Opinie o RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ) w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ) w Lublin

lutek

Witam , byłem na rekrutacji w Rurgaz pytano o wszystko ile chce zarabiać jak głupka jak agencja mi powiedziała ile. I tak na koniec widziałem chłopaka który przyszedł i się dostał, rekomendacje dał mu kolega z tej firmy . Czy jest to jest normalne że bierze się ludzi z agencji na rozmowę a tak nie masz szans na zatrudnienie . Znajomości pierwsze w kolejność nie radzę tam chodzić bo i tak cię nie zatrudnią pierwszej kolejności znajomi i rodziny które tam pracują .

cywil

Rurgaz to juz rozkładająca sie padlina nie przychodżcie tu bo po co za grosze to robote wszędzie znajdziecie

PREZES

Podwyżki ale obowiązków a o kasie zapomnij.Gdzie byłeś jak opowiadali o tym ich strumieniu,tam tylko mowa była o podwyżkach norm pracy a nie o kasie!Sami się utopią w tym strumieniu,ja z kumplami spadamy z tej tonącej łajby.NIE PROPONUJE NIKOMU PRACY W TEJ FIRMIE BO TO (usunięte przez administratora) SIĘ ZROBIŁO I TO PEŁNE GÓWNA!!!!!

głos rozsądku

A prawda na chwile obecna jest taka Rurgazu nie ma zostało takie cos nie wiadomo co...podwyżek zadnych od 4 lat i pewno przez kolejne 4 też nie bedzie!!!!!!!!!!!!ODRADZAM pracę tutaj wszystkim normalnym ludziom bo ten system niszczy człowieka.Młody zasuwa zarabia 1700 i mniej a stary 3.5tys i podpiera bok przez 3/4 zmiany i mówi ze jest dobrze(jemu)...czyli brak szacunku dla ludzi i ich pracy. Nowy własciciel-Radpol-oszczedza tu nawet na papierze do du...py,a prezesi czeszą kasę mowiac wprost PIĘNIĘDZY NIE BEDZIE DLA WAS.Reasumujac- firma zeszła na psy ludzie odchodzą,pieniedzy nie ma,a kolesiostwo zawsze bedzie!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ) odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
blebleble

buźka żony w rurgazie nie znajdziesz chyba że pieczarkę:)))))) ja też kocham pracę w rurgazie, pracuję już 20 lat i jestem czarnuchem jak wszyscy na wodkan gazie:)))))

mama

a wy tam wiecie wszyscy

Jestem pracownikiem zakładu RURGAZ już 3 lata. Zasuwam 7 dni w tygodu w świątek piątek i niedzielę na trzy zmiany za Śmieszne pieniądze jakie nam płacą czyli 1500zl na rączkę i jak tak może być żżżżżżżżżżżżżżżę nowi świeży i zieloni pracownicy dostają 1755zł i to przez AGĘCJĘ. haha zapraszamy jak chcecie rypać.

dzuma

mnie w zakładzie nikt nie lubi. chyba dlatego że głupi jestem

amon

Kilka lat temu próbowałem tam do pracy. Pan dyr. techniczny powiedział, że jestem za stary ok /50 lat/, że am swoje nawyki, że nie dam się sterować itp. wypowiedzi w takim klimacie.

oszukany

Uwaga - obecnie prowadzą rekrutację handlowców. Totalna podpucha. Proponują niezłe warunki ale po wyciągnięciu informacji bez podania przyczyny rezygnują z zawarcia wcześniej oferowanej umowy. Masz inną prace to ją szanuj i nie daj się zwieść.

bocek - 2012-09-21 21:26:15 Klimat hm to ciekawe jak to można nazwać bo są 3 mianowicie : 1 biuro klimat raczej ok 2 magazyn, plac klimat ok , 3 produkcja klimat \\\"raczej ok ale jest tam stado ludzi tak głupich ze sie płakać chce. System 3zmiany jedna przerwa w produkcji w roku. Pracy w tym zakładzie jest ogrom 8 godzin na nogach wraca człowiek jak (usunięte przez administratora) do domu za 1300 zł na start przez rok a potem nieznaczna podwyszka to są całkiem dobre pieniądze !! Owszem są tam osoby zarabiające całkiem ok ale zwykły szarak śmieszne i przykre zarazem.witam.mogłby ktos napisac na czym polega praca w tej firmie na magazynie,placu i produkcji byłbym bardzo wdzieczny. czekam na odp

bocek

Potwierdzam powyższą wypowiedź - firma całkiem w porządku, nie jest idealna, ale idealnej chyba nikt nie znajdzie. Atmosfera niezła, zarobki wcale nie takie małe. Ja polecam

Witam. odnosząc się do poprzedniego postu - to cóż, nie mogę do końca zgodzić się z tą wypowiedzią. To prawda , że pracują w niej osoby spokrewnione ale czy to coś złego ? Poza tym , żeby wyrażać opinię trzeba mieć skalę porównawczą - a tej chyba komuś po prosty zabrakło - tak przynajmniej wnioskuję z wypowiedzi. Komfort psychiczny i fizyczny pracy w tej firmie to coś już "unikatowego", a zarobki no cóż - zawsze mogło by być lepiej, ile by się nie zarabiało - to zawsze będzie za mało. Firma jest naprawdę ok Pozdrawiam "obcy" - ot i znalazło się miejsc no i wcale nie za najniższą płacę :).

Pracownicy firmy to klany rodzinne. Produkcja to \"brat,szwagier, ktoś inny z rodziny lub sąsiad,najbliższy kolega\". Biuro: matka- Główna Księgowa, córka- Kadrowa, dwie siostrzyczki, ziomkowie, koleżanki. Towarzystwo wzajemnej adoracji, dla obcych nie ma miejsc. A jak przypadkiem trafisz do takiej załogi to i tak niewiele zyskasz, najniższą płacę, najgorsze traktowanie a za niedługi czas i tak cię wygryzą. To jest ta wspaniała atmosfera o której piszą w ogłoszeniach o naborze do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ) - Lublin

• Jak się pracuje w RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ)?

Zobacz opinie na temat firmy RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ)?

RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ)