Opinie o TR Serwis Tomasz Gawryłow w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TR Serwis Tomasz Gawryłow. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TR Serwis Tomasz Gawryłow o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TR Serwis Tomasz Gawryłow w Wrocław

Klient

Posiadam Kia Ceed i po skonczonej gwarancji poszukiwalem serwisu ktory bedzie utrzymywal moj samochod w dobrej kondycji i po opiniach trafilem na TR. Powiem szczerze ze warszat nie duzy w starym budownictwie ale zasady pracy i obsluga bije na glowe autoryzowany serwis. Własciciel z duza wiedza mechaniczna, bardzo sympatyczny. Auto zrobione idealnie z opisem i zdjeciami umyte po naprawie orqz owiniete foliami. Polecam

Rafalski Nowy wpis

Praca w usługach jest ciężka tym bardziej że ludzie są roszczeniowi teraz bardzo...niektórzy chuhaja na swoje auta az do przesady...tak jak ja. Ale w tym warsztacie wogole się o nic nie obawiam jest poprostu dealna obsługa idealna wykonanie bajeczne polecam z całego serducha

Klient Nowy wpis

Artur Golf 7 Nowy wpis

Warsztat rewelacyjny kontakt oraz naprawa auta rewelacja polecam z czystym sumieniem. Nie ma strachu o auto. Zmienilem swoj warsztat za sprawą kolegi ktory polecil mi TR Serwis. Wreszcie auto wyjechalo czyste naprawione wszystko co chciałem i do tego udokumentowane.

Wacław Nowy wpis

Warsztat nie duzy ale z olbrzymim zapleczem wiedzy oraz z sympatyczna obsluga. Polecam auto zrobione wyśmienicie.nic dodac nic ująć.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w TR Serwis Tomasz Gawryłow spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Krzysztof Clio

Polecam warsztat wszystkim kto szuka zaufanego mechanika na stałe , ktory bedzie sie opiekowal waszymi autami. Tez trafilem z opinii do tego serwisu i juz plowa znajomych u nich robi auto i jest zadowolona. Wiec to nie tylko moje zdanie. Obsluga bardzo mila wszystko wytlumaczone przed naprawa zdjecia w trakcie z tlumaczeniem co na nich jest. Diagnozy trafione za pierwszym razem. Poprostu rewelacja. Trzeba chwilke poczekac na termin ale wole oddac do nich swoja fure i wiem ze jest w dobrych rekach.

Mariusz

Trafilem z polecenia i dzieki koledze za to ...warsztat godny polecenia wlasciciel uprzejmy zlecenie wykonane idealnie. Kontakt super i na biezaco wiedzialem co sie dzieje z autem. Cena ustalona przed naprawa wszystko jasne i bez kombinacji. Polecam serdecznie

Lu

Najlepszy mechanik samochodowy! Wszystko jasne, klarowne, zawsze dostaję zdjęcia naprawionych rzeczy oraz opcje -co jest pilne(do wymiany), czego jeszcze nie trzeba robić(ale można - wszystko dostosowane do zasobności portfela). Do tego Pan Tomasz super konkretny i przyjazny człowiek. Naprawdę polecam!

Kamila
@Lu

Alleluja. Czyli tutaj jest tak, że wprost pyta czy ma podejmować się naprawy czy nie? Bo kiedyś widziałam, jak na siłę wszystko wymieniali, żeby pieniążki u klienta sobie nabić. A tu widzę mechanik z empatią i mózgiem, coś pięknego. ;) Jak długo przywozisz do tego Pana swoją furkę?

Warsztat godny polecenia auto zrobione poprostu perfekcyjnie umyte kontakt z klientem rewelacyjny. ????????

Wiktoria
@Piotr

Ale to mycie było w cenie usługi? To jakie tam są koszty naprawy, odbiegają jakoś od tych u konkurencji?

Janusz
@Piotr

Opinie w większości pozytywne, ale podobno trzeba nieraz trochę poczekać bo klientów sporo, to prawda? Ciekaw jestem czy nie przydałby się dodatkowy mechanik na warsztacie? Od 19 lat naprawiam auta i rozglądam się za pracą, stałą lub dodatkową, w jakimś dobrym warsztacie właśnie. Mam nadzieję że wszystko co do pracy niezbędne firma zapewnia?

Kazimierz

Wszystko w najlepszym porządku kontakt z klientem jak i naprawa pojazdu na najwyższym poziomie podparta zdjęciami filmami. Polecam

Łukasz

Kontakt z klientem super i nabieżąco w trakcie naprawy. Jasny kosztorys ceny przystepne. Chwile sie czeka niestety na wolny termin ale warto. Samochod zrobiony elegancko. Wydanie auta po naprawie w sposób profesjonalny wszystko omówione i pokazane. Jestem miło zaskoczony.

