Opinie o Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. w Wrocław

edek z krainy elfów

Dno i 10 metrów mułu... Na umowie o pracę wychodzi się jakieś 1000zl gorzej niż na zleceniowce. Jak ktos nie chce umowy o pracy to z automatu wywalaja. ja sie nie dziwie juz ze tam nikt pracowac nie chce i ludzie uciekaja po 2-3 dniach pracy. Rotacja jest większa niz w amazonie. Prawda jest ze na samym poczatku pracy mozna sie ugadac o wszystko ale pozniej i tak wychodzi szydlo z wora i widac jak kierownictwo klamie. kiedys bylem swiadkiem kłótni glownego kierownika z jakims pracownikiem i okreslenie pinokio bardzo do kierownika pasuje. Niby wolne weekendy? chyba nie! niby chodzi dziewczyna z kartka i pyta czy ktos chce przyjsc w niedziele do pracy, ale jak sie nie podpisze to krzywo sie na ciebie patrzą. Niedziela nie jest nawet dodatkowo platna i oddaja to jako wolny dzien w tygodniu ale to i tak tez taki jaki im pasuje i zawsze na 1 i 2 zmianie.jak masz nocki to zapomnij o wolnym dniu w tygodniu. byla i tak ze sie idzie 3 niedziele pod rząd, albo 12 dni pod rząd do pracy! Szkoda ze PIP sie jeszcze nimi nie zainteresowal. nie dajcie sobie oczu mydlic, kazdy kto ze zlecenia przeszedl na umowe o prace płakał po pierwszej wyplacie a pozniej i tak odchodzil. Niby jest tam jakas akodrowka i jakies bonusy liniowe ale jak to policzyc i z czego to wychodzi to nawet kierownictwo nie wie. Kazdy zrobiony blad przez pracownika jest pokrywany z kieszeni wlasnie pracownika. W pracy dominuje kolesiostwo i niektorzy starzy pracownicy bledow nie maja a inni maja po 10-20 bledow co skutkuje minusem 200-400zl z wyplaty. jeden pracownik sprawdza zawsze date i serie leku zeby wszystko sie zgadzalo i ma np 12 bledow a inny ma to w (usunięte przez administratora) i pakuje jak leci i ma 0 bledow bo kolega kierownika. NIE POLECAM pracy w tym zakladzie. niby sie mowi ze jak sie nie chce pracowac to sie narzeka ale jaki pan taki kram i jaka płaca taka praca. ciesze sie ze stamtad odszedlem i znalazlem lepiej platna prace blisko domu w normalnej okolicy w ktorej sie nie boje ze dostane wpier*** w nocy po wyjsciu ze zmiany.

ponad7lat.

Nie polecam. Wyniki to tylko pozory dla naiwniaków. Wykorzystywani są pracowici ludzie, wręcz drenowani przez osoby nie nadające się w ogóle do swojej funkcji, po prostu niekompetentni ludzie na stanowiskach - totalna improwizacja. Widziałem kilka tragedii, ogółem dość przykrych sytuacji spowodowanych skrajnym brakiem odpowiedzialności z ich strony. Może w innych oddziałach ta firma jest porządna, ale tutaj zdecydowanie tak nie jest.

DEJA

Pracuje obecnie, może jeszcze z dwa tygodnie. Sama praca ok, wiadomo jak ktoś nie jest robotny, to będzie narzekał. Dla mnie zdecydowanie jedna z przyjemniejszych prac fizycznych jakie w życiu miałem. Pomału uciekam, ale mogę powiedzieć tak, idzie się dogadać, aczkolwiek jest kilka minusów zatrudniając się jak np. pierwsza wypłata bardzo późno. Praca bardziej nadaje się na "zapchaj dziurę", w poszukiwaniu lepszego zajęcia - lub np. dla studentów, którzy potrzebują móc się w miarę dogadać z grafikiem. Aczkolwiek na umowę o pracę nawet jakby poprosili bym nie przeszedł.

doda

Na rozmowie można wszystko ustalić i wyjaśnić bo na forum to tylko info.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Dorota

@Ada, być może najpierw zatrudniasz się przez agencję pracy, a później zostajesz tak jakby "przejęta" przez firmę. Wiem, że sporo miejsc pracy działa w ten sposób - może warto spróbować? Widzę, że chciałabyś podjąć pracę w Centrali Farmaceutycznej Cefarm.

