Opinie o NMC Pe w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy NMC Pe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NMC Pe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NMC Pe w Koszalin

Łorner (Ciamajda) Nowy wpis

Pracowałem przez kilka lat tylko dlatego, że nie mogłem znależć pracy w innej firmie. Możesz łątwo się ślizgać jeśli(usunięte przez administratora) ludzi do szefostwa i jesteś lizusem. Kwestia odpowiedniego ustawienia się.

Komar

Idz do sądu pracy, mieli tam zakładaną sprawę (poszli na ugodę). Tam masz wszystkie dokumenty co i jak a teraz można to sprawdzać (min. wynagrodzenia pracownika itp,oczywiście dane pracownika nie zostają okazane ale wypis tych umów i kwoty tam zawarte już tak). Poza tym kierownictwo tam to patałachy bez szkoły (prawda Babel :D) i tępi jak but (Babel) i pokazują tyłek publicznie a dokładniej swój rów (znów bąbel) więc jak chcesz to możesz iść i sprawdzić

obrońca rowa
@Komar

Jak nie założysz do spodni paska to każdemu rów się pokaże w pewnych pozycjach. Normalna ludzka rzecz taki rów, jak cię krępuje taki widok to się z rumieńcem nie wpatruj.

Bąbel Nowy wpis
@Komar

Ten grubas i lizus prezesa tam jeszcze pracuje w 2022? Przecież to był człowiek porażka i ciamajda.

Użytkownik Nowy wpis

Komputer na gwarancji ASUS został wysłany to podmiotu powyższego no i tyle. Koledzy bezczelnie kłamią w raportach serwisowych, właśnie wróciłem z serwisu w moim mieście - to co mi pokazano to lekka przesada. Nabrałem przekonania iż komputer wart kilkadziesiąt tyś. złotych naprawiała ogolona (usunięte przez administratora) a nie informatyk. Postanowiłem naprawić na swój koszt.

Anna Nowy wpis
@Użytkownik

Ale w jakim sensie kłamią w raportach, co w nich było napisane? No i co ci pokazali w tym serwisie - piszesz dość ogólnie i nie do końca wiadomo o co Ci chodzi.

Weronika

Jaki rodzaj umowy oferowany jest w NMC Pe? Chciałabym ustalić czy można liczyć na stabilne zatrudnienie czyli na umowę o pracę na czas nieokreślony. Dajcie koniecznie znać jak ta kwestia wygląda w firmie. Czy ogólnie jesteście zadowoleni z pracy w niej?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie NMC Pe? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
logo firmy Specjalista ds. celnych
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
Igor

Czy pracują tam ludzie z wieloletnim stażem?

Roman B

To nie jest opinia! Mam pytanie dotyczące określenia terminu okres grzewczy.cy to jest okres 01.01.2020-31.12.2020. Czy inaczej ,kiedy rozpoczynamy grzanie 2020-2021. Bo mam informacje e ważne jest styczeń grudzień. To jest druga tura zapytania,pierwsza się nie ukazała a tym forum.

Mikołaj

Dlaczego przestaliście się wypowiadać na temat pracy w NMC Pe, pracuje Wam się tak dobrze że postanowiliście milczeć? Zastanawiam się czy warto wysyłać tu CV, mam nadzieję że ktoś z osób związanych z firmą jest w stanie udzielić mi kilku cennych informacji.

@pzdr potwierdzam, jak tyle pracuje to znaczy że mu tam jednak dobrze

Grajek

Nie ma. Tzn. teraz będzie bo najniższą krajową podnieśli, pracuję tam ponad 9 lat i dalej mam ta samą kasę, jak chcesz to idź tam a szybko się przekonasz jak tam jest super :P

seba

To jak ktoś ma potrzebę zarabiania najniższej krajowej to jest to praca w sam raz dla niego. A co do opinii o Bablu to potwierdzam

Abi

Testerów

Samson

Klak, nmc na wawozowej ma podobna sytuacje, na wenedów jest ponoc jeszcze gorzej. A jak chcesz pracowac za 1400 to faktycznie zgłos sie :D (Wiecej sie nie zarabia nawet po paru latach)

Damian

Witam, z racji tego, że go work usuwa opnie to ja przypomne cos o NMC-PE i Rg_Tronic jest to ta sama firma i to same szefostwo. Co do firmy, stosowanie mobingu przez Marcina Napierałe zwango Bablem jest powszechne i wszystkim znane. Płace niskie i tlumaczenie prezesa ze "na wasze miejsce jest przystanek chetnych" nie działa zbyt dobrze na morale. Odszedłem z tej firmy do Hattelandu i juz 4 chlopaków z tamtad złożyło do mnie cv wiec to chyba dobrze świadczy jaka ta firma jest. V-ce prezes podwyzek nie daje wiec pracownicy tam nie dostaja zadnej wiekszej pensji od około 10 lat

wacek

Tak zwany "prezes" to człowiek chory psychicznie ma jakieś paranoje i na dodatek jego wysoki kierowniczek, który ostro go skubie na boku. Daj sobie spokój. Odszedłem stamtąd jakieś parę lat temu. Mam kontakt z ludźmi, którzy tam pracują. Tam nic się nie zmieniło i nigdy się nie zmieni, nie było podwyżki od 10 lat. Pamiętaj nie daj się wykorzystać!!! Ps.Chociaż tak mogę odwdzięczyć się "prezesikowi". Pozdrawiam.

Młody

Jak chcesz mieć szefa uja i do tego robić na psie pieniądze to zapraszam do nmc-pe lub rgtronic (2 firmy jeden właściciel).

alojz

Nie idź tam, wszędzie indziej ale nie tam, no chyba, że lubisz być gnębionym i wykorzystywanym. Bardzo zła atmosfera i zero zaufania na linii szefostwo-pracownicy

Ostrzeżenie!!!

Nie wiem skąd masz takie informacje o atmosferze i prezesie tej firmy. Mam znajomego który tam pracował. Prezes bardzo fałszywy człowiek mitoman wykorzystuje znakomicie socjotechniki do gnębienia pracowników. Praca od rana do nocy pełna stresu i wyrzeczeń. Nie znam ani jednej osoby pracującej w tej firmie, która nie chciała by stamtąd odejść. Jak możesz to trzymaj się od tej firmy jak najdalej.

Zostaw merytoryczną opinię o NMC Pe - Koszalin

• Jak się pracuje w NMC Pe?

Zobacz opinie na temat firmy NMC Pe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

NMC Pe