DOPPELT SUSHI-TOKYO

Poznań

Opinie o DOPPELT SUSHI-TOKYO

Agata

@Kik na forum opisujemy firmę, a nie jej pracowników. Obowiązuje nas regulamin, w którym jest jasno to wskazane (http://www.gowork.pl/regulamin), dlatego proszę o nie wypowiadanie się o pracownikach, a podanie swojej merytorycznej opiniii o DOPPELT SUSHI-TOKYO.

Kik

Super dwie pseudo kierowniczki sie pozarly dzieki czterookiej Martusi.Kobieto ogarnij sie macisz jak i gdzie sie da klamiesz nawet niby swoja przyjaciółkę Karoline. Dorota za dużo pozwoliłas jej a przede wszystkim sobie wielkie przyjaciółki koleżanki a jedna drugiej tylek rabie żenada.Ty i Marzena powinniście działać razem pracujecie dla jednej firmy w zachowujecie sie jakbyście brały udział w wyścigu szczurów

melby

Może ktoś bliżej określić ile można zarobić w tej firmie na stanowisku kierownika produkcji ?

susu

a skąd niby się przyjacielu te nerwy brały i co to były za afery? czy w ogóle możesz cokolwiek o tym napisać?

dom

Dziwne jest pisanie na pojedynczych pracowników skoro pracuje tam ok 50 os. Ja pracowałem, były czasem nerwy i afery ale skoro mnie nie dotyczyły to miałem to gdzieś. W kazdej firmie są plotki i tego sie nie uniknie. Tylko po co ludzie to na forum piszą? Szefowie czy kierownictwo to jeszcze zrozumiem kiedy o nich tu wspominacie... a rteszta ? po co? jak ktoś do kogoś osobiście ma problem to niech powie 'na stronie' w oczy! Pracowałem z osobami o których mowa w poprzednich postach... :-) Wiem że to bzdury. Pozdrawiam.

żuk

Wydaje mi się, że to forum jest od tego żeby pisać na temat pracy... godzin, systemu,zasadach czy zarobkach.... Nina... popieram poprzednika, powinnaś powiedzieć w oczy a nie jak tchórz piszesz anonimowo na forum. Sushi mają pyszne, mogę szczerze polecić, a to co tam się dzieje nie bardzo interesuje konsumentów. Pozdrawiam Żuk

nina

nina pracowalam z nie ktorymi z was to co tam bylo to masakra ludzie tak falszywi ze nie da sie tego opisac jezeli chodzi o p.Marzene kobieta o kilku twarzach nie majaca zadnych zasad a jej gadanie jakie to ona ma wyksztalcenie to poprostu zenada jeszcze kilka osob mozna wymienic rownie falszywych np.Dorota ktorej szefowie powinni spojrzec na rece dalej Marta ktora przyjmie kazdego faceta pod swoje skrzydla potem nim pomiata Aga ktora duzo gada a najbardziej za plecami innych z reszta jak one wszystkie jezeli chodzi o sama prace jest ok ciezka ale da sie wytrzymac niestety ponizania i chamstwa nie gdyby Marzena,Dorota no i oczywiscie Zora nie macily i nakrecaly wszystkich bylyby okej Marta niekop dolkow pod innymi bo sama w nie wpadniesz

żabcia
@nina 01.09.2016 11:35

Po prostu śmiech na sali ,te wszystkie wpisy pracowałem tam i piszesz takie pierdołu że szok P.Marzena może trochę nerwowa ..ale wcale się nie dziwie ...tyle ludzi.ogarnąć to jest sztuka .....a co do Doroty to już się czepiasz ...Marta ,Aga to już przesada ...twoje jakieś urojenia .sadze ze naj lepiej jedz do firmy i powiedz wszystkim prosto w oczy co o nich myślisz P.Marzenie ,Dorocie,Marcie.Agnieszce.....a nie jakies pisanie śmieszne .....jesteś gościu smieszny.....Pozdrawiam.....

