RADMAR PIOTROWSKI KRUK SP. J.

Zielona góra

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o RADMAR PIOTROWSKI KRUK SP. J.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RADMAR PIOTROWSKI KRUK SP. J.

miki
użytkownik zarejestrowany

ytyt, co jakiś czas poszukują albo pracowników ochrony albo sprzataczek, więc poczekaj. Co do stawek to bez licencji - kwalifikacji dostaniesz moze 8 zl/h.

znaioma

ta firma nie wypłaca kasy na czas i szykaiom ludzi poiebamych wirma radamar oszukuie ludzi

gryzli1

dzien dobry tu kierownik ochrony /nazwisko itd/ma pan klucze od przyczepki to prosze zostawic o 7 rano bo potrzebuje. sorry to znaczy ze juz nie pracuje? nic nie wiem w nocy beda podjete decyzje.i bez jakichkolwiek wyjasnien z godziny na godzine czlowiek nie pracuje a zarabial majatek cale 5 zeta. Nic to ja was zegnam skoro wy nie mieliscie odwagi tego zrobic bardzo dobrze to o was swiadczy.

nastroje33
@gryzli1 31.01.2015, 21:23
dzien dobry tu kierownik ochrony /nazwisko itd/ma pan klucze od przyczepki to prosze zostawic o 7 rano bo potrzebuje. sorry to...

Dziadowska firma.......wyzysk w biały dzień!

Zostaw opinię o RADMAR PIOTROWSKI KRUK SP. J. - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RADMAR PIOTROWSKI KRUK SP. J.