AUTOMATIX SP. Z O.O.

Katowice

Opinie o AUTOMATIX SP. Z O.O.

Tester

Zarobki konkurencyjne, dofinansowanie do sportów, obiadów, darmowe miejsce parkingowe dla każdego, darmowe zajęcia z angielskiego :) Atmosfera miła, kameralna - rozwój ograniczony jedynie chęciami pracownika - jak się chce to jest.

Deformer

Minusy to niskie zarobki, brak pakietu socjalnego, brak możliwości awansu i rozwoju, projekty są te same od kilku lat co powoduje monotonie w pracy. Za to jest miła, kameralna atmosfera wśród pracowników, dobre relacje szefa z pracownikami, który coraz mniej orientuje się w tematach bieżących projektów.

Bomba

Firma Automatix pozwala na bogaty wachlarz związany z rozwojem kwalifikacji pracownika. Niestety nie należy liczyć na jakąkolwiek podwyżkę w perspektywkie pierwszych kilku pat pracy w tej firmie. Na plus należy również zaliczyć atmosferę panującą w firmie.

Zostaw opinię o AUTOMATIX SP. Z O.O. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTOMATIX SP. Z O.O.