KFC Plaza Lublin

Lublin

Opinie o KFC Plaza Lublin

komandos

Jak ktoś chce "popracować", to zapraszamy do pracy w ochronie w plazie. Można się w nocy wyspać, nażreć i jeszcze coś zakombinować na rzeczach, które ludzie zgubią. Trzeba tylko trochę odwagi przed odpowiedzialnością, jaka może spaść na łeb po jakiejś katastrofie,która przy tej obsadzie leni i nierobów, na pewno kiedyś nastąpi. No i trzeba nauczyć się włazić w jedną wielk [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i podpier......ć. Jeżeli opanujesz znakomicie podpier........nie i masz samochód do wożenia pijaków z obsługi, to przy dodatkowym nakładzie finansowym możesz pracować. Nie bój się, nikt ci niczego nie udowodni , nawet jak coś przeskrobiesz, bo rączka rączkę myje. Czytaj tylko umowy. Jak nie nauczysz się kablować, to sorry ale 1 - 2 miesiące i do domu. Aha, są jeszcze nakładane kary, tak w okolicach świąt. Trzeba dorobić do pensji dla "kierownictwa". I jeszcze jedno : musisz być ze wsi, bo takiego wieśniaka najłatwiej oszukać i walnąć na kasie. "Kierownictwo" nie może przeboleć, że los ich doświadczył wsiowym pochodzeniem i próbują nadrobić pochodzenie wyciągając słomę z butów. Niech każdy wraca tam, gdzie jego miejsce. Pozdrawiam chętnych i do roboty, ale do normalnej firmy, a nie tam, gdzie brak urody "kierownictwa" i nagromadzone kompleksy przykrywa się bezczelnością i bulwarowym słownictwem. Jak to może funkcjonowąć prawidłowo, skoro "szefowa" twierdzi co chwila , cyt. " mam na to wszystko wyje....ne" Jest to moja subiektywna ocena pracy w tej firmie. Mógłbym jeszcze długo pisać, ale to już zamknięty okres. Jeżeli pracownikami zainteresuje się kiedyś prokurator, to pierwszy pobiegnę zeznawać, a duuuużo widziałem i wiem i nie tylko ja.

Patrycja

Dzień dobry, Chcę zagłosić oferty o pracę, Chciałabym w pracownika Kfc

Zostaw opinię o KFC Plaza Lublin - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KFC Plaza Lublin