TP-KONOPAJAT

Łódź

Opinie o TP-KONOPAJAT

Witam.Jak czytam to jestem przerażony co tam się wyprawia.Nawet przyjmując ,że w każdej plotce jest ziarenko prawdy.Tutaj jest jakaś plaża.Złożyłem swoje cv ale nie wiem co robić ,bo fakt szukają mnóstwo stanowisk(ludzie spierniczyli przez tego bociana i bhpowca, nie wypłacano nadgodz. o co chodzi?) Jak by któryś kolega naprawdę obiektywnie mógł opisać co tam się wyprawia to byłoby cudownie!!! O jeszcze jedno ile dają mniej więcej ślusarzowi ,spawaczowi lub wózkowemu.Czy rzucają bździnę typu 2kafle brutto i sekciarską demagogię typu- każdy wie.dymaj dymaj tam wiesz docenią cię i tego tamtego wisz rozumisz. Pozdrawiam załogę

Zostaw opinię o TP-KONOPAJAT - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TP-KONOPAJAT