Krzysztof

W sumie to, bylem znowu pare razy na rano i nie skonczylismy, zostalem na popoludniowce, mnostwo przeklenstw i innych sa tam chyba codziennoscia..

Krzysztof

Szczerze, jestem jeszcze małolatem. Jednakze tak jak wspomniałem, pracowalo mi sie bardzo dobrze :)

Krzysztof

Witam, Jestem dość zdruzgotany tym co piszecie, nie raz dorabiałem sobie u Taty(Sławomir) i pracowało mi sie naprawde,ale to naprawde miło. Ta pani 'M' nie wiem nawet kto to jest, chyba ze chodzi o tą co dowdzi kuchnia. Wszystkie opnie i uwagi razem z ksywkami postaram sie pokazać Ojcu. :)

Grinder
@Krzysztof 04.02.2016 17:20

Nie wiem, ale pamiętam jak tylko przyłaziłeś co jakiś czas maks wyrywać chwasty spod płotu... potem Ukraina zaczęła to robić. Sam jestem zdruzgotany, bo te nicki i opinie pochodzą od ludzi którzy liżą tyłek i wykorzystują jej protekcje

Malwina

Chyba nikt nie może narzekać na wynagrodzenie Uważam,że do pracy chodzi się po to aby pracować a nie obgadywać współpracowników Szkoda że Panowie u góry przymykają na pewne rzeczy oko:( Ale trzeba przyznać ,że sushi jest Oki Mi i moim znajomym smakuje także śmiało mogę polecić :)

kluj

A mnie jak wkurzy pani Marzenka to staram się wyciszyć. Idę się odlać ,podrapać po jajach. Potem wracam do pracy i dale lepię te kulki. Jestem jak w transie nawet nie pamiętam czy myłem ręce po wyjściu z ubikacji. Zresztą kogo to obchodzi i tak wszystko zażrą.

xXgrinderXx

Wszystko jest prawdą. Wszyscy co wspierają marzene mają łeb w ( usunięte przez administratora ) chyba. Najlepszy przykład. Kolega który już długo tam pracował miał wolne, siedząc na rampie jechała mu dupsko ile się da bawiąc wszystkich. Jak tylko wrócił znów można było słyszeć "Peluś". I to tyczy się każdego który donosi jej kawki, kłamstwa i drobne gówna psując tą firmę, szkoda tylko że szefom to zwisa. Cześć

XXXXXX
@xXgrinderXx 15.10.2015 17:32

Popieram!!! Szefowie są tak samo popierdzieleni jak pani Marzena!!! Cała firma to jedno wielkie ( usunięte przez administratora )

BóbrHaHa

Wybacz zapomniałem skomentować "Jeśli jest dobra atmosfera pracy to chyba nie ma w tym nic złego" HaHa xD . Nie żebym cos miał do Ciebie ale widząc przez długi czas ile osób tam się przewijało, co ludzie tam odwalają chyba tylko gdybasz jak tam jest. Można to nazwać śmiało komedią bo jak wiadomo jest ona częścią dramatu który też tam się odbywa

BóbrHaHa

Właśnie wymieniłeś jedyną dobrą rzecz w tej firmie

nikt

no nikt nie widzi, albo nie chca widziec! niech szef się zastanowi co robi, kogo przyjmuje a kogo traci!!

ktoś może podpowie z byłych kolegów/koleżanek jaka atmosfera i jak się pracuje u konkurencji (wiadomo o kim piszę).Pomóżcie bo już mam dość tych nic nie potrafiących Ukraińców

nemo

Tak, to prawda! Afera, za aferą!! Nie można tego słuchac!! Nie którzy nie przychodzą tam do pracy, tylko żeby gadac na innych!! Opanujcie się!!!

