Opinie o SMYKOLAND sklepy dziecięce w Konin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SMYKOLAND sklepy dziecięce. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SMYKOLAND sklepy dziecięce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMYKOLAND sklepy dziecięce w Konin

Czym w SMYKOLAND sklepy dziecięce zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dziewczyna Nowy wpis

Byłam.pracownikiem u nich pate lat temu słyszałam wiele opinii od ludzi gdzie mówią że tam norma to zatrudnianie ludzi na 3 mies a potem aut. Zus płacony na najnizszych składkach a potem szukają kolejnych naiwnych żeby nie.miec wysokich oplat. Dużo nauki ciężko wszystko ogarnąć w 3 miesiące. Jeśli nie masz dużych pokładów siły to ostrzegam bo jest dużo dźwigania, noszenia i szarpanie się z ciężkimi kartonami od mebli czy wózków na.magazynie gdzie często trzeba towar wyciągać na wysokości 3 m +-. A Pan Sz Posiada ego wybujałe jak stąd do Autralii bardzo arogancki facet

Dziewczyna Nowy wpis
@Dziewczyna

Aaaa przypomniala mi się ciekawa rzecz, mianowicie w sklepie funkcjonuje system norm miesiecznych. Co miesiąc trzeba polecać i inne.produkty sek w tym że polecać trzeba produkty za które masz dodatkowo płacone. W skrócie mówiąc i. Więcej bedziesz polecać ( wciskac i koloryzowac) tym.lepiej dla Ciebie...szefostwo będzie zadowolone a Ty masz dodatkowa kasę za to. NP raz trzeba będzie polecać laktator z danej firmy i smoczki czy butelki z Avent dajmy na to....tak to wygląda

....

Jeżeli nie ma pieniędzy na wypłaty dla pracowników to trzeba przemyśleć potrzebę funkcjonowania takiego,,sklepu". Bywałem tam ostatnio ale sklep wizualnie nie spełnia moich oczekiwań, brak asortymentu... Zdecydowanie jestem na NIE!!

Finezja Nowy wpis
@....

Podobno po 3 tys tam zarabiają,więc nie jest źle...tylko ciekawe czy tylko na okres próbny czy dłużej trzymają pracowników? Czy też nie mogą trafić na dobrych pracowników?

Klient

Proponuje właścicielowi włączyć ogrzewanie. Przemiła Pani prezentująca ostatnio mi fotelik była tak przemarznięta, ze aż trzęsły się jej ręce. Osobiście też zmarzłam pomimo tego, że miałam zimową kurtkę

@Klient

Kontaktowałaś się może z firmą w tej sprawie i powiedziałaś o tym?

Aneta
@Klient

Czemu przychodzą tam do nich same zimne kobietki? :/ A tak serio to byłaś mniej więcej wtedy, co napisałaś ten komentarz? O której godzinie? Bo może dopiero włączali wszystko i dlatego tak to wyszło

@Klient

Potwierdzam, że zimno jak na Syberii.

Aneta
@Ania

No to czemu niczego z tym nie robicie, przecież to idzie się pochorować przy czymś takim

Grażyna

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy nadal w firmie wygląda tak, jak pisano w opiniach, że po okresie próbnym jest się zwolnionym najczęściej? Szukam czegoś na dłuższą metę, że po okresie próbnym zostanę zatrudniona, a nie, że mi podziękują...

Brałeś udział w rekrutacji do SMYKOLAND sklepy dziecięce. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Elektryk - praca Niemcy
Konin
Przedsiebiorstwo Handlowo-Usługowe Van-Chris Szadkowski Radosław
Mirella

Firma dobra lecz wymagająca bo tylko tak można utrzymać odpowiedni poziom. Ja polecam pracę dla osób które chcą pracować

@Mirella

Albo dla ludzi którzy zaoferują coś innego niż tylko pracę!! Żenada sklep i wszyscy,,pseudo" dyrektorzy i szefowie!!

....

Hahaha do pracy szukają hahahaha. Czyżby koronawirus się już skończył? Bo pracowników pozwalniał PAN SZEF bo koronawirus był... A teraz nie ma?? Firma porażka... Pracodawcy nie docenia ludzi, traktuje przedmiotowo i mówiąc wprost BRAK KULTURY

@....

Zapewne pisze to zwolniona ???

Czy to pisze zwolniona czy nie zwolniona nie ma znaczenia. Ważne żeby ludzie wiedzieli że firma jest bezwzględna i bezlitosna i niech się chroni każdy przed nimi!! Na mieście dużo się mówi o firmie Smykoland i nie są to dobre opinie... Gratuluję!! Firma pracowała sobie na taką opinię długie lata!!

Ciekawa

Bezwzględna? Tzn? Ciekawi mnie to ponieważ interesowała mnie praca tam, nawet CV zostawiłam? Co masz na myśli mówiąc że na mieście mają zła opinie?

