PRZESIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ADAMEX KRZYSZTOF PRZERADZKI

Bielsko-biała

Opinie o PRZESIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ADAMEX KRZYSZTOF PRZERADZKI

Dziura

Nie polecam. Jeszcze nigdy nie zapłacił w terminie. Nerwus. Taki nowobogacki (usunięte przez administratora) co słoma z butów wychodzi

Nick1

Nie polecam pracy w tym przedsiębiorstwie. Szefostwo nie potrafi sie porozumieć miedzy soba. Warunki umów zmieniają sie z dnia na dzień. Szef zniechęca ludzi do działania.

ROMO

Kategorycznie nie polecam! Szefo to OSZUST, ZŁODZIEJ, KŁAMCA!! Jak tak można ciągnąć za sobą podwykonawców na dno? Nikomu w życiu nie zapłacił tego na co się umówił, i nigdy nie dotrzymuje terminów, niektórzy, jak się dowiedziałem czekają na pieniądze po 4 do 6mcy, a itak nigdy nie dostaną całości. Na tymżeruje Przeradzki, jeśli ktokolwiek wejdzie z nim w układ, wiadomo, że to jest pochylnia na dno.

instalator

Normalny cyrk na kółkach.Najgorsza firma w jakiej pracowałem.Nie polecam.

były pracownik

Jesli szukasz stałej,dobrze płatnej pracy w miłej atmosferze to omijaj te firme bo tu napewno nie znajdziesz ani jednej z tych ważnych rzeczy.Nie polecam tego pracodawcy!

leon
@były pracownik 13.04.2017 14:45

NIE POLECAM!!! Jeden wielki Oszust nie płaci podwykonawcom ani pracownikom ( wypłata w 10 ratach i 3 miesiące po terminie) Omijajcie firmę z daleka zresztą długo już nie pociągnie, bo już nikt nie chce współpracować z Panem Krzysztofem Przeradzkim.

Człowiek bardzo często zmieniający zdanie byle tylko wyjść na swoje. Nie wiarygodny !!!!!!!!!!

Podwykonawca
@pracownik 30.08.2014 14:50

Firma nie płaci w terminie ma poślizgi kilkumiesięczne o pieniądze trzeba się prosić.. Szef jest niewiarygodny . Słaba jakość usług, nieterminowość. Nie polecam.

Zostaw opinię o PRZESIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ADAMEX KRZYSZTOF PRZERADZKI - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZESIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ADAMEX KRZYSZTOF PRZERADZKI