Opinie o Spe-Bau w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Spe-Bau. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Spe-Bau o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spe-Bau w Wrocław

olka Nowy wpis

oj od dawna nie widziałam,żadnego ogłoszenia jakie by dodali chyba nikogo teraz nie szukają, moze pod koniec wakacji?

Rurku` Nowy wpis

Zależy jeszcze co mają na myśli pisząc 'atrakcyjne wynagrodzenie' bo jeżeli operujemy kwotami 8-10 tyś to ja nawet wstępnie byłbym zainteresowany taką ofertą. Nie jest do końca jasne na jakiej umowie miałoby to nastąpić, ale w sumie wszystko jest do ustalenia z pracodawcą. Ciekawe czy ewentualna negocjacja stawki wchodzi w rachubę.

guru Nowy wpis

najświeższych aktualności ze strony o firmie dowiedziałem się że prowadzą rekrutację na stanowisko m.in kierownika budowy. wymagania dość obszerne, zakres obowiązków również, a przywileje przyszęłgo kierownika opisane lakonicznie, czyli zatrudnienie w stabilnej firmie umowa o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Sądzę, że to nie wiele konkretów, kto posiada więcej informacji na ten temat?

master Nowy wpis

Hej, czy spe-bau nadal normalnie funkcjonuje? Pytam, bowiem widze, ze pisaliście coś o jakiś zaniedbaniach, a właściwie to od marca nikt nic nie napisał. Czy oni stoją w miejscu i od tego czasu nie robili żadnej rekrutacji, nawet rotacji w firmie nie ma? Może obawy powyżej były jednak prawdziwe i upadli?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Spe-Bau odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
czereśniak

@jazzy, nie podchodź do tego jakby to była wina pracowników. Tak naprawdę zacznijmy od tego, że niektóre sytuacje w spe-bau nie powinny mieć miejsca

jazzy

jak widzisz ciągle od nich brak odzewu. ale najlepiej oczywiście ponarzekać i przy okazji nic nie robić ze swoją złą sytuacją

róża

ciekawi mnie czy w związku z tymi zaniedbaniami w spe-bau pracownicy podjęli jakiekolwiek kroki, aby było im lepiej...

jurek

nie masz niestety racji. Firma spe-bau nadal normalnie funkcjonuje. Zarówno akutalna strona jak i miejsce w krs

n

Zarobić tutaj się nie da, wypłaty na raty i to dopiero pierwsza rata po 25dniu miesiąca mimo iż na umowie napisane"płatne do 10tego kazdego miesiąca"(usunięte przez administratora) bo co? firma b.zadłużona... Ludzie nie wiecie w co się pakujecie. Odradzam, chyba że chcecie nabić przed ogłoszeniem upadłości kieszonkę (portfel) dyrektora, bądź nabawić się stresu i siwych włosów...

Anonimus

Jak na kryzys, to jest dobrze. Lato-jesień są roboty i można przyzwoicie zarobić. Nie rozumiem też zarzutów, że sie kogoś "przezimowuje" i że na to idzie część pieniędzy - a co? mają 80% pracowników zwalniać na zimę i na święta bezrobocie prezentować?

takitam

A mi sie pracuje duzo lepiej niz w poprzedniej firmie. Nic na czarno, szef nie (usunięte przez administratora) codziennie, dogadac się można. Problemy male bywają w każdej firmie...

n

i mamy dziś 25 czyli 15 dni po terminie wypłaty i nadal kasy nie ma na koncie . Spe Bau to bardzo zła firma którą własciciele ciągną na dno

n

Spe bau to firma, która (usunięte przez administratora) ludzi ,wypłaty powinny być 10tego każdego miesiąca a spóźniają się po kilka dni a nawet dłużej. w 90% nigdy się nie zgadzają wypłaty, zawsze trzeba się kłócić o swoje zarobione pieniążki. Dewiza firmy to "LUDZI DO PRACY SA TYSIĄCE"

darecki1204

znudziła mi się praca z azbestem!

n

spe bau to firma która dorabia sie na krzywdzie pracownika nie płaci za delegacje, ucina stawki na koniec miesiaca przy rozliczeniu,(usunięte przez administratora)na kazdym kroku wiec (usunięte przez administratora) jako kto ty tam pracowałeś?

c

to dlaczego już nie pracujesz? skoro tak dobrze tam jest

darecki1204

nie zgadzam się z tymi ocenami,pracowałem i nie narzekałem!

takitaki

poieram! nie zawsze na czas, czasami w ratach a do tego często niesprawiedliwie podzielone ..bo trzeba dać drugą szansę lub kogoś przezimować... bez delegacji i takie tam...

Słowa kojarzące się z spe-bau stresująca trzeba sie 'scierac' z pracodawca Drobny (usunięte przez administratora) jak trzeba zdobyc pieniadze to zaczyna od pracowników a jak sie dzielic to pracownicy sa na koncu kolejki

Zostaw merytoryczną opinię o Spe-Bau - Wrocław

Spe-Bau
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Al. Marcina Kromera 6A
    51-163 Wrocław