QULINARIUS

Opinie o QULINARIUS

Agnieszka

Kto z Was jest pracownikiem QULINARIUS? Chętnie dowiemy się od Was więcej na temat pracy w tym miejscu. Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w firmie? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

oso

No firma by upadła, a jak wiemy dalej działa i trzyma się bardzo dobrze @es o es. No na razie nie będą szukać ekspedientki do bufetu, bo obecna jest w porządku. Tak jak i firma, skoro zapewniają umowę o pracę.

aaa

pan michał kupuje stare mieso z firmy makton

(usunięte przez administratora) nie daje umów,nie wypłaca pieniążków na czas,jest kiepskim kucharzem raczej samoukiem który zachowuje sie jakby zjadł wszystkie rozumy,a tak samo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] spod siebie,,A na Fabrycznej 5 bufetowa Anka jest nienormalna i praca z nią grozi wariactwem i chęcią(usunięte przez administratora)przyjechało ze wsi i myśli,że zawojuje świat kamstwem i beszczelniścią.Nie polecam nikomu pracy w tym miejscu poza tym nigdy tam nie bedziecie gotować!!!!!

qwer

hahahah pracownik od wielu lat, wiele lat z tymi debilami to by nikt niewytrzymał;)

Ciekawa/Bestronna

Patrząc na opinię jeden wniosek się nasuwa. Kiepskie miejsce do pracy i do jedzenia. Tyle w temacie

Jestem pracownikiem od wielu lat i mogę powiedzieć tyle...innych ludzi oczerniajä przeważnie te osoby ktöre same nie sä wporzädku.Ciekawe czy sami odeszli czy z jakiegoś powodu zostali zwolnieni? wnioski z tych wypowiedzi wyciägnijcie sami.....

Pracująca

Banda oszustów i złodziei - firma rodzinna cała kasa dla nich. Oszczędzają i kupują stary, przeterminowany i przeceniony towar i karmią tym ludzi. Dodatkowo nie rozliczają się z ludźmi, którzy zakończyli już pracę. Dziwne, że PIP się tam nie pojawił... Nie chodźcie do ich knajp - dla przypomnienia: Fabryczna 5, 1-go sierpnia 4, Grzybowska 87!!!

Halina Italiano

Znam i to dosyć dobrze. Zacznę od opisania firmy jako pracodawcy. Analizując dogłębnie - nawet teraz w ogłoszeniach o pracę piszą o zatrudnieniu na pełen etat i umowie o pracę. Nie ma to nic wspólnego z prawdą albowiem na pięknych opowieściach o zatrudnieniu i obiecankach otrzymania stałej umowy się kończy. Rotacja na stanowiskach pracy ogromna - 1-2 miesiące i zamiana na nowe osoby, często z powodu tego że osoby upominają się o warunki zatrudnienia. Warto zajrzeć na zaplecze - może Magda Gessler powinna ich odwiedzić i sprawdzić daty ważności produktów oraz umiejętności właściciela/szefa kuchni.

arturroo
@Halina Italiano 05.08.2014 19:58

ahahaha pan michał dalej wierzy ze jest szefem kuchni??:)

Zostaw opinię o QULINARIUS - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QULINARIUS