Opinie o Mesko S.A. w Skarżysko-Kamienna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mesko S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mesko S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - inne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mesko S.A. w Skarżysko-Kamienna

Honorata

a orientuje się ktoś może jak praca na controllingu obecnie wygląda? pytam, bo specjalisty na stronie szukają i tak po prostu ciekawa jestem jak ostatecznie z warunkami się wychodzi. tylko widziałam właśnie, że stażu 2 lat wymagają... jak ktoś nie ma to czy firma oferuje jakąś wstępną alternatywę? są teraz staże jakieś otwarte?

Planista

Jakie są średnie zarobki na stanowisku planista?

Oscar

Ludzie Tylko znajomości i tyle w temacie.Nie liczy się praca tylko kasa,nie ważne że nic się nie robi aby tylko były nadgodziny i soboty płatne 100 %.Takie podejście jest na większości działów pełno ludzi odpowiedzialnych za nic ale są na stanowisku. Wiedzy zero ale nie ważne

Sławomir
@Oscar

Czyli lepsze stanowiska są po znajomości? A jak się nie ma to w ogóle można się przyjąć? Wspomniałeś o nadgodzinach. Często je się tu robi?

Prac1

Od czasu do czasu.

Olga
@Prac1

A te nadgodziny jak już się zdarzają, i soboty pracujące, to co? Są obowiązkowe, czy dla chętnych pracowników?

@Olga

Dla chętnych.

@Anonim

@Honorata

I nie ma limitów? Bo widziałam sytuacje, gdzie ludzie sobie nadgodziny wyrywali, tutaj wszyscy raczej są w zgodzie? Obecnie jak z atmosferą? Są limity. Wszyscy są w zgodzie. Jak ktoś nie ma co robić, to nie dają mu nadgodzin. Atmosfera jest w porządku.

@Anonim

no i co wtedy z taką osobą, która nie ma co robić? idzie do domu i tyle? czyli ile max w miesiącu można tu nadgodzin dostać?

OSCAR

Takiego cyrku z jakim się tam spotkałem nigdzie nie widziałem a przepracowałem 30 lat w kilku firmach. Płaca śmieszna jak na te czasy w pierwszej lepszej prywatnej firmie zarobki lepsze omijac z daleka

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Mesko S.A. na stanowisko Specjalista ds. controllingu? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Mesko S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

W większości sami rezygnują bo znajdują lepiej płatną pracę

Sławomir

Czyli taka słabizna tu z kasą jest? Jakie są stawki? Możesz powiedzieć?

Kandydat_sprzed_lat
@Sławomir

Rekrutowałem się do Mesko jakiś czas temu - może być, że już dwa lata temu - na stanowisko jakiegoś tam konstruktora. Na koniec dostałem propozycję 2500 PLN brutto na pół etatu, gdzie jeszcze musiałbym jeździć co jakiś czas pomiędzy biurami projektowymi w Skarżysku i Warszawie... chwilę później podjąłem pracę na podobnym stanowisku w innej firmie za 14 kPLN brutto. Matematykę pozostawiam Tobie. Tylko szkoda, bo profil tematyczny i stawiane wyzwania bardzo mnie do Mesko ciągnęły...

@Sławomir

Na starcie pracownik NIE STAŻYSTA dostaje 120% minimalnej krajowej, później zależy od wydziału i stanowiska. W moim przypadku licząc ze wszystkimi dodatkami po 4 latach było około 130% minimalnej. Dodam że wg mojej wiedzy byłem na słabo płatnym wydziale a nie dało się przenieść na inny wydział.

Weronika
@były pracownik

A mieliście dodatkowo jakieś premie albo benefity?

Uwolniony od błędu

Ja zakończyłem z powodu mob... ze strony przełożonego i jego TWA oraz śmiesznych wręcz zarobków, a także mało ambitnych i nieciekawych zadań powierzanych do wykonania, a czasem wręcz poniżej kwalifikacji. Dotyczy Lubiczowa.

@Uwolniony od błędu

Mob...? :/ Jakie zadania masz na myśli, że podobno takie mało ambitne?

Wiktor

@niezależny a dla starszych osób nie ma miejsca ?

@Wiktor

Niestety, niepisana zasada w Mesko jest taka, że 50+ to tylko po znajomości.