Halina
@Łukasz

To, że czeka się na wolny termin, to właśnie bardzo dobrze świadczy o TR Serwis. Firma po prostu ma bardzo wielu klientów. Fajnie też, że ceny mają tam przystępne. A jak natknąłeś się na tę firmę? Ktoś Ci ją może polecił?

Bart29

Byłem sprawdziłem i jest tak jak pisza ludziska w opiniach jest super klimat fajni ludzie i robota zrobiona na igłę. Polecam

Fuszerka

Mechanicy, a raczej wymieniacze, którzy z częstotliwością wizyt coraz bardziej poznają klienta i jeśli wyczuwają że ktoś się nie zna żerują na nim jak tylko się da. Auto u tych panów zostawiałem od zakupu, głównie wymiany części, które się zużywają i tu jeśli chodzi o takie usługi było w miarę ok. Pan mechanik, który ciągle powtarza że gra z klientem w otwarte karty twierdził też że specjalizuje się w autach marki Audi i teraz ostrzegam bo wcale tak nie jest. Klęknął mi właśnie w Audi rozrząd i wszystko od początku na to wskazywalo, gość załatwił lawetę (150zl) po przetransportowaniu auto stało u nich ponad miesiąc ciągle zasłaniali się tym że nie mogą odkręcić śrub od osłony bo niby byly tak zjechane po jakimś czasie odkręcili prawie wszystkie bo jedna została więc wygięli osłonę żeby zrobić mi zdjęcie po czym stwierdzili że naprawa jest nie opłacalna i tu Pan wymieniacz odrazu znalazł kupca (swojego kolegę mechnika), któremu chciał sprzedać to auto po bardzo zaniżonej cenie przy okazji wpierajac mi że to i tak dobrze jak za tyle pójdzie i że to najlepsze wyjście (podczas odbierania auta brakowało zaslepki do spryskiwacza pan wpierał mi że nie było jej nigdy). Oczywiście nie posłuchałem auto pojechało do Mechanika z prawdziwego zdarzenia, który zrobił auto w trzy dni. Przy okazji powiedział że części które przez tych panów zostały rozkręcone nie były nawet niczym zabezpieczone więc do silnika mógł dostawać się piach kurz itp. Ponadto Pan mechanik stwierdził że sruby które były 'zjechane' zostały skatowane w Trserwis bo wyglądało mu to na świeże zużycie tych srub. Pan z Trserwis skasował za odkręcenie tych srub a przy okazji uszkodzenie ich 150zl. Nie polecam. Nie pozdrawiam. Ostrzegam przed pseudo fachowcami.

@Fuszerka

Dostawałem też smsy po tym jak wymieniacze stwierdzili że nie podołają naprawy tego auta żebym jak najszybciej go zabierał bo(usunięte przez administratora) ich ten samochód bo zajmuje miejsce ;) ja oczywiście szukałem innego warsztatu i zależało mi żeby auto od nich pojechało odrazu do następnego, a nie do domu. (Auto stało tam kilka dni po tym jak stwierdzili że go nie zrobią.

TR Serwis
@Fuszerka

Nie rozumiemy czego dotyczy ta opinia? Na pewno nie wykonanej usługi ani podejścia do klienta. Zacznijmy od tego, że auto było nie umówione. Mieliśmy wtedy terminy oczekiwania na naprawę ok. 2 tygodni. Wiec zgłosiliśmy to klientowi, że nie podejdziemy do auta przez ten okres. W tym czasie juz informowaliśmy klienta jeśli przeskoczył lub rozsypał sie rozrząd to nie wykonamy tej naprawy. Nie podjęliśmy sie tej pracy nie z braku wiedzy lecz ograniczonej ilości miejsca na warsztacie. Niestety przy takiej naprawie trzeba z demontować skrzynie razem z silnikiem.(Audi A6C6). Mimo takiej informacji dostałem przykaz abym chociaż zdiagnozował w czym rzecz. Dodam ze informowałem klienta o tym ze auto było zle poskładane lub brakowało śrub w wielu miejscach. Informowałem też iż śruby torx od osłony rozrządu o których mowa, były obrobione wczesniej i prosiłem właściciela samochodu aby nie miał do mnie zastrzeżeń jak zniszczę je bardziej w celu diagnozy. Dostałem zgodę. Wiec nie rozumiem dlaczego zostały podważone moja słowa że "gram w otwarte karty" i gdzie jest rzecz jaką ukryłem?????????? Gdy auto pojawiło sie u nas pierwszy raz to już wtedy sygnalizowałem ze auto jest w bardzo złym stanie technicznym i będzie z nim dużo problemów. Jeżeli chodzi o polecenie sprzedaży tego pojazdu to tylko dlatego, że było ono poskładane z 5 innych samochodów. Elektronika podawała taką ilość błędów ze kontrolki już nie mieściły się na liczniku. Raz w miesiącu auto przyjeżdżało na jakąś awarię i była to niekończącą sie opowieść. Dodam jeszcze że z pańskich ust wydobywały sie słowa "mam już dosyć tego auta"!!!!. Odpowiadając na słowo "wymieniacze" to czy Ci "prawdziwi" mechanicy naprawiali łańcuch rozrządu czy wymieniali.......? Jeżeli chodzi o temat lawety jest to firma zewnętrzna. Była to tylko moja dobra wola że podałem numer tel. wybór należny do klienta. Jeżeli chodzi o zaślepkę spryskiwacza to zostawię to bez komentarza bo jest to żałosne. My za to pozdrawiamy bo zdrowie jest najważniejsze, a auto to rzecz nabyta.