Ada
@Dorota

Ale czy to jest gwarantowane ze bedzie pozniej umowa o prace??!

Zuio

Czy moze Ktos napisac jak wyglada praca we Wroclawiu? Z tego Co wiem to jest umowa zlecenie na trzy miesiace a potem niby o prace... Ale czy to jest gwarantowane ze ta umowa bedzie???

Dorota

@F.S., szkoda, że w firmie zaszły takie zmiany po zmianie właściciela. Mam jednak nadzieję, że miło wspominasz czas spędzony w Centrali Farmaceutycznej Cefarm! Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za wypowiedź. Może znajdą się na forum osoby, które pracują aktualnie w tym miejscu? Jeśli zechcielibyście napisać kilka słów na temat tego, jak obecnie pracuje się w firmie - byłoby super.

Angie
@Dorota

Pracuje od miesiąca i szczerze mówiąc praca jest ok a kierownictwo w porządku ludzie. Pracować trzeba ale od tego jest w końcu praca żeby nie chować się po kątach tylko wykonywać obowiązki. Nie polecam jednak zatrudniać się tam przez posrednika!!!!!! tylko bezpośrednio przez firmę. Pani posredniki jej nastawienie do "podopiecznych" pozostawia wiele do życzenia.

Ada
@Angie

A jak mozna sie przyjac przez firme? Ja tylko widze ogloszenia na internecie z agencji... Najpierw trzy miesiace na zlecenie a potem o prace ale nie wiadomo na jaki czas...

Renee

Aktualnie sa przyjecia do firmy cefarm na ul rakowiecka we Wroclawiu. Czy Ktos moze napisac jak wyglada praca, czy mozna liczyc na umowe o prace I po jakim czasie?

Dorota

@turbob, to co piszesz oznaczałoby, że firma już nie funkcjonuje lub funkcjonuje pod inną nazwą. W Internecie nie znalazłam jednak potwierdzenia Twoich słów. Widziałam, że Centrala Farmaceutyczna Cefarm rekrutuje obecnie nowe osoby do pracy. Aktualne oferty znajdziecie tutaj: http://www.cefarm.com.pl/kariera#opis . Polecacie aplikować?

turbob
@Dorota

Dorota, my piszemy o firmie Cefarm Wrocław S.A. która miała siedzibę we Wrocławiu przy ul Kościuszki a następnie przy ul Rakowieckiej. Firma już nie istnieje bo wykupił ją Farmacol. Nie wiem czym jest firma Centrala Farmaceutyczna Cefarm - możliwe że jest to jakaś spółka - córka Farmacolu. Zatem prawdopodobnie piszemy o dwóch różnych firmach, z tym że logo tego wątku i większość komentarzy dotyczy właśnie Cefarm Wrocław S.A.

F.S.

Przez prawie 18 lat byłem pracownikiem wrocławskiego Cefarmu, pracując na stanowisku kierowniczym. Była to wspaniała firma i wspaniali ludzie, ale wszystko co dobre skończyło się po sprzedaży Cefarmu przez Skarb Państwa i przejęciu firmy w przez Farmacol. Była to klasyczna niby-prywatyzacja za zgodą ówczesnych rządzących Polską. Mieliśmy środki na akcjonariat pracowniczy, wyodrębniony własny fundusz prywatyzacyjny oraz świadomą i pracowitą załogę, która dwukrotnie część nagród, tzw. "trzynastek", przeznaczyła na zakup akcji. A były to znaczne kwoty stanowiące wielokrotność miesięcznego wynagrodzenia. Zabrakło dobrej woli, wiedzy i właściwego spojrzenia w przyszłość ze strony osób, które wówczas mogły wpłynąć na los firmy. Zostaliśmy podwójnie sprzedani i oszukani - przez decydentów z firmy oraz przez organy państwa polskiego z ministrem Wąsaczem na czele. Pracownicy innych firm otrzymali niezłą kasę jako załoga prywatyzowanego przedsiębiorstwa państwowego (Poczta Polska, PKP i inne) a my co ? - propozycję wykupu świadectw udziałowych za równowartość średniej klasy zegarka. Serdecznie pozdrawiam wszystkich byłych pracowników PZF Cefarm Wrocław, bardzo mile wspominam czas pracy spędzony w obiektach przy ulicy Kościuszki 56 oraz Stawowej 10.

turbob
@F.S.

