marella

Katowice

Opinie o marella

sara

Bardzo duże wymagania i nie przesadzam a zarobki niskie uzależnione od sprzedaży, nieodzwierciedlające całokształtu włożonego w pracę. Sprzedaż indywidualne walka o klienta, co psuło relacje między pracownikami. Nowy pracownik ma problem z dojściem do klienta poniewaz stare wyjadaczki wiedzą już jak do kogo podejść. Szefowa w miarę sympatyczna czasami miała jakieś tam problemy ale nie była najgorsza. Większe problemy robiła menager. Jedyny mnus to że nadgodziny były liczone po chinsku, nieopłacało się robić nadgodzin ale trzeba było bo inczej dochodziło do nieprzyjemności. Szkolenia pare razy w roku, gdzie przyjeżdżał albo ktoś z wa-wy albo z włoch no i prowadziło się scenki na ocenę. Ciuchy mega drogie to i przyciągały ludzi z wyższych sfer. Należało się z nimi obchodzić jak z jajakiem. Paru ludzi było naprawdę sympatycznych i miło się wspomina :)

Zostaw opinię o marella - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie marella