kasia

Chciałabym zamówić właśnie sushi na wieczór pańieński mojej przyjaciółki, bo ona je uwialbia. Ja niestety nie przepadam za takim rybnym czymś, wiec też nie bardzo się na tym znam, na razie wertuje internet w poszukiwaniu czegoś konkretnego, ale czy polecilibyście mi własnie doppelt sushi -tokyo, czy mają zawsze świeże produkty

smakosz

nieprawda kupuje wyroby tej firmy od dawna niezauważyłam żadnych uchybień czyste schludne estetyczne podanie ładne opakowanie a jakość pierwsz klasa ten kto to napisał niema pojęcia tak trzymać koneser

wakita
@smakosz 26.02.2015 10:47

weź się puknij "smakoszu" w łeb i głupot nie pisz... do Nieba za takie ściemy pójdziesz?

ktoś mnie może oświeci o co chodzi. o jakiej konkurencji piszecie? Gdzie się można udać , zadzwonić lub napisać. pomóżcie bo nic nie wiem....

pupil

mam nadzieje że wszyscy pracownicy będa równo traktowani żadnych wyjątków niebędzie jeśli chodzi o grafik tydzień na tydzień jesteśmy na tych samych warunkach

o co chodzi z tą potężną konkurencją? Ktoś cos wie?

Jestem za...!!! Czas na zmiany!!!

były-pracownik

Pracowałem tam 2 lata ,nie polecam. Jedna wielka masakra. Jak możecie uciekajcie stamtąd bo długo nie pociągniecie. Kto szuka nowej pracy w tej samej branży niech się dobrze rozejrzy. (usunięte przez administratora)

expracownik

Nie wiem czy się śmiać, czy płakać? A może zwyczajnie trzeba nad Wami ubolewać i Was żałować? W sumie firma zatrudnia obecnie na wszystkich zmianach ok. 40 osób, nie licząc kadrowych. Czy zamiast wylewać anonimowo swoje żale na forum, nie lepiej zebrać się wreszcie do kupy i coś zrobić? Dla jasności: jest to pytanie czysto retoryczne. Wy wolicie obrzucać się błotem w internecie, a w pracy siedzieć cicho. Może wreszcie uda się coś zmienić w tej firmie? Życzę powodzenia :)

Łysy

Widocznie Wiking na tyle jesteś mało rozwinięty że nie zauważyłeś że mam 170cm wzrosto i nie całe 60kg wagi a ty się boisz mi to powiedzieć w ryj więc mogę tylko powiedzieć że nie trzeba było siedzieć miesiąc na l-4 tylko być w robocie z pozdrowieniami dla normalnych ludzi a i do twardego weź się w garść i żyć się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

IRYNKA

Condeau i Łysy osobiście dla mnie jest w porządku. Respect ;-)

miętki

(y)lobię to :)

człowiek widmo
@miętki 21.01.2015 23:19
(y)lobię to :)

Ja też to lubię ;-)

wiking

Praca w firmie była by Ok, tylko zachowanie niektórych ludzi aż bierze obrzydzenie, zachowują się gorzej od zwierząt, zajadłość, nienawiść, plotkarstwo, a łysa parówa beka, niby dorosły a zachowuje się gówniarz z 1a. Najlepiej paróweczka idź poskarżyć się tatusiowi i napisz to na karetce, a tatuś Ci ją podrze. A w pokoju zwierzeń obraduje codziennie, kółko plotkarskie i obrabiają każdemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Praca z takimi ludźmi tylko dla wytrwałych. Niech wreszcie ktoś zakończy tą niezdrową atmosferę, to wtedy będzie wszystko ok, i pani M nikt nie będzie trącał. Pani M niech pani w końcu będzie szefową dla wszystkich, a nie tylko dla wybrańców i skończy z tymi codziennymi pouczeniami bo nie jesteśmy w przedszkolu.

xxx

Witam! Jezu ludzie uciekajcie z tamtat pracy jest mnóstwo wystarczy poszukać!!!! z opin wnioskuje ze jak tak dalej pujdzie to p.M i jej przydupasy wykoncza was psychicznie!!!!