@TR Serwis

Gościu, od kupna tego auta wiedzieliśmy że pochłonie ono trochę czasu i pieniędzy. Dostałeś auto do sprawdzenia marudziles tylko na elktronike w tym aucie, poza tym powiedziałeś że technicznie auto jest sprawne. Na wjazd wymieniłeś kilka rzeczy(łozysko, wiązkę od ręcznego bo tylko ten błąd się palił na liczniku i też to torche długo u ciebie trwalo). Gdzie teraz na forum wydajesz opinie że auto było złożone z pięciu. Jest to mega zalosne, pokazuje tylko jak niekompetentny z ciebie fachowiec. Reklamuje cię się na Facebooku że nie boicie się typowych usterek w Audi A6 c6( pękanie ślizgów rozrządu to wada fabryczna silników 2.4) Zapewniales mnie od początku że specjalizujesz się w tych autach( nie wiedziałem że chodzi ci o wymianę oleju w silniku, łożyska czy też właśnie przewodu od elektronicznego ręcznego). Trafiając do ciebie myślałem że jesteś mechanikiem, który pomoże to auto wyprowadzić na prosta, a przy pierwszej poważniejszej awarii poprostu zostawiłeś stałego klienta na lodzie to że napisałem koszt lawety miało podkreślić że łącznie z laweta zostawiłem u ciebie 300zl za nie trafna diagnozę i zdewastowanie osłony rozarzdu i masę innych rzeczy które leżały porozlaczane w różnych zakątkach silnika. Przypomnę ci jescze że wpierasles mi że naprawa tego auta to 8tys zł bo silnik jest na bank do remontu. Poczym własnie odrazu miales kupca, który sobie sam zrobi? Ewidentnie chciałeś mnie oszukać i zarobić parę gorszy na tym aucie, bo od początku wciskales jaka to nie jest katastrofa. W warsztacie którym auto zostało zrobione koszt wyniósł 3500 tys. Rozrząd przeskoczył o ząbek gdzie ty wciskales mi że od dwa byłeś pewny. Nie trzeba było robić remontu nic tylko wymienić rozrzad. Mam nadzieję że wkońcu zrozumiesz skad u mnie taka opinia, i wymiany oleju i kolckow to wy może i w różnych autach robicie perfekt, ale jak przychodzi coś poważniejszego to leżycie i kwiczycie. Co do zaslepki to żałosne jest że w warsztacie na zamkniętym placu ktoś kradnie części z aut klientów, a jedyny twój argument w takiej sytuacji to że ta część na allegro kosztuje 25zl i że sobie ją kupię sam. Jeśli chodzi o te wasze zawalone terminy to fakt wziąłeś auto poza kolejką bo powiedziałeś że w między czasie będziesz do niego zaglądał, a prawda była taka że grzebał tam jakiś nie doświadczony praktykant, bo co powiesz np na fakt że osłony po rozbiórce (czt. Dewastacji) żeście nawet nie zalozyli sppwrotem. Auto stało z otwartym silnikiem, którego nawet nie raczyliście niczym nakryć. Nie wspominając że miałeś odkręcić 5 śrób od osłony i robiłeś to ponad miesiąc? Żałosny warsztat, któremu jedna osoba na forach wystawia pozytywne opinie. Nara (usunięte przez administratora)

@Fuszerka

Tak jeszcze wspomnę że mechanik, który wymienił rozrząd zdjął tylko skrzynie bez silnika, mówił że jest kilka sposobów i wybrał ten najprostrzy, dziwne że jesteś taki doświadczony a znasz tylko jeden sposób ten najtrudniejsze i najbardziej kosztowny :)

@Fuszerka

W pełni się z Panem zgadzam fuszerka i (usunięte przez administratora) jak u większości mechaników.A tak na marginesie to ciekawe,że mechanik który pracował w hyundaiu jest specem od audi...