Ktoś

Brawo dla odważnych!! W końcu wychodzi prawda na jaw o wielkiej firmie SMYKOLAND!! Dużo można opowiadać!! NIE POLECAM

Przyszły pracownik

Mam zacząć pracę od jutra , w jakim sklepie pracowałeś? Pracowałas

Zawiedziona

A ja jestem po prostu rozczarowana bardzo... Byłam na zakupach , nie miał mnie kto obsłużyć, szukałam panią która zawsze mnie obsługiwała i jej nie ma... Asortyment nie przypadł mi do gustu i w ogóle to już nie ten sklep i nie ten klimat co był kiedyś.... Nie polecam

@Zawiedziona

Dokładnie mam takie same odczucia

Karolcia

Sklep Smykoland Konin w nowym miejscu SUPER, duży wybór i przemiła obsługa. Zwłaszcza Pani Madzia, która zawsze dobrze doradzi i pomoże z chęcią. Wyszłam ze sklepu z nowym, dopasowanym do auta fotelikiem. Pozdrawiam serdecznie i polecam zakupy dla maluchów.

....

Uwaga na tą firmę. Pozwalniali ludzi a teraz do pracy potrzebują kolejne naiwne osoby a później dowidzenia. Ostrzegam!! Lepiej szukać czegoś innego.

Anka

Niby fajnie ale rotacja pracowników jest ogromna. Po okresie próbnymi dziękują za współpracę i szukają kolejnych..... No tak nie trzeba płacić za pracownika itt a to kosztuje pracodawce.

Klient

Ceny mocno wygórowane. Przesada. Zamówiłem sobie na allegro I nawet z przesyłką taniej

Lolo

Nie wiem co wy chcecie od tego sklepu, mają duży asortyment obsługa bardzo miła i służy pomocą. Co prawda mam nieodparte wrażenie że Panie są tam co róż inne.. Mam wrażenie że komentarze niżej pisze jedna osoba, hmmm czyżby jakiś. Żal?

Witam. Jedno pytanie mnie bardzo ciekawi. Smykoland się przenosi, takie remonty i inwestycje... Może w końcu w takim układzie wypłata na czas będzie . Zobaczymy 10 czerwca. I równie ciekawe czy kultura u wszystkich pracowników i Szefów i Dyrektorów i Kierowników również się zmieni w parze ze zmianą lokalu ???? Będziemy wszystko obserwować

....

Ooooooo Smykoland się przenosi!! Ciekawe kogo teraz zwolni firma lub zatrudni a może się zamknie... Nie polecam sklepu!

Mik

Ten sklep od dawna stracił renomę... Dużo by można było opowiadać- szkoda dziewczyn i kobiet które tam pracują!! Chyba że jest ktoś na ,, poziomie"-bez podstaw. Odradzam... Jest bardzo fajny sklep w Koninie gdzie całą wyprawkę można zakupić, teraz doba internetu... A nie beznadziejny sklep bez zasad i bez szacunku dla pracowników...

Ktooos

Proponuję zgłosić do Państwowej inspekcji pracy!!

Ważne

Dziwną sytuacją jest fakt że w firmie smykoland występuje nagminne opóźnienie z wypłatą ... Bywały miesiące gdzie wypłata była tydzień po czasie. Dziś jest 10 , wypłata powinna być z tego co się orientuję w piątek ale oczywiście brak... Czy pracownik w tej firmie nie dość że jest wykorzystywany musi martwić się o wynagrodzenie?? Wielki minus dla firmy!!

Ważne
@Ważne

Na to są paragrafy i kary oraz odsetki dla pracowników!! Chyba ktoś się słabo orientuje w prawie pracy... Jestem w ogromnym szoku co się porobiło z tą firmą... Kiedyś sklep na poziomie...- teraz brak wypłat dla pracowników i opóźnienie bez jakiegokolwiek odzewu... Warto to przemyśleć Panie Dyrektorze

Ktoś

Witam. Sklep nie spełnia moich oczekiwań jako Klienta. Zamówiłem wózek komplet dwa w jednym a dostałem spacerówkę zupełnie inną bo ..panie się pomyliły. Porażka. Nie polecam tego sklepu!

Aaaaaaa

Witam. Bo kam tam parę dni. Personel super ale bardzo niekulturalny i niesympatyczny PAN dyrektor. Nie polecam tam pracy i kontaktu z tym człowiekiem

ja80876

nieprzyjemna obsługa - koloryzuje jakość produktu tylko po to by sprzedać towar, gdy jest coś nie pomyśli czyli klient jest niezadowolnony -czas pryska - brak zwrotów w sklepach stacjonarnych - tylko wymiany i to z problemami i brakiem kompetencji personelu! poza tym wysokie ceny np. super interakctywna lala Ala w smykolandzie 299 zl a w smyku około 230. i tak wiele produktów. Panie są niemiłe, niekompetentne, pani kierownik odstrasza swoją postawą. nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SMYKOLAND sklepy dziecięce - Konin

SMYKOLAND sklepy dziecięce