SMYKOLAND sklepy dziecięce

Konin

Opinie o SMYKOLAND sklepy dziecięce

ja80876

nieprzyjemna obsługa - koloryzuje jakość produktu tylko po to by sprzedać towar, gdy jest coś nie pomyśli czyli klient jest niezadowolnony -czas pryska - brak zwrotów w sklepach stacjonarnych - tylko wymiany i to z problemami i brakiem kompetencji personelu! poza tym wysokie ceny np. super interakctywna lala Ala w smykolandzie 299 zl a w smyku około 230. i tak wiele produktów. Panie są niemiłe, niekompetentne, pani kierownik odstrasza swoją postawą. nie polecam!!!

Zostaw opinię o SMYKOLAND sklepy dziecięce - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SMYKOLAND sklepy dziecięce