an
@666

Typowy człowiek który myśli że jak ma długopis do lewej ręki to prawą już nie będzie pisał . łożyska paski mają nr mówiący o wymiarze a nie do jakiego jest pojazdu. Więc mechanik może być od wozów konnych byle wiedział co ma robić. Kilka razy byłem w tym warsztacie i chłopaki pracują głową nie młotkiem . A ponieważ pracuję w takiej branży od lat więc wiem co robią . Sam nie mam warsztatu więc z przyjemnością korzystam z ich usług. i polecam innym a awanturnik będący lajkiem lepiej żeby chodził pieszo i na bosaka bo będzie miał pretensje do producenta butów Pozdrawiam i polecam

Opel Astra

Z polecenia trafiłem do tego warsztatu. Panowie bardzo mili z humorem. Duza wiedza mechaniczna. Kazda usterke wytlumaczyli z jakiego powodu powstala i dlaczego trzeba ja usunąć. Rewelacyjne podjeście do klienta jak i do jego pojazdu. Polecam wszystko w jak najlepszym porządku!!

Rad78

Byłem na innym warsztacie gdzie robili mi geometrię dwa razy w golf 5. Za kazdym razem auto sciagalo na ktorąś strone i mowili mi ze plywaja ktores tuleje. Ale nie widza ktore ze trzeba jechac na szarpaki. Dwa razy placilem za ta usluge ktora nic nie przyniosła. Trafilem do TR i panowie powiedzieli ze najpierw warto przed geo sprawdzic dobrze podwozie A później geometrię. Faktycznie w ciagu paru minut okazuje sie ze gorne poduszki amortyzatorow sa luzne i cale kolo lata w rekach i od tego trzeba zacząc. Panowie wymienili elementy przy okazji sprawdzajac cale auto. I już po wymianie auto zachowywali się super. Dostałem nawet zdjęcia w trakcie naprawy. Super jestem bardzo zadowolony auto jeździ jak po szynach. Obsługi bardzo miła tak ja mowilem będę polecał.

Mariolka

Dzieki znajomej trafiłam do tego warsztatu z pechowa usterka tuz przed wyjazdem. Okazało sie ze padło sprzęgło. Panowie na Warsztacie nie dość ze zdiagnozowali to w minute to stanęli na wysokosci zadania i zrobili to w jeden dzien. wieczorem dostałam tel. ze auto gotowe sprawdzone umyte (woow). Polecam pełna profeska auto chodzi jak nowe. Sprzęgło jest takie lekkie jak w nowym aucie. Podróż bez niespodzianek. Bede stałą klientką ponieważ panowie znają sie na rzeczy i obsługa jest bardzo sympatyczna.

Antoś

Nareszcie trafilem do normalnych ludzi nie naciagaja , robia robote idealnie. Sympatyczni mechanicy z duza wiedza mechaniczna. Polecam z czystym sumieniem. Auto umyte po naprawie wszystkie ochraniacze na kierownice i fotele pozakladane. Podczas spr. Auta dostawalem zdjecia i wycene naprawy super podejscie do klienta z uśmiechem. Rewelacja bede stałym klientem.

Karol

Chłopaki (usunięte przez administratora) nic dodac nic ująć auto zrobione pierwsza klasa umyte naprawione idealnie. Polecam w 100% mega kontakt z klientem zdjecia co robioione kosztorys i robota . Super!!! Trasa Bałtyk Wrocław bez zadnych niespodzianek :)

Omijać szerokim łukiem szczerze radzę.Nie będę się nawet rozpisywał ale jak komuś nie szkoda auta to śmiało.(usunięte przez administratora) z garażu i tyle w temacie jego największym wrogiem są śruby i ich odkręcanie...

Zofia

Do tego warsztatu trafiłam z polecenia. Problemem było sprzęgło. Zaskoczona jestem podejsciem do klienta oczywiście pozytywnie Na bieżąco kontaktowali sie ze mna mechanicy. Dostawałam zdjecia z naprawy i z uszkodzeń.Przy naprawie sprzęgła auto najpierw zostało sprawdzone czy z całą reszta jest ok a dopiero zabrali sie za wymianę. Pełen profesjonalizm. Po naprawie auto umyte i sprzęgło chodzi jak w aucie salonowym. Polecam ten warsztat. Panowie bardzo mili.

Grzesiek

Generalnie jeśli ktoś ma zastrzeżenia do firmy to z pewnością na forum dla pracowników nic nie załatwi!

Zostaw merytoryczną opinię o TR Serwis Tomasz Gawryłow - Wrocław

• Jak się pracuje w TR Serwis Tomasz Gawryłow?

Zobacz opinie na temat firmy TR Serwis Tomasz Gawryłow tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TR Serwis Tomasz Gawryłow
4.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Paczkowska 26
    50-502 Wrocław
  • NIP: 8942638600 REGON: 020865322

TR Serwis Tomasz Gawryłow