R&K Media = Milavitsa

Lublin

Opinie o R&K Media = Milavitsa

mikj

hej! dawno nikt tu nie zaglądał, a mnie ciekawią oferty pracy od R&K Media?? Czy ktoś ma wiedzę, lub po prostu wie z tzw. "poczty pantoflowej" czy niebawem przewidują zatrudnić nowych pracowników??

Tomasz

Jestem po rozmowie. Co do warunków jest umowa o prace bo masz odpowiedzialnosc za magazyn. Z otrzymanych przeze mnie informacji nie masz sluzbowego samochodu ani telefonu, Sprzedaz prowadzisz z biura dzwoniac po sklepach. Trzeba twardo, ja sie dowiedzialem wsztystkiego co chcialem, dlatego nie podjalem pracy. Pozdro.

jadzia

na spotkaniu "rekrutacyjnym" nie udzielają żadnych informacji. Idz a sie przekonasz.. Tylko już PO napisz komentarz.

marta79

ale to jest call center tak?

jadzia

Nie dowiesz się NIC na tym spotkaniu. Szkoda zachodu. Usłyszysz tylko zadzwonimy.. zadzwonimy..

marta79

hej a można wiedzieć jakie proponują warunki finansowe i jaki roodzaj pracy, bo ja mam jutro rozmowe i zastanawiam się czy warto jechać z góry dzieki za odpowiedz

żenuaaaaa

Byłem tam na rozmowie, hehe to jakiś cyrk. Szukają [usunięte przez moderatora] , chyba do sprzedaży gaci na straganach. ""Pan szef" lubi dyskusje, generalnie cichociemni. Hehehehehehhe czeski film:D:D:D:D:D

Zostaw opinię o R&K Media = Milavitsa - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R&K Media = Milavitsa