AP Holdind(Ecosac)

Katowice

Opinie o AP Holdind(Ecosac)

paker

Firma jak firma nie jest żle chyba że ktoś został zwolniony z powodu własnej głupoty albo narozrabiał albo z powodu picia alkoholu ale za to to wszędzie zwalniają

dorobkiewicz

Nie narzekajcie to firma z przyszłością rozwija się i czasem przyjmują nowych pracowników. Dają normalne umowy o pracę a zarobki no cóż nie są może najwyższe ale większe od najniższej krajowej. Pracuję w tej firmie już 2 lata i nie narzekam . Kierownictwo w porządku współpracownicy również nie jest zle skoro tak długo wytrzymuję

Timek

Normalny, sumienny, pracowity człowiek ma tam ciężko. Szajka kłamliwych, fałszywych kapusiów za 3 grosze. Zgadzam się...... Omijać szerokim łukiem

Maxon

Atmosfera poniżej zera. Fałszerstwo i dwulicowosc pracowników. Układy, układziki i powinien w końcu przyjrzeć sie temu ktos z samej góry

bączek

ta ! młyn totalny. co kilka miesięcy przyjmowana jest nowa osoba. kierownictwo nie kieruje, atmosfera fatalna. strata czasu. wiem bo pracowałem. nie warto !

bosiek

n, wiesz jak pracujesz uczciwie to nie mają na co na Ciebie donieść. Co do rotacji, to raczej jej nie ma, nawet trudno znaleźc jakiekolwiek ogłoszenie od nich, byłoby inaczej gdyby ludzie odchodzili.

n

Firma to kompletne dno. Dla kierownictwa liczy się donosicielstwo i lizusostwo. O ile te osoby można nazwać kierownikami. Zero pojęcia o motywowaniu, zarządzaniu czy sprzedaży. Jedyne osoby, które znają się na swojej robicie, pracują na maszynach. Reszta to jakaś łapanka. Duża rotacja, pracownicy wytrzymujący po 3 miesiące na stanowiskach biurowych. Kasa marna. Masz wybór to nie pracuj tam

r

Firma dramat!!! nie polecam tam nikomu pracować!!! Totalny bałagan personalny, co byś nie zrobił dobrego i tak cię zdyskredytują do zera!!!

inzynier zlota ronczka slonzok

Ktos mi szepnął, że szukają ludzi do działu eksport Ponoć chcą coś zdziałać także poza Polską Mam wiele ofert Czy WARTO W OGÓLE Z NIMI ROZMAWIAĆ? Czy jest to ciekawa firma? Atmosfera? z drugiej strony jesli nie eksportowali jeszcze nic, to nie jest to znak ŻE SĄ SŁABI inż.

chacal65

Możesz coś więcej powiedzieć bo mam tam robić

Zostaw opinię o AP Holdind(Ecosac) - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AP Holdind(Ecosac)