Ex pracownik

Ale za to sami hodują emerytów 65+

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o ZM "MESKO" S.A. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Jaś

Pewnieby mógł tylko to wymaga czasu. A na teraz proszę zobaczyć co się wyprawia pod rządami Nowej Prezes . To już drugie podejście do likwidacji zakładu w obecnej formie. Jeszcze jedna taka zmiana i Mesko pojedzie do Zielonki

@Jaś

Gdzie Ty przeczytałeś albo usłyszałeś o likwidacji? Nigdzie o tym tutaj chyba nikt nie mówił jeszcze... To warto tam teraz iść do pracy i sobie głowę zawracać?

Igor

Szkoda, że opinie są opierane na własnych błędach a konsekwencje chce się przerzucić na zwierzchników! Polecam

Jaś
@Igor

Większość zwierzchników niestety niewiele umie. Zwierxchnik to nie mentor sle bat w rękach dyrektorówi prezesów

Ehehey_empeka

Folwark Solidarności kwitnie, nowy prezes, nowy rozkład ,po prostu ehehej , pewnie też zacznie od zatrudniania nowych pracowników po 13,5 zł brutto plus premia mot-reg- i wzniesie firmę na wyżyny nieudolności no hehehohej

Czy Mesko S.A. organizuje staże dla studentów?

dawid

tak

Tak proszę o kontakt z działem kadr

Helena
@dawid

Jak w Mesko wygląda staż? :) Czym student może się zajmować w firmie? Czy pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą ze stażystą? I czy taki staż jest płatny? :P

Czy firma obawia się trzeciej fali covida ?

@Michał

wątpie że to ich obchodzi robota ma być zrobiona na czas. Myślałem że to fajna praca po studiach ale widzę ze tylko wyzysk i na to jest stawiane czas uciekać i szukać pracy w większym mieście...

Kolejny pracownik....
@Marcin

gdzie znajduje się oddział jedynka?

Boa

Jakie są zarobki zwykłego pracownika na zakładzie?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w ZM "MESKO" S.A.?

Xxc

W którym oddziale starałeś się o pracę ?

Jak z zarobkami? W jakich widelkach w większości? 4-5tys? 5-7tys? 7-11tys? Czy więcej?.

@Kandydat

Raczej liczyłbym na minimum krajowe + max 500 zł brutto w porywach na zachętę. To jest wynagrodzenie potencjonalnego kandydata na szeregowe stanowisko bez "wspomagania", a na stanowiskach kierowniczych to tak jak na stanowiskach w spółkach skarbu państwa. Bez komentarza.

Mesko

Trzeba mieć (usunięte przez administratora)plecy i znajomości, bez tego nie licz na posadę

Mario

Nawet jak bedziesz sie staral,nikt Cie nie doceni. Na podwyzke nie masz co liczyc,chyba ze masz znajomosci,ukladziki. Podwyzka owszem,ale zakladowa-ogolna.

Paulina

To prawda ze starszych nie zatrudniają ?

@Paulina

Prawda

niezależny

Start dobry, ale dla absolwentów, żeby liznąć doświadczenia. Na dobre zarobki nie ma co liczyć.

Eryk

Firma się rozwija, a wraz z nią również pracownicy. Dobry pracodawca pod warunkiem , że pracownicy starają się.

Praca w której młodzi ludzie nie mają przyszłości, majstrowie robiący przekręty w nadgodzinach, dający je obiboką i pijaką którzy "pracują" długo... potem nie ma nadgodzin na ważne roboty, ta sama sytuacja w podwyżkach i premiach ustalonych średnio 600, gdzie młody ktory nie odchodzi od maszyny dostaje 100zl premii, a ktos kto nic nie robi dostaje ponad tysiąc. Układy ukladziki... Jedyny plus to to że pracują tam naprawdę szczerzy i pomocni pracownicy, którzy pomogą Ci w każdej sytuacji. Pozdrawiam wydziałową piątkę.

Związkowy folwark solidarności, stanowiska po znajomości, na stanowiskach kierowniczych w większości osoby niekompetentne. zarobki żenada nie polecam Oczywiście - to jest prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Mesko S.A. - Skarżysko-Kamienna

• Jak się pracuje w Mesko S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mesko S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mesko S.A.?

Mesko S.A.
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Legionów 122
    26-111 Skarżysko-Kamienna