tak się tam trzyma ale nie w stosunku sprzątania 'xxxxx

@Anonim

MNIE PŁACĄ ZA ,PRACE,A NIE ZA CHODZENIE.A JAK PANI ,PANI IZO SIĘ NUDZI TO,ODSTĄPIĘ.

aaa

Ja mam zatrudnioną sprzątaczkę! Czasy sylikonu i kleju dawno minęły :)

Łukasz
@aaa

Jakie stanowiska najczęściej podlegają procesowi rekrutacji w firmie JOKER Kubica? Chciałbym ustalić, na których z nich jest największa rotacja i najłatwiej się dostać. Ktoś pomoże?

Zbigniew

Witam czy firma Joker sprawdza miejsca pracy swoich podwładnych?Ruda Śląska ul . Piernikarczyka 6 to jakaś masakra rozmawiałem już z sąsiadami i jeżeli nic się nie zmieni będę zbierać podpisy i zgłoszę to w siedzibie głównej Luizy na walnym zebraniu.Sprzataczki już nie widać po nad tydzień na wejściu do klatki ktoś z wymiotował piasku po wszystkich piętrach że zabić się można jeżeli ta Pani sobie nie radzi trzeba dać kogoś młodszego i nie związanego z tym blokiem bo to koliduje z wykonywaniem rzetelnie swojej pracy.Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie tej opinii bo to się tak nie skończy .

@Zbigniew

WITAM MIŁO CO DO TYGODNIA miałam urlop.dziękuję

Łucja
@anonymous

Domyślam się, że jesteś zatrudniona w "JOKER". Dawno nie wypowiadał się tu żaden z pracowników tej firmy. Napisz proszę, jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia. Taka informacja będzie pomocna i wartościowa dla osób, które zastanawiają się, czy wysłać tam CV i dołączyć do Waszego grona. Może wiesz coś na temat tego, czy pracownicy na święta mogą liczyć na jakąś interesującą premię do wynagrodzenia?

Rudzian
@anonymous

Jeśli się miało urlop to ktoś powinien zastąpić i co tu dużo gadać o organizacji w firmie

xyz

Również odradzam pracę w tej firmie. Pracowałem tam przez kilka lat i uważam że były to najgorsze lata pracy. Sprzęt, który ta firma przekazuje pracownikom do ich codziennej pracy, zwłaszcza samochody powinny były znaleźć się na wysypisku bądź w muzeum. Pracownik zmuszany jest do pracy w niegodnych warunkach, bez odpowiedniego sprzętu ochronnego i to za zdecydowanie niską płacę bądź na umowę zlecenie. Szefostwo też pozostawia wiele do życzenia, patrzą tylko jak napchać swoje kieszenie a pracownika liniowego traktuje się jak niewolnika i złodzieja.

@xyz

Niestety to prawda

Katarzyna

Hej. Szukam pracy z elastycznym grafikiem, czy można na to liczyć w tej firmie?

sąsiad

Zapraszam na ulice starowiejska w rudzie śląskiej a dokładnie na przeciwko firmy sprzątającej joker takie sprzątanie nadaje się do telewizji pokazać jaka to firma jest naprawdę

Ja pracuję w firmie moim zdaniem najlepiej płatna firma w tej branży tylko trzeba chcieć bo pracy to nie jest żle a ludzie powinni tez dbać o czystość bo to światczy o ich kulturze osobistej

@4809

Ja też tam pracuję od 10 lat.Polecam nie ma żadnych utrudnień,Firma jest godna polecenia.Z poważaniem Celina.

Zostaw merytoryczną opinię o JOKER Kubica Leksowski Mosińska sp.j. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w JOKER Kubica Leksowski Mosińska sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy JOKER Kubica Leksowski Mosińska sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOKER Kubica Leksowski Mosińska sp.j.?

JOKER Kubica Leksowski Mosińska sp.j.