Ok.fajnie że poruszyliście ten temat, najwyższy czas pokazać to szefostwu. Być może,o tym nie wiedzą jak wygląda praca na kuchni. Czas najwyższy to zmienić! Osobiście wychodzę z założenia ,że zadowolony pracodawca to zadowolony pracownik... A jak tu być zadowolonym, skoro przychodząc do pracy boisz się przełożonego,który wywiera na nas presję. Sama praca jest OK, tylko czas zmienić osoby nie potrafiące zarządzać grupą! Przez grupę zarządzających tam osób firma ma złą reputację...

ja

przez to forum zrobił się totalny kwas w pracy!!!! Nie wiadomo do kogo można się odezwać..każdy tylko głupio patrzy i gada coś po cichu. Nie po to jest to forum żeby rzucać Ksywkami i obrażać innych. Praca nie była by zła, gdyby tylko każdy zajął się robotą i swoim życiem a nie pierdołami i plotkami!!! Jesteśmy dorośli, a większość zachowuje się jak gówniarze z gimnazjum! "ten zrobił to.." albo "ten powiedział tamto.." przecież to śmieszne! Proszę o odrobinę rozsądku!! Atmosfera nie do zniesienia.

junior

Gdyby szef był dumny ze swojej firmy to cały monitoring mógłby umieścić w internecie tak aby każdy miał podgląd jak pracujemy - w ramach reklamy naszej firmy. Wtedy możemy mówić o obiektywnej ocenie naszej pracy. Ja stawiam że nasza praca wygląda jak reklama świstaka co zawija czekoladę w sreberko tylko tak z pięć razy szybciej no i zamiast czekolady mamy śmierdzącą rybę. Zastanawiam się jak to można jeść. Gdyby to było smaczne na pewno każdy pracownik z pracy by wychodził najedzony.

Zadziwiajace jest to ,że kiedy Pani M.nie ma praca idzie sprawnie bez zakłóceń,i z pracy wychodzi się o przyzwoitych godzinach.Natomiast jezeli chodzi o umowy co niektórzy od początku swojej pracy nie widzieli jej na oczy.Może czas na to aby odpowiednie instytucje się tym zajęły.Ciekawe kto odpowiada za umowę praciwnik-firma.Dlaczego w firmie której są kamery pozwala się na ukladziki Pani M.która jednymi pomiata a z drugimi żyje dobrze i pozwala im na wiele więcej.

..........

Oj! nie narzekaj, przecież w tej firmie pracuje sie po 6h ,a płacone masz za 8h hihi.Narzekaja tylko te osoby ,ktorym sie nie chce pracowac! Tak napisala pani wsciekla i inni!!!

Julia

ktoś
@Julia 11.01.2015 17:12
Stara Ekipa to jak pracowało 15 osob razem z kierowcami. w Firmie wiele sie poprawiło na lepsze i oby tak dalej....

Stara ekipa? Jak pracowało 15 osób, to Ciebie tam nie było,więc zbędny Twój komentarz,a kadra ta sama i ten sam problem.. Popieram Myszkę :)Tak 3mać :)

Wilk

Witajcie Witam wasz wszystkich którzy tyle się trudniliście waszymi spostrzeżeniami o naszej firmie Pragę zauważyć że to już nie są opinie lecz porachunki pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami (która stanowi większość ),problem powstał wskutek złego zarządzania ludźmi. Szefowa wobec mojej opinii powinna być stanowcza, wymagająca, bezstronna i obiektywna wobec wszystkich pracowników podkreślę wobec wszystkich(usunięte przez administratora)Proponuje i proszę zaprzestańcie tych wstydliwych wpisów dla nas wszystkich dla naszej firmy, która dała nam zatrudnienie i niezłe pieniądze. A właścicieli proszę o jak najszybsze wyjaśnienie ludziom na jakich warunkach pracują, wtedy nie będzie domysłów czy na umowę czy bez umowy. Panowie właściciele firmy proszę o rozwiązanie tego konfliktu, bo to są wasze pieniądze a nasza ciężka praca, zróbmy coś dobrego dla nasz wszystkich. Panowie wejście pod uwagę wszystkie te opinię pozytywne i te negatywne i to jaki szef. Kuchni będzie dalej zarządzał ludźmi by nie tworzył konfliktów . Pozdrawiam: Wilk pracownik który szanuje wszystkich.

