In-Time Personal Solutions

Wrocław

Opinie o In-Time Personal Solutions

diakaio

W końcu pojawiła się u nich nowa oferta pracy - jako Konsultant/ka ds. Sprzedaży Usług HR tylko, ze widze wymagania są spore, bo znajomośc branży to wiaodmo, ale jeszcze dodatkowo chcą, zeby umieć też dwa języki i to perfekcyjnie, wiec spore wyzwanie.

ZUZA

No cóż, jak widać test nie poszedł za dobrze i rozczarowana "@byłam":-) koleżanka chyba nie widziała piwnicy... jak się nie chce pracować, to piszę się takie opinie, leniuchy!

BYŁAM

BYŁAM WIDZIAŁAM I ZROZUMIAŁAM ŻE SZUKAJĄ NAIWNYCH LUDZI KTÓRYCH BIORĄ NA 3 DARMOWE GODZINY PRACY POD PRZYKRYWKĄ GŁUPIEGO TESTU GDZIE W EFEKCIE CHODZI O POZYSKANIE W DALSZYM ETAPIE KLIENTA .[usunięte przez admina]. STRATA CZASU . BIURO W PIWNICY .

Zostaw opinię o In-Time Personal Solutions - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie In-Time Personal Solutions