Full Farb

Rzeszów

Opinie o Full Farb

Toto

Odradzam jakiekolwiek mieszkanie od nich. Buble budowlane. Ciężko wyegzekwować usunięcie jakiej wady w ramach reklamacji

Jawne pomówienia! Osoba, która pisze te wszystkie opinie była zwolniona kiedyś za nieuczciwą pracę - teraz daje upust w tego typu żenujących wypowiedziach. Zastanów się "Człowieku"....to się nadaje do Sądu niestety...

damianoD

popieram wszystkie wczesniejsze opinie, radzę się dwa razy zastanowić przed pracą w fullfarb

ewa

własciciel fullfarbu prowadzi również hotel fryderyk w centrum. przestrzegam! lepkie ręce pana Marka i niemoralne propozycje to standard. hotel niczego sobie

alibaba
@ewa 04.03.2016 19:44

popieram opinie o właścicielu!!!!! żyd i sknera!

ewelina

tragedia, nie polecam pracy w tej firmie

Zostaw opinię o Full Farb - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Full Farb