Opinie o Intrum Justitia w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Intrum Justitia. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Intrum Justitia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intrum Justitia w Warszawa

Feliks

Idealnych firm nie ma, może to nie ta branża?

@Feliks

Może to ta :)

Firma jako pracodawca jest w porządku. Niestety szefa się nie wybiera, a dostaje w pakiecie.

Dino
@Anna

Najczęściej narzekają pracownicy, którzy nie potrafią dotrzymać złożonych wcześniej obietnic i rozstać się z firmą z honorem. Później chcąc wybielić swoje sumienie szukają winy w przełożonym...

@Dino

@Dino nie wiem co masz na myśli, ale nie ważne. Pracodawca jest super i tego zawsze będę się trzymać. Nikt nikim nie wybiela swojego sumienia.

Tymon

Intrum Justitia to dobry pracodawca, myślę , że trzeba spojrzeć na siebie w lustrze!

Darek

Ta firma jest najbardziej wredna chamska dla klientów.kupujecie przedawnienie dlugi dajecie do sądu podając zły adres i czlowie k się bronić nie może.nigdy nikomu zle źle nie życzę ale wam życzę aby w końcu sprawiedliwość was dopala

@Darek

może się człowiek bronić, i to jak najbardziej skutecznie. więc nie opowiadaj głupot. a chamskiej firmy to ty jeszcze nie słyszałeś.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Intrum Justitia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Patrycja

@Wt, uważasz że kiedyś funkcjonowanie firm windykacyjnych opierało się na nieświadomości prawnej społeczeństwa? Sam pracujesz lub pracowałeś w takiej firmie?

Wt

W mojej opinii w firmach windykacyjnych jest brak perspektyw do lepszego zarobku - czas dobrej hossy dobiegł końca a świadomość prawna społeczeństwa jest inna niż była kiedyś. Czas się przebranżowić:)

Patrycja

@Pracownik, a jak oceniasz codzienne funkcjonowanie firmy? Czy z samych warunków zatrudnienia jesteś zadowolony? Twój komentarz nie zawiera żadnej opinii, a mógłby być cenny dla osób odwiedzających forum. @Kejsi, Ty też wypowiadasz się z perspektywy pracownika? Co sądzisz o firmie? Jeśli opiszesz swoje doświadczenia związane z pracodawcą Twój komentarz może zadecydować o tym czy ktoś podejmie się aplikowania do firmy.

antywindykator

Ja, antywindykator, bardzo przepraszam wszystkich których tu uraziłem lub obraziłem swoimi wypowiedziami. Nie chciałem, aby komukolwiek było przykro. Jest mi wstyd, że pisałem nieprawdę.. Przepraszam raz jeszcze.

@antywindykator

proszę admina o usunięcie powyższego wpisu autorstwa jakiejś sfajdanej w rajtuzy (usunięte przez administratora) podszywającej się pod moją osobę. dziękuję

Połowa pracowników straci pracę a w zamian proponują dobrowolne odejścia z wyplata jakiejś tam kwoty.Nie patrzą że tracą tylu doświadczonych, wykwalifikowanych ludzi.Tych co zostaną też nie wiadomo do końca co czeka.Juz zastepuja jednych drugimi , ktorzy wczesniej z danym dzialem nic wspolnego nie mieli.Najgorsza decyzja jaka firma mogła podjąć ,tak okroic ilość miejsc.Szkoda tylko ludzi którzy są do zwolnienia.

Kejsi

Idźcie robić do getbacka jak jestescie tacy dobrzy :)

terenowy

oj dzieje się dzieje, ciekawe czy ktoś sie w koncu za to weźmie ....czy dalej będzie wrocław mydlił oczy...chyba przydałby sie jakiś audyt bo managerowie nie powiedzą prawdy , są za bardzo przyklejeni do stołków, a wyników jak nie było tak nie ma ,skoro nepotyzm się szerzy zamiast prawdziwej pracy..

Pracownik terenoiwy.
@terenowy

Jak narazi to wynik zespołowy w terenówce jest, jeśli indywidualnie nie robisz wyniku no to już twój problem, fakt dwie firmy się juz praktycznie połączyły i co z tego będzie nie wiadomo wydaje mi sie ze ta zmian nie wyjdzie na dobre niektórym, poza tym jak wiadomo lindorf słynie z wyrabiania statystyk a nie z wyniku(tego konkretnego) . Poza tym firmaIntrum nie jest zła, nic za free nie dostaniesz trzeba trochę wysiłku. Co do niektórych menadżerów juz jest lepiej po ostatniej zmianie.( myślę ze zainteresowani wiedza o co chodzi) Jeśli chodzi o portfel spraw nie jest rewelacyjny ale z tego co wiem te same sprawy z takim samym potencjałem maja i Ultimo i getbek, także wszędzie jest pod górkę, nie wypowiem się jak jest z atmosfera w innych firmach bo nie wiem na 100 procent ale w intrum nie ma tragedii. W sumie to mogę polecić firmę w 100 procentach.

@Pracownik terenoiwy.

portfel spraw nie jest rewelacyjny? to są oszustwa a nie portfel spraw. jeździsz i łapiesz naiwnych na wymyślone i nieudowodnione zobowiązania. jak trafi się oporny i obeznany z lekka w temacie, to możesz nie mieć ciekawie jeśli się klient zdenerwuje

Gościu
@antywindykator

Tak zapewne ty jesteś takim KOLESIEM co to zaraz zrobi nieciekawie człowiekowi który pojechał porozmawiać o długu. Typowy krzykacz co uważa że wszystko mu sie należy i wszystkie zaległości powstają z winy osób trzecich ale nie jego samego. Pracownik terenowy jedzie do klienta po to aby sprawę wyjaśnić, i na pewno jeśli sam pracownik terenowy ma wątpliwości co do zasadności długu to odpuszcza i nie podejmuje działań, no ale jeśli trafia się na takiego zakapiora jak ty to pewnie się przestraszy twojej wiedzy prawnej. Żenada.

Pikuś
@Gościu

Słuchaj GOŚCIU zgodnie z prawem przysyłanie pracownika terenowego z jakimś żądaniem jest to zastraszania i ten co przyjechał tzw windykator terenowy niech się cieszy że nie dostał w łeb i policja go nie zwineła. W stanach takiego padalca byś odstrzelił za to że zakłóca twój mir domowy

Uciekinier

Brak szacunku do pracowników z doświadczeniem i stażem. Brak możliwości realnego awansu ze względu na zajmowanie stanowisk kierowniczych przez nie wykwalifikowane podmioty. Pracowników postrzega się porostu jako Trybiki bez woli i domniemuje się ich brak wiedzy a niekiedy szeregowy pracownik ma więcej w głowie jak osoby wyżej. Zarobki stoją w miejscu. Podwyżek nie było od ostatnich 2 lat. Kadra doprowadziła w ciągu 2 lat do zwolnienia praktycznie wszystkich bardziej doświadczonych pracowników. Nie polecam.

Nadal Pracujący

Ja w Intrum Justitia a pracuje od kilku lat, w firmie raz lepiej raz gorzej, generalnie jest to pierwsza firma w której ustabilizowałem się zawodowo i nie chciałbym się z nią rozstać, niestety zmiany jakie maja nastąpić raczej na korzyść pracowników nie wyjdą, przynajmniej niektórzy polecą, sam idę połączeni z Lindorfem ( dawny Casus ) uważam za porażkę. Cesia między firmami to spory koszt, widać to na braku nowych wierzytelności, z tego co się orientuje Lindorf równie nic nie kupuje. Generalnie samą firmę Intrum Justitia mogę polecić każdemu kto chce pracować. Z tego co pamiętam podstawa na początku współpracy i tak jest, najwyższa jakią można dostać w windykacji, także i na początku nie ma aż tak źle. Jedyny minus taki pożądany to to że niektórzy muszą robić za innych, bo ci pierwsi nie chcą, nie potrafią, nie dobrze się w tym czują a potorfia mydlić oczy przełożonym :)

antywindykator

człowiek prawdę pisze, a ty się rzucasz. prawda tak niewygodna że aż boli?

B

Pracodawca nie szanuje długoletnich pracowników. Osoby pracujące po roku czasu mają tyle samo co pracujący 10 lat. Gdzie sprawiedliwość? Wiekszosc menagerów to typowi korposzczurzy, ktory za pieniadze sa w stanie zrobic wszystko. Choc nic swoja wiedza nie reprezentuja. Zarząd spolki jest ok, ale to najwiecej do powiedzenia maja korposzczury. Połączenie jest jedną wielką porazka.

Zenek

W jakim celu firma robi cesję? Dopytuję ponieważ interesuje mnie praca w firmie.

Wpisy

Intrium Justitia i Lindorff S.A. połączyły swoje siły, więc warto poczytać na gwork co słychać w spółce Lindorff.Pozdrawiam czytelnik

Przecież te firmy się połączyły czyżbym się mylił?

Patrycja

@PI a dlaczego akurat ten wątek polecasz forumowiczom, którzy są zainteresowani pracą w Intrum Justitia? Możesz napisać, czy wskazana przez Ciebie firma ma związek z tą firmą? Będę wdzięczna za odniesienie się do mojego wcześniejszego pytania o warunki zatrudnienia. Jesteś tu zatrudniony?

Pl

Proszę poczytać wpisy na Lindorff gwork-ciekawe!

Patrycja

@Pracownik a możesz napisać więcej konkretów na temat samego zatrudnienia? Skoro jesteś pracownikiem firmy, to możesz napisać, co w takim razem Cię tu nadal zatrzymuje? Takie informacje są ważne dla zainteresowanych zatrudnieniem w Intrum Justitia.

Praca w tej firmie to koszmar, chodzi o Białystok, u nich pracownik się nie liczy gnoją cie ile wlezie, stosują na tobie techniki manipulacyjne ostatni słynny teks na zebraniu działowym jak nie chce się wam pracować to znajdźcie sobie sponsora. Do pracy biorą byle kogo bo tracą grunt pod nogami ponieważ pracownicy od nich odchodzą i nie mają obsady. Jak nie zmienią podejścia do pracownika to już niedługo tej firmy nie będzie. Przynajmniej może te głupie koordynatorki wtedy pójdą po rozum do głowy.....

zaniepokojona

"Pracownik " czyli odradzasz pracę w tej firmie? mam tam rozmowę o pracę.... na mł specjalistę do sp administracyjnych (Białystok), czy możesz coś napisać o tym stanowisku, jak to wygląda w praktyce??

IJ

Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielami lokalnego HR lub wypełnienia anonimowej ankiety. Jesteśmy otwarci na wszystkie opinie o pracy w Intrum, aby móc zareagować i poprawić sytuację.

IJ
@zaniepokojona

Zapraszamy na rozmowę. Spotkania rekrutacyjne to najlepsza okazja, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania oraz przyjrzeć się jak wygląda praca w naszej firmie i porozmawiać z naszymi Pracownikami.

Zostaw merytoryczną opinię o Intrum Justitia - Warszawa

Intrum Justitia