@Wilk 08.01.2015 19:25

Witam! Jesteś na tyle odważny,żeby iść z tym do szefostwa? Pokazać opinie ludzi,żeby zmienić to na lepsze?

ja

Większość pracowników narzeka na P.M.. ale nikt nie chciałby zająć jej miejsca. Ma temperament i nie raz nie liczy się ze słowami, ale tyle rzeczy ile Ona musi ogarnąć to Wam tu wszystkim w głowie się nie mieści! Niech ktoś wskaże firmę gdzie jest idealnie!? nie ma takiej! każdy ma swoje zdanie i tyle. Jak się coś nie podoba to trzeba w oczy powiedzieć a nie na jakimś śmiesznym forum się wypowiadać. Pozdrawiam wszystkich którzy pracy się nie boją :-)

@ja 08.01.2015 10:12

Nawiązując do wypowiedzi, pragnę napisać co oznacza słowo dobry szef. Zgodnie z powszechną opinią, dobry szef powinien przede wszystkim okazywać szacunek swoim pracownikom, wyróżniać się wysokimi kompetencjami, osobowością przywódcy, umiejętnością pracy z ludźmi, łatwością komunikacji oraz znakomitą organizacją pracy własnej i zespołu, tych cech niestety brakuje pani M. by być dobrym i sprawiedliwym szefem. Co dotyczy nadmiaru obowiązków Pani M, to jest za to sowicie wynagradzana tak jak i my za swoją pracę. Pozdrawiam:

Gość
@ja 08.01.2015 10:12

Ale ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jestes widać ze madzenie dupowlazie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liżesz to jest jak getto za czasów II wojny to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kto jest troche mądrzejszy od madziary zaraz ma wyjazd z firmy

czarny

A negatywne opinie są od ludzi ktorzy boją sie pracy ;-) he he i nie wiedzą co znaczą slowa ( pracowistosc ,sumiennosc ,chęć i najważniejsze PRAWDOMOWNOSC!!!!!

kreweta ;-)

Pracuje w tej firmie od kilku miesiecy i jestem bardzo zadowolona;-) a takich ludzi jak pani M to ze swiecą szukac !!!!i te oszczerstwa w jej kierunku proszę sobie darować ponieważ nie zasluguje na to !

wściekła

NIKOGO NIE BRONIE STWIERDZAM FAKTY JAKIE SA. JA NIE JESTEM CÓRECZKĄ P M BURAKU JESTEM TAK LAJTOWA JAK TY ALE NIE TAKA FAŁSZYWA ...

wściekła

NIE MAM POWODÓW ŻEBY KŁAMAĆ PRACUJE W TEJ FIRMIE NIE OD DZIŚ I Z MOJEGO PUNKTU WIDZENIA NIE PROBLEM LEŻY W PANI M TYLKO LUDZIACH KTÓRZY NIE POTRAFIĄ PRACOWAĆ W GRUPIE

!!!

Stary TEAM.Wszystko jasne dlaczego Was tam nie ma.Napisałem że jest tam ok 50 osób,ale na 2 zmianach było nas dokładnie 35os,dawaliśmy rade bez fruwania,wyrobić się w 8h,przy niewyobrażalnie większej ilości.Brawo dla nowego team za energię,którą wkładacie w pracę,a nie knucia jak zaszkodzić firmie.Zyczę Wam i przyszłym nowym pracownikom powodzenia.

wściekła

a co ze ty taki bystry mądry tutaj to stan prosto w twarz i to powiedz a nie tu gdzie ukrywasz się...taki kozak z CIEBIE

???

Po pierwsze,to skąd i niekompetentne :) po drugie: kto pracuje tyle lat? sama pani M.pracuje 4 lata :)no,teraz rocznikowo 5 :) więc nie pisz bzdur! w latach 2010-2012 zaczęła się masowa produkcja! Od 2009 Piotr i Paweł, Ikea i Fabryka Formy,od 2011 Auchan i reszta 2012,2013... Więc jak nie wiesz,to nie pisz...A jakie wykształcenie ma pani M.? Mówiła,że była asystentką stomatologa :) proszę... A rotacja pracowników mówi sama za siebie.

wściekła

Ludzie z kat wy się urwaliście nie mogę pojąć tych zarzutów do p.M nie jednej osobie pomogła i tak się własnie ludzie odpłacają!o tym co niby tam się dzieje ,przecież ludzie tam pracują po 4,3,2 lata i skoro by było tak źle to by tam nie siedzieli .Jaka praca na czarno totalna bzdura.Takie głupie opinie mogą pisać tylko osoby nie kompetentne i nygusy którym się nie chce pracować a tylko ślizgali by się na innych plecach a zarobić dużo .A co do tych super wykształconych czasami maja tak pusto w głowie ze aż zal :)

????
@pracownik 05.01.2015 22:53
Popieram was że nie dajecie się więcej upokarzać ,atakują jak wściekłe psy i bronią swojej pani M i nawet córka zabiera głos t...

Jestem za :) dla dobra firmy :)

@pracownik 05.01.2015 22:53

Dokładnie tak jak napisałeś. Chwasty trzeba wyrwać!!

wspaniała :)

Kto pamięta? Cytuję: na obkoło, powinłam, płynąć kuterami i może poszłeś po ...garashi? Śmiech :) tak wykształcona i inteligentna p.M opowiada swoje bajki :) Pozdrawiam "stary" team :)

????

Zgadzam się :) monitoring jest i podobno podsłuch :)a poniżanie osób,to normalne zjawisko w tej firmie. Osoby, które mimo iż pracują za dwóch, ale mają silny charakter i swoją wiedzą przewyższają wiedzę przełożonych, szybko są usuwane :)

@???? 05.01.2015 20:30

To zależy jak spojrzysz....heheh słuchaj gamoniu nie pracujesz już tam no to po co ferment siejesz brak zajęć nie masz własnego życia tylko innym w głowach chcesz mieszać!rotacja jest bo takie gamonie jak ty przychodzą i nie wiedza co podstawowe rzeczy

były pracownik
@pracownik 05.01.2015 10:35
Chyba sobie zartujesz!!!!!!

Witam! Reprezentujesz ten sam poziom co pani M. Jak już ludzie wcześniej pisali pani M jest osobą z podstawowym wykształceniem. Nadajecie na tych samych falach.... Pozdrawiam

były pracownik
@pracownik 05.01.2015 10:35
Chyba sobie zartujesz!!!!!!

Sorry odpowiedz nie dotyczy Ciebie ,tylko osoby która zachwala i poleca tą firmę. To są bzdury, w tej firmie jest MASAKRA!!!

!!!

W firmie SUSHI- TOKYO pracowałem kilka miesięcy,praca w systemie 8h czasmmi9h,bywają dni że jest tam się 6h(stawka jest taka sama jak przy 8h).Pracuje tam ok 50 osób.Zarobki jak na produkcję sushi rewelacja.Pani M.jest osobą wymagającą, ale dba o zespół ludzi.W każdej firmie znajdą się tacy,że kosztem innych chcą zarobić, minimalnym wkładem własnym(chęcią, zaangażowaniem).Zrezygnowałem z powodów osobistych.Polecam pracę w SUSHI TOKYO.Wspaniali ludzie WSZYSCY!!!

uczciwy
@!!! 05.01.2015 01:20

Bzdura! Jakie zarobki? Siedząc po kilkanaście godzin? Co, może teraz są tylko tzw.lekkie nocki? A pierwsza zmiana wyrabia się w 8h?(usunięte przez administratora)Nie polecam...

Zostaw opinię o DOPPELT SUSHI-TOKYO - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOPPELT SUSHI-TOKYO