No jeszcze Rakowieckiej ;-) A jak pojawił się niejaki MSZ to zaczął się początek końca... Nie pytajcie się o Cefarm bo tej firmy już dawno nie ma. Była niszczona pomału; likwidowano poszczególne działy i przenoszono do centrali. Celowo piszę z małej litery bo do dziś gardzę tym towarzystwem. Najlepsi ludzie , ci których nie objęły redukcje, zaczęli odchodzić bo czuli co się dzieje. Do głosu doszły najgorsze instynkty, z biegiem czasu coraz głupsi obejmowali stanowisko dyrektora gdyż byli mierni, bierni, posłuszni i tani.Oczywiście względem Katowic. Dzisiaj to oddział farmacolu.Prostaczkowie wywodzący się ze zwykłych pracowników którzy w odpowiednim momencie wiedzieli komu wejść w tyłek rządzą. Nie mogę zrozumieć jak skarb państwa pozbył się kury znoszącej złote jajka. F.S. ja pracowałem prawie tyle co Ty.

Dorota

@Angie, fajnie, że zechciałaś podzielić się swoją opinią na forum! Czy nie ma problemu z zatrudnieniem bezpośrednio przez tego pracodawcę? @Polityka, pytasz, bo jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Centrali Farmaceutycznej Cefarm czy pracowałeś już w tym miejscu i po prostu jesteś ciekaw, jak przedstawia się aktualna sytuacja?

Sam główny kierownik był w porządku człowiekiem, ale jeden ze zmianowych lizodupów to życiowy przegryw(pół dniówki na taksówkę potrafił wybrać, byle dotrzeć do pracy, taki wzorowy pracownik), który sam robi jak wół i nie ma skrupułów wykorzystywać współpracowników do cna. Reszta ludzi w porządku, ale i tak szkoda marnować życie w takiej firmie.

@Andrzej

Ale muszę przyznać, że nic mi w życiu nie dało takiego kopa motywacyjnego, żeby ogarnąć pracę w jakimś lepszym zawodzie, jak ta firma. Dzisiaj już mam fajną pracę za biurkiem z perspektywami na bardzo duże zarobki. Pozdrawiam ludzi co dalej tam się kiszą.

@Andrzej

Sam się zwolniłes czy Cię wyrzucili?

Oczywiście że sam, przecież nie będą wyrzucać ludzi z miejsca z którego wszyscy chcą uciekać.

@Andrzej

A może to i dobrze ze tak zrobiles...może wypowiesz się co się dzieje w firmie jak pracowales?

Polityka

Powie ktoś co się dzieje teraz w firmie?

Dorota

@Ja, wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Centrali Farmaceutycznej Cefarm we Wrocławiu, rozumiem więc, że jesteś lub byłeś w jakiś sposób związany z tą firmą. Jeśli pracowałeś w niej to napisz proszę coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę oraz atmosfery panującej w pracy. To bardzo ważne kwestie dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu!

Dorota

@Andrzej, rozumiem, że możesz mieć negatywną opinię na temat pracy w Centrala Farmaceutyczna Cefarm, ale bardzo proszę o wyrażanie jej w sposób kulturalny i nieobrażający nikogo. Zachęcam do zapoznania się z obowiązującym na forum wszystkich komentujących regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Centrala Farmaceutyczna Cefarm? Możecie powiedzieć coś na ten temat?

Dorota

@Rozczarowana, opinie pochodzące od pracowników Centrala Farmaceutyczna Cefarm sa bardzo ważne dla osób, które są zainteresowane pracą. Czemu dzieje się tak w firmie, jak to napisałaś w swoim komentarzu? Co jeszcze możecie napisać na temat pracy w Centrala Farmaceutyczna Cefarm we Wrocławiu? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. ma teraz aktualne oferty pracy w Wrocław. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Rozczarowana

To czy warto pracować to powinien się każdy sam przekonać pracując w tej firmie.Wystarczy 2 tyg a człowiek wie czy dalej będzie pracował czy nie .Jeśli pracownicy odchodzą po 2 dniach tzn że coś jest nie tak.Kazdy kto pracował lub pracuje wie o co chodzi w tej firmie.Pozdrawiam.

Gregor

Dlaczego tak piszecie?

kolberg

firma jeszcze istnieje ? bo od ponad roku nie ma opinii ?

riki

oczywiście że szkolenia to podstawa, zwłaszcza dla przedstawicieli handlowych @jago których szukaja obecnie w cefarmie

Zostaw merytoryczną opinię o Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.