Opinie o GT GARAGE w Wrocław

MECHANIKA ELEKTRONIKA WULKANIZACJA KLIMATYZACJA (jednym słowem wszystko dla Twojego auta) Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GT GARAGE, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w GT GARAGE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GT GARAGE w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Rafał Nowy wpis
Były pracownik

Ja się naprawdę dziwię że ten człowiek jeszcze nie został skierowany na zamknięte leczenie psychiatryczne. Miejsce takich ludzi to oddział zamknięty, a nie warsztat. W Polsce działalność może prowadzić dosłownie każdy czego jest przykładem. Facet najprawdopodobniej ma schizofrenie, wyszukuję na siłę powodów żeby tylko o coś zrobić awantur i zawsze musi być tak jak on powie nawet jak wszyscy powiedzą że niebo jest błękitne to dla niego jest czerwone i wszyscy muszą myśleć tak samo, bo przecież on wie lepiej. Historii i bajek o tym jak bardzo ciężko pracował na to wszystko i jak miał źle w życiu usłyszysz codzienne kilka razy dziennie. Prawdopodobnie zaburzenia osobowości i jakiś żal do całego świata

Julia Nowy wpis
@Rafał

Noo.. Jeśli tak całkiem poważnie zauważasz problemy tego typu jak wspomniane zaburzenia to raczej nie jest miejsce do plotkowania o tym raczej wtedy powinno się próbować pomóc? Mimo wszystko jak konkretnie takie nastawienie odbija się tu na pracownikach? Ciekawa jestem ile lat za sobą ma tu osoba o najdłuższym stażu pracy wobec tego? jesli w ogole to prawda

Mateusz Nowy wpis
Były pracownik

Właściciel tego przybytku, powinien być skierowany na leczenie psychiatryczne, ponieważ jest socjopatą i czuje ciągłą potrzebę dowartościowywania się. Praca z takim człowiek to męczarnia

Julia Nowy wpis
@Mateusz

No jeśli taki serio by był to faktycznie słaba praca. Ale pytanie co konkretnie takiego robi, że takie rzeczy o nim piszesz?

Rafał
Były pracownik

Facet z tak ogromny ego, że to się w pale nie mieści. Na każdym możliwym kroku musi się żalić jak on na to wszystko ciężko pracował, jaki on jest męczennik i w ogóle powinni go beatyfikować. Bardzo ciężki człowiek, traktuje pracowników jak psów.

Olga
@Rafał

Masakra, pewnie taki człowiek sukcesu co, a sam naprawdę tak źle ludzi traktuje, to co tam takiego się dzieje? Co robi? Proszę o info bo chce podjąć decyzje!!

Wojtek
Były pracownik

Człowiek definitywnie ma coś z głową, omijać szerokim łukiem szukając pracy czy naprawy

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie GT GARAGE? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Lektor języka angielskiego oraz Native Speaker
Wrocław
Marcin Szlązak Martin S School
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Regionalny Kierownik Sprzedaży
Wrocław
Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna
(21 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca / Przedstawiciel Handlowy
Wrocław
Over Group Sp. z o.o. S.K.
(475 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
mundi

zarobki sa ważne ale tez warunki zatrudnienie się liczę @fajek miałeś umowę o pracę??

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
michał

porażka, praca po 12 godzin dziennie i więcej, słabo płatna, mało rozwojowa a właściciel ma coś z mózgiem

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
piotr

zenada. Odradzam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o GT GARAGE - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w GT GARAGE?

    Zobacz opinie na temat firmy GT GARAGE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
